0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
şeker hamuru kendiniz yapip şeker hamurundan pasta yaptınızmı yaptıysanız nasil yapıldığını anlatırmısıniz

1 cevap

0 oy
tarafından
Ben pasta siparişi alıyorum kuzum ama şeker hamuru evde yapmadım hazır alıp gıda boyası ile renklendiriyorum
tarafından
Yağmur insagramın felan varmı bakabilceğim ?
tarafından
Malesef yok çiçeğim ufak ufak çevreden sipariş almaya başladım 5 ay oldu başlayalı açacağım kısmetse ileri ki günlerde elimde yaptığım pasta modelleri biriksin diye bekliyorum paylaşmak için
tarafından
Anladm canm bnde derin e pasta yaptırcaktm güzel olurmu die kararsz kaldm dedim belki model olarak farklı bişey görürüm , sen bursada sın sanırım ben iatanbuldaym
tarafından
Evet kuzum bursa dayım ben sen beğendiğin modeli at ben sana evde yapıp yapamayacağını söyliyim maliyetini söyliyim boşuna hazır alıp kazıklanma az önce postuna baktım paylaştığın pasta aşırı kolay ve maliyeti az bir pasta şanti kullanılmış şeker hamuru bile yok dışarda yaptırsan en az 180 den fiyat verirler eğer o modelde kararlı isen kendin de yapabilirsin
tarafından
Bana 250 dedi canm o pasta için , ocakta kızımın doğum günü sende müsait olursan bi danışaym snaa ilerleyen zamanlarda evde 1 kere denerm güzel olursa becerebilirsem eğer doğum gününe ben yaparm
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 110 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Aysenuray (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 253 göst.
2 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Yasirinn annesi (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 418 göst.
2 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepalper1 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 85 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde GSmsl (795 puan) tarafından soruldu

381,721 soru

11,427,977 cevap

34,988 kullanıcı

...