0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
Kızlar Bebelac gold kullanıyorum bebeğim 9 aylık oldu bizde 3 numara mama aldık ama onun üzeriinde 1 yaşından itibaren diyor  .iki numaraya tekrardan devam edicem yoksa 3 numarayımı kulanacam aklım karıştı 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benm kızım 10 aylık olmak üzere 1 yaşına kadar 2 numara kullanılıyor vanm , 3 nie aldın merakımdan sordm
(174 puan) tarafından
Normal Bebelac ta 1 234 diye gidiyor bende dedim 9 aylık olduk heralde 3 numaraya geçeriz .ama Bebelac gold öyle değilmiş 123 kadarmış bende sonradan farkettim
tarafından
Anladm canm , açtnmı kutuyu peki açmadıysan iade et istersen
(174 puan) tarafından
Yok ya ikili paketir birini açtım bir iki defa kullandıktan sonra üstünü okudum öyle farketim .ama eşim giti iki numarayı aldı .
tarafından
Açık olmayan paketinin tarihine canım en azından onu Saklarsın zaten dört ay sonra kullanmaya başlayacaksın direk onu kullanırsın ilk önce eğer ki tarihi geçmiyorsa
(174 puan) tarafından
Hiç bakmadım  bakarım birazdan
-Reklam-
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Bende kullanıyorum 3 numara üzerinde 9-12 ay arası yazıyor canım seninki Gold olanı o yzuden mi acaba 2 numara kullandığında kaç ay yazıyor eğer Gold olanında 1 yaş itibaren yazıyorsa kullanma 2 ye devam et
(174 puan) tarafından
Normal de Bebelac kullanıyordum 1234 diye gidiyor Bebelac gold 123 kadarmış .bir iki defa verdim ama sonradan üstünü okuyunca farketim  1 yaşından itibaren yazıyor hem iki numara aldım tekrdan onu kullanıyorum
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Canm yanlış anlamasan beni bebeğin de ek gıda yiyecek zamanda zaten mama hem cebine hemde sağlığı için verme iyi değil ben hiç vermedim çocuklarıma anne sütü ve ek gıda verdim hep tabi verene saygı duyarım benim düşüncem 
tarafından
Bnmkide 29 ocakta cnm kızmı erkekmi
(1,601 puan) tarafından
Çevremde çoğu insan sütü olmasına rağmen ek olarak mama veriyorlar di eltim de öyle sütün olmasa mecbur vericeksnz ama bazıları keyfî mama veriyor görüyorum da yani evet iki çocuğum da emzirdim Allah'a şükür mama kullanmadım sütüm olmasaydı bende verirdim bu kötü birşey değil
(174 puan) tarafından
Erkek canm :)
tarafından
Benmki kız canm
(174 puan) tarafından
:))) Allah bağışlasın .
0 oy
(5,949 puan) tarafından
2 numaraya  dewam  et  canım  3 numara olmaz  
(174 puan) tarafından
Akşam eşimi gönderdim tekradan iki numara aldı
0 oy
tarafından
Canim bende bebelac gold kullaniyorum 2 numarayi 1 yasina kadar kullanicaksin 3 numarayida 1 yasindan sonra
(174 puan) tarafından
Bilmiyordum bir iki defa kullandıktan sonra üstünü okudum öyle farketim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 193 göst.
0 oy
6 cevap 175 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Tomris Hatun (628 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hazalinannesi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 148 göst.
11 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaengiin (388 puan) tarafından soruldu

379,319 soru

11,354,076 cevap

34,827 kullanıcı

...