0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (1,072 puan) tarafından
Kızlar bugün bir yerde okudum ve denedim balla kimyonu karıştırdım yedim ve ilk defa maşallah çocuğum arliksiz uyuyor ondan mı bilmiyorum ama bir deneyin

7 Cevaplar

0 oy
(2,835 puan) tarafından
Ah bir bilsen 2 aydır neler çekiyorum ne gecemiz var ne gündüzümüz devamlı ağlar huzursuz yapmadığım şey kalmadı  kolik bir bebek oda yetmezmiş gibi hastaöksürüyor burnu tıkanıyor napicam bilmyorum bazen sinir krizleri gçiriyorum  rezene çayı içiyorum her yemegime kimyon koyuyorum ama etki etmiyor bunu mutlaka deneyeceğim 
(1,072 puan) tarafından
Dene canım benim galiba ondan bu kadar huzurlu uyuyor denemkten zarar çıkmaz tadı güzel
(1,472 puan) tarafından
Arzem34 beni anlatmışsın kimyonu yiyorum artık ama bir fayda yok oğlumda da çok çektim kızımda aynı bende deneyecm inşallah işe yarar
(2,835 puan) tarafından
Dün akşam uyutmadi 1 saatlik uykuysa 23 saat ayakta uyanık geziyorum acayip bir bebek hayatımda böyle zor bir bebeği ilk defa Kendi kızımda görüyorum vallahi görenler Allah sana yardım etsin işin zor diyorlar. İnşaallah ikimizede iyi gelir kimyonlu ballı kür bebislerimiz sesiz sakin uysal  olurlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kimyon gaz keser diyolar zaten belki ondandir
(1,072 puan) tarafından
Aynen canım baya yedim geçsin yeterki
0 oy
(907 puan) tarafından
Canım bir yaşından önce bal verilmez ki ama ...
tarafından
Kendisi yemiş
0 oy
tarafından
Gözün aydın canm inş geçmiştir 
(1,072 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
O kolik çok pis biseu oğlum kolikti 6saat kesintisiz ağlardı Allah'ım aklıma geldikçe tüylerim kalkiuor 
(1,072 puan) tarafından
Aynen canım Bizim ki ağlamıyor da uyumuyor kucaktan inmek istemiyor
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Sabah biri post açmıştı yanlış hatırlamıyorsam bununla ilgili.  Inşallah o da görür de dener..  sağ ol canım lazım olursa ben de denerim 1.5 ay sonra inşallah  :)
(1,072 puan) tarafından
İnşallah gerek duymazsin canım
(3,695 puan) tarafından
Aminn inşallah canım benim
0 oy
(476 puan) tarafından
Ne gecemiz var ne gündüzüm kakasını yapmıyor gaz sancısı yüzünden hep ağlıyor mahvoldum valla bi deniyim ne kadar bal ne kadar kimyom gerekiyor
(1,072 puan) tarafından
Canım fark etmiyor ama bence kimyonu bol kat tadı kötü değil bir kaşık yesen yeter duruma göre artırirsin ben bugün gazlı yemek yediğim için bol bol yedim
(476 puan) tarafından
Teşekkür ederim:))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 89 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 177 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 147 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (970 puan) tarafından soruldu

379,712 soru

11,366,582 cevap

34,848 kullanıcı