0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (2,374 puan) tarafından
kızlar 2.5yasındakş kızıma devam sütü vermek istiyorum kemikleri gelişssin sagloklı buyusun diye siz ne veriyorsunuz meyveli sütler cok sekerli onları vermek istemiyorum ne vereblrm devam sütleri 2.5 yasa da uygun mu t 5ay kaldı 3yaşa 

9 Cevaplar

0 oy
(9,019 puan) tarafından
18 aylık normal kutu süt inek sütü ayran kefir falan veriyorum
(2,374 puan) tarafından
normal kutu süt olur mu 14sylık kızıma da vercem ayran kefir cok içiyor zaten evden eksik olmaz
(9,019 puan) tarafından
Ben veriyorum
-Reklam-
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Valla benim çocuklarım hiç süttür meyveli süttür icmediler ya mama olsun ne bilim kullanmadık öyle şeyler
(1,601 puan) tarafından
Kızm 4 buçuk yaşında sağlığı yerinde çok şükür oğlum da 28 aylık olucak çok şükür bugüne de sadece ayran içiyorlar
(2,374 puan) tarafından
maslalh cnm masallh yemek yemeleri nasl benmkışerde o yol hele 3yasndaki kızım sadece ypgurt corbaso kofte döner yer geri corbanın içine herşeyi katarım ben :(  ama ayran kefir bayılır arada da olsa gelişimleri için süt vermek lazm bnce cnm
(1,601 puan) tarafından
Beninkiler süt sevmiyorlar ama yoğurt olsun peynir olsun et balık veriyorum seviyorlar herşeyden veririm yani yesinler alissinlar diye
(2,374 puan) tarafından
ya en güzeli baska seylwrle destekliyorsa iyi büyük kızım peynirde sürmez agzına mecbur vitmain büyüynce yer inş ya
(1,601 puan) tarafından
Ayıptır söylemesi bugün kelle paça yaptım oğlum çok seviyor verdim yedi onlar için köfte yaparım Makarna çok seviyorlar yumurta veririm hiç secme şansları yok zorla da olsa veriyorum vallahi
0 oy
tarafından
verilebilir bence normal sütten iyidir diye düşünüyorum bende veriyorum 18 aylik 
(2,374 puan) tarafından
benm 14 aylık ve 2.5tas kızlar var onların iksinede içirsem olr dmi ya baktım kucuk yurumuyor dişleri az süt vermyrm mama içmiyor muhallebi yemiyor bari verym dedm
tarafından
olur canm niye olmasın vitaminli sonuçta  faydasını görursn insallah hemen
(2,374 puan) tarafından
inş cnm saol buyuk kızım yine iyide
0 oy
(2,698 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Ben a101 den alıyorum 2 çocuk olunca kutu kutu alıyorum kutu sütten 
(2,374 puan) tarafından
anladım cnm cocuk durmuyor diye size veriyor öyle mi bilmyrm ama ne kadarda durmasa bi susturan halinden anlayan anne degilmidir bana ilginc geldi size verip cocukları kendıde evde oturması
(2,698 puan) tarafından
Aldı zaten canım biraz sorumsuz umarım anlayacak zamanla
(2,374 puan) tarafından
aaa cddmisn cocukla ilgileniyodr inş ya kotu davranıyorsa keske sende kalsalar tüh üzğldm smdi aman herşeyin hayırlısını versin rabbim sorumlu olmayacaksa nye bebek yaptı zor devirdeyiz zaten cahil insan dolu
(2,698 puan) tarafından
Yaaa hani bakıyo ama işde biraz cahil gibi
(2,374 puan) tarafından
anladım cnm hayırlısı olsun
0 oy
(2,374 puan) tarafından

rahime bu mu cnm 

image

(2,698 puan) tarafından
Yok canım milkino yazıyo üzerinde
0 oy
tarafından
Normal sade sut verebilirsin büyümüş artık bence mama icin
(2,374 puan) tarafından
me ya veli süt sekerli diye sevmyrm oda tiksindi oyuzden sordum ama kucuk lardesine bundan vereblrm
0 oy
tarafından
Bende verdim hep 3 yasa kadar. Besleyici bence diğerlerine göre. Sabah süt akşam uyumadan önce devam sütü verebilirsin cnm. Bebelac 5i 1 arada içerdi benimki
0 oy
(44,724 puan) tarafından
11 aydan beri normal süt veriyorum ben çoğunlukla da yemek yiyor zaten şu an 22 aylik
0 oy
(119,456 puan) tarafından
icer tabi bisi olmaz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 48 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 267 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 185 göst.