0 oy
403 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kizlar sizce ben ac kalirsam cocugumda ac kalirmi?ona bisey olurmu

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
o senden besleniyor sonuçta ama seninde yemn laizmki ayakta kalasin neden ac kalıyorsun hem
(220 puan) tarafından
Kaynanamgildeyim.cok kotu kalvga etdik sabah kan vericem diye açım sabahtan beri buda boyle yapinca o suratla onun sofrasina oturmak istemedim.10 saatdır açım(bebeyim haraketsiz aclıqdan bisey olurmu ona
-Reklam-
0 oy
(65 puan) tarafından
Hayır senin vücudundan besleniyor zaten o sadece sen kayıp yaşarsın daha çok halsiz olursun diş kaybedersin ve neden aç kalıyorsun 
(220 puan) tarafından
34+5  haftadayim ama. Bebek ilk üç ay beslenmezmi anneden sonra ben nə yersem onu yemezmi
(65 puan) tarafından
Ben yenisin sandım o aylarda iyi beslenmelisin kimse için aç kalmaya değmez heleki öyle insanlar için üzme sıkma canını bebisini düşün sen artık annesin ye iç keyfine bak bidaha bugünlere donemeyeceksin keyfini cikar
0 oy
tarafından
Tabi ki ama kaç haftalık oldu bebegin bebek annende 12 13 haftada bekleniyor artik
(220 puan) tarafından
34++5 haftadayim
tarafından
Ooo tabiki senin şimdi daha iyi bezlemen lazım
0 oy
tarafından
İlk üç ayda senin kanından beslenir ama son ayda yediklerinle kilo alır o yüzden son üç ay içindeysen mutlaka yemelisin kaşar muz maden suyu ceviz ve pekmez özellikle tüketmelisin
0 oy
tarafından
Tabi ki aç kaliyordur sana bağlı 
0 oy
(295 puan) tarafından
Sen yemek yemeyerek kaynananları mutlu ediyorsun bebeğin icin tam tersi tak gül gec eglenmene bak git yemeğini ye biraz dur meyveni ye uzan dinlen başkaları için asla bebeğini ihmal etme canım..Bu zamanlar geçer Allah korusun bebeğine yada sana birşey olsa yine sen üzüleceksin...
0 oy
(1,302 puan) tarafından

Canim cikolata tatli yiyince falan nasil hareket ediyo ;)

Drmekki tamamen senin yediklerine bagli tabiki ac kalir

0 oy
(1,232 puan) tarafından
Son 3ayda ise etkilenir tabiki aç kalmaman lazım ne diye aç kaliyorsub .bebek ilk üç ayda sendne beslenir ama son üç ay hemen sart
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Aç kalmaman lazım sonuçta bebeklerimiz bizden besleniyor. Sen aç kalırsan sütün olmaz. 
0 oy
(98 puan) tarafından
Olmaz da yinede sende oda aç kAlmasın grev yda diyetmi yapıon niye aç kalıyon canım
(220 puan) tarafından
Kaynanamgildeyim kavga etdik yemək yiyemiyorim
(98 puan) tarafından
Git mutfağa ye sen iki canlısın tınlama bile onları bu kaynanaları Allaha havale edelim başka çaremiz yok
(220 puan) tarafından
Etdim zaten Allah islah etsin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 36 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ebrararslan (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 213 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu