0 oy
253 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
22 haftalık hamileyim yani 5 aylık bir insan kilo almazmi karnı cıkmazmı hamilelikten önce 78 kiloydum hamile kaldıktan sonra 5 kilo gitti şuan beni gören sasiriyo hamilelikten önce daha kiloluydun diyorlar boyumda uzun bide kızım olcak daha fazla şişmem gerekmiyormu kız çocukları karnı sisiriyo çok kilo şişkinlik oluyo 

11 Cevaplar

0 oy
(178 puan) tarafından
Canım benim 8 aylık karnımı gören asla inanmıyor hamile olduguma sen ona hiç takılma bebişin sağlıklı olsun önemli olan o 
-Reklam-
0 oy
(121 puan) tarafından

Benim de nasil oluyorsa bi kocaman bi minnacık bende anlamdım ama daha önce gebelik yaşadıysan biraz daha içten oluyo 

0 oy
(75 puan) tarafından
son aylar daha fazla kilo alırsın, 7 den itibaren kilo alımı başlıyor. şuan normal bi anarmollik yok yanı. çoğu kişi ilk 3 ay bulantı yiyemem vs yüzünden kilo veriyor benım arkadaşım 8 kilo vermişti son aylar o kiloları geri almıştı. 
0 oy
(961 puan) tarafından
Benim de ikzilerim var 21 haftalık çok az çıktı ikiz jarnı şok büyür dediler ama hiç alakası yok ve gayette sağlıklar oğluşlarım 
0 oy
tarafından
Çıkar canım 
0 oy
tarafından
benim doğuma 28 gün kaldı gören 6 aylik mi diyor kiz 2. gebelik birde karin buyuk olur derler ama yok bünyeden bünyeye değişiyo takma :)) 
0 oy
(606 puan) tarafından
Bnd 33 haftalık hiç belli değil bazen unutuyorum valla. Hamile oldugumu
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ne güzel işte kız taktığın şeye bak bende doğuma gittiğimde niye geldin erken doğum mu demişlerdi küçücuktu karnım bebeğin sağlıklı olsun yeter 
0 oy
tarafından
İç karnın geniştir belki canım ondan karnın belli olmuyordur benimde 25 haftadan sonra çıkmaya başlamıştı
0 oy
(4,584 puan) tarafından

Olabilir bende kızıma hamileyken çok çıkmamıştı karnım ama 3 kilo 800 doğdu :D Hatta dişçi bile 8 aylıkken gittiğimde, kilosu normal mi diye sormuştu. :ermm: İç karnın geniş olabilir. 

0 oy
tarafından
Ah ah ben 3 aylığım otobüste yer veriyolar :)
(4,584 puan) tarafından
Ne güzel ben 8/9 aylıkken otobüste uyuma taklidi yapan teyze biliyorum :D
tarafından
Hahah ben 36 kiloyla hamile kaldım ama kucucugum bebek büyüyünce mecbur karnım çıktı o da kocaman duruyo hiç iyi bişey değil aslında

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 278 göst.
14 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 198 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 209 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 395 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...