0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde (160 puan) tarafından
Kızlar eşimin mezuniyet töreni olucak izmirde ekim 18 de sizce ne giymeliyim kızıma kamuflaj almıştı babası onu giydirilen acaba ben ne giysem 

6 Cevaplar

0 oy
(2,139 puan) tarafından
Abiye giy bence çok güzel olur 
(2,351 puan) tarafından
Bence cok abarti olur be tamam satafatli elbise olurda abiye giyen olmaz orada tek abiyeli bu olur orda benn burdaym der gbi siritir cirkin bi goruntu olur bence
(2,139 puan) tarafından
Aslında tam ifade edemedim boydan uzun bir elbise olabilir abartısi olmayan gerçi kapalı mı açıkmı onuda goze almak lazım
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Açık.hava da olacaksa pantolon gömlek giy bence canım. Zaten o törenler çok kalabalık oluyor. Özel birşey olmayacaksa rahatina bak bence. 
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Canım kep töreniyse sadece balo değilse normal rahat birşeyler giyebilirsin sade şık:)

0 oy
(2,634 puan) tarafından
Birsz resmi ve şık birşeyler giy bence :) kızına da kamuflajı giydir ama onu da süsle :) 

Foto bekliyorum mezuniyetten :) 
(160 puan) tarafından
Tmm canım atarim
0 oy
tarafından
Bn mezuniyetim de elbise gydum altına sitiletto 

Bnce sende kapaliysan öyle giy eğer aciksan abiye giy
0 oy
tarafından
Esinin mezuniyet toreni ise birde balo tarzinda degilse abiye tarzi olmaz . Normal guzel bir elbise giyilebilir
(160 puan) tarafından
Canım eşim uzman çavuş eğitimi bitecek ekim de mezuniyeti olacak
tarafından
Bence abarti kiyafet olmaz. Zaten kalabalik bir ortam olur orasi. Elbise giyiyorsan elbise eger giymiyorsan tunik pantolon guzel olur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 282 göst.
3 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ümranşen (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 220 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,260 soru

11,445,091 cevap

35,016 kullanıcı

...