0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (3,796 puan) tarafından

Geçen kurabiye yapmıştım ama sanırım eşim beğenmedi yemedi bir bende biteremem zaten yaa çöpe aticam artık yada buzluğa mi atsam olur mu 

6 Cevaplar

0 oy
(4,293 puan) tarafından
Olur buzluğa koyabilirsin 
(3,796 puan) tarafından
Tamam saol ❤️ yoksa hepsi yazık çöpe gidecek.s
(4,293 puan) tarafından
Yiyeceğin kadat çıkar 1 saate çözülür tazecik yersin canim Rica ederim
(3,796 puan) tarafından
Bende bunu sorucaktim teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Evet buzluğa koyabilirsin

(3,796 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(4,268 puan) tarafından
Geçen dediğin kaç gün geçti canım bence bayatsa boşuna buzlukta yer tutmasın taze taze yapıp koyunca güzel oluyor çünkü 
(3,796 puan) tarafından
Yok canım bayat dgl iyi saklıyorm ben bir kaç gün sah geçse yenmeyeck olur ama attım şimdi buzluğa kıyamadım yazik çöpe atmaya
(4,268 puan) tarafından
Ha taze ise iyi ettin o zaman canım çöpe atma tabi hani yapalı çok olduysa tüket konu komşuya ver diye dedim bende
(3,796 puan) tarafından
Veremem kuzum içim rahat etmez bir kaç gün geçen şeyi kimseye vermem huyum dgldir
(4,268 puan) tarafından
Çok geçti ise verme tabi kuzum her kahve içtiğinde buzluktan çıkarır yersin biter
0 oy
tarafından

Buzluğa at canım çöpe atma yazık günah ben de buzluğa atıyorum arada kahvenin yanına çıkarıyorum ilk günkü tazeliğini koruyor hem buz da tutmuyor aynı sanki dışarda durduğu gibi duruyor

image

(3,796 puan) tarafından
Teşekkür ederim cancağızim ❤️
Attım bende ❤️
tarafından
Hem ziyan olmaz arada bı iki kahvenin yanında yersin afiyet olsun balım ben teşekkür ederim:)
(3,796 puan) tarafından
Teşekkür ederim canısı ♥️
0 oy
tarafından
Kek kurabiye atabilirsin buzluğa canım yaptıgın zman fazla olursa soğuyunca at buzluğa ani misafir fln gelince çıkart mıkro dalgada 1 dakika at miss gbı yenı pişmiş gbı oluyor 
(3,796 puan) tarafından
Teşekkür ederim cancağızim ama benjm mikro dalga fırınjm yok:)
Nekdr süre sonra çıkarsam olur
tarafından
Ozaman normal fırına da atabilirsin yada yarım saat önce çıkarırsın miss gbı yersinz çay demlenene kadar
(3,796 puan) tarafından
Sağol canım benim
Bunu eşim yemez bende yemem ben pek böyle şeyleri her zaman yemem çünkü artık komşum gelince ciketrm ona götürür çayla yeriz
tarafından
Aynn canım öyle yaparsın
0 oy
tarafından
Buzluğa at çöpe atma 
(3,796 puan) tarafından
Teşekkür ederim cancağızim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 151 göst.
18 Eylül 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Sebebine (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 253 göst.
24 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Adalett (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
0 oy
2 cevap 234 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu

397,514 soru

11,889,302 cevap

36,009 kullanıcı

...