0 oy
458 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından

image

Kızlar ben bugün 1yasindaki kızım için bu beşiği aldım gündüz beşikte uyuyacak gece sallayıp yanıma alicam onsuz uyuyamam sizce kullanıp memnun kalan var mı bana anlatır mısınız yarın gelecek beşik  

27 Cevaplar

0 oy
(1,586 puan) tarafından
Resim yok canım 
(860 puan) tarafından
Koydum canım
-Reklam-
0 oy
(100 puan) tarafından
Resim yok kuzum
(860 puan) tarafından
Koydum
0 oy
tarafından
1 yasa küçük gelmez mı artık park pesık vs olur bence
(860 puan) tarafından
Sallanadan uyumuyor canım ben de yer yatağında yatıyorum odam küçük büyük beşik almıyor oda
tarafından
Bu küçük gelır bızde vardı anne yanı ebebegın kız 7 aylıktı sığmıyordu artık bunlar 7_8 aya kadar ıdare ediyor hareketliler bır de ters döner ıcındeyken Allah korusun
0 oy
tarafından
Bu beşiği 6 aya kadar anca kullanırsn bence kızım 9 aylık içine sığmaz 
0 oy
(5,281 puan) tarafından
1 yaşındakine bu uygun değil bendebunabenzeraldım 6 ay kullandım park beşik en iyisi
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Canım buna 6 aylık bebek bile zor sığıyor kızının sığması çok çok zor 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Aynısını kullandım çok memnunum. Bir yaşına kadar yattı kızım. Ayağa kalkmaya başlayınca tek bırakmadım sadece. Zaten yüksek değil. Her yere taşıdım evde.wlim ayağım oldu.
0 oy
(2,196 puan) tarafından
1 yaşa çok küçük 5 6 aylığa kadar ancak kullanılıyor canım Bi bak olmadı iade et 
(860 puan) tarafından
Kız alırlar mı geri
0 oy
tarafından
Ayakalri çabuk kırıldı ablam kullanıyordu
0 oy
tarafından
Almadan evvel sorsaydin keske canim 1 yas icin kucuk bu besik ne yazik ki çok öyle kullanışlı olmaz senin için birde neden yanına yatırıyorsun bebeğini ileride uyku eğitimi vs verirken odasını ayırırken çok zorlanirsin 
(860 puan) tarafından
Adam biliyordu
(860 puan) tarafından
Canım ben kayinvalidemle yaşıyorum oda şansım maalesef yok
tarafından
Anladım canım hayirlsii olsun eline bi gelsin baktın yatıramıyorsun değişirsin geri
(860 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum memnunum oğlum 13 aylık gayet sığıyo büyük yani
(860 puan) tarafından
Olmazsa satarım letgoda başka şansım yok
0 oy
(545 puan) tarafından
Bende bebeğim için bundan aldım henüz doğmadı ama kullanmadım oğluma da bu tarz bişey almıştım yaşına kadar kullandım sonra zor oluyor ayağa kalkinca 
0 oy
tarafından
1 yaş için pek güvenli değil hareket etse sallanır ayağa kalksa düşer ama hayırlı olsun canım 
0 oy
(606 puan) tarafından
1 yaş için beşik çok küçük 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Yeni doğan için bu canm ya kesinlikle bir yaş için uygun deil 
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Ben bebeğim yeni doğduğunda almıştım  1 yaşına kadar kullandım sonra söktüm kaldırdım için dar olduğu için çabuk uyaniyordu dönerken felan rahat olmuyor sağlanması felan çok güzel her bebek bu beşikte uyur senin kız çok harrketli değilse sadece uyutmak için olabilir 
(860 puan) tarafından
Hareketli ama bakalım olmazsa satarim
0 oy
(4,061 puan) tarafından
1 taş için tehlike bu canım bunlar çok küçük abimin bebeğine aldık dönere kadar iyi sonra çok sakat 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Canım ben şuan aynısını kullanıyorum bebeğim 6 aylık 1 2 ay sonra olmaz bence biraz daha büyüğüne bak 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Aynısı  değilde bi benzeri vardı belli bi aya kadar anca kullanıyorlar  canim bunu pek kullanışlı değil o anlamda park beşik baksaydın keşke ilk aylarda iyi güzel yanına koyarsin  çekip etmesi rajat kolay sonrası yok hani onu demek istedim en fazla 6 yada 7 ay 
(860 puan) tarafından
Canım bebeğim yaşına girdi zaten odamda büyük sallanır beşikte uyumadı kaldırdım bende küçük taşınır var ama küçük geliyor bunu aldım ama pişman oldum yarın bakalım ne oluyor
(1,207 puan) tarafından
He o zaman değiştir olmadı canım parana yazık çünkü oğlumda biliyorum kalkmaya çalışıyorlar bunların içinde Allah korusun tehlikeli oluyo
(860 puan) tarafından
İnşallah alırlar
0 oy
(202 puan) tarafından
Canim rengine kadar ayniydi bizim ilk besigimizde. Sigmayana kadar tepe tepe kullandik. Hatta sehirler arasi tasimisligim var anneme giderken yerini yadirgamasin diye. Cok rahat uyudu bunda. Iyi yaomissin almakla. 
(860 puan) tarafından
Ne kadar kullandin
(202 puan) tarafından
Valla ben 13 ayliga kadar anca kullanabildim ama oglumun boyu uzun. Yani ust sinirin ustunde cikiyo her doktora gidisimizde ayni aydaki bebislerin abisi gb duruyo resmen :) oyuzden 13 ay kullanabildik. Ama normal ebatlarda bi oglum olsaydi heralde 2 yasina kadar gotururdu ebati iyi cunku.
(860 puan) tarafından
İnşallah iyi ki almışım derim yarın  gelicek olmazsa satacam

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 32 göst.
3 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Mursi (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 94 göst.
7 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 13 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde asllyd (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 263 göst.
7 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde oguzelikiziakc (75 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,822 cevap

34,776 kullanıcı

...