0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
Kızlar bebegim 4 günlük ama geceleri sık sıknuyanıp emmek istiyor 5 dkda bir emziriyorum uyuyor yayırıyorum 5 dk sonra uyanıyor çok yorgunum hiç dinlenemiyorum ne gündüz ne gece :( ayaklarım artık davul gibi oldu şişlik ten az önce biberonla verdim doydu uyuyor ama gögüste uyuyakldıgı için tam doymuyor sanırım ne yapabilirim

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doymamasindan degil ❤️☺️ annesiyle olmak istiyor ssdece .Zor bir surec ama gogsunde kaldigi her an mutlu o bebek .O yuzden gogsunden ayirdigin an ya agliyor ya da uyaniyor.
(198 puan) tarafından
Ama şuan uyuyor sütüm yeterli biliyorum ama uyuyakalıyor çok yoruldum gündüzde ev dolu sezaryenlıyım dinlenemiyorum o yüzden yorucu oluyor kolumda uyuyakalmış emzirirken uyuyaklıcam korkusu var Allah korusun bogulur yorgunum çok
tarafından
Bak atiyorum simdi oku lutfen ❤️
(198 puan) tarafından
Okudum çok teşekkür ederim sağolun❤️
-Reklam-
0 oy
(3,345 puan) tarafından
4 günlük cok minik annesi daha sana okadar çok ihtiyacı var ki kokuna sesine desteğine dış dünyaya bile adapte degil daha cok normal cana kasları gelişmediği icin dinlene dinl3ne emer daha 
(198 puan) tarafından
Çok yorgunum ilk gün hiç uyku uyumadım 2.gün 2 saat 3.gün 3.5 saat uyudum korkuyorum emzirirken uyuyakalırım diye biliyorum bana ihtiyacı var ama bedenim duruyor beynim uyuyor
(3,345 puan) tarafından
Anlıyorum bitanem senin de dinlenmeye ihtiyacın var hele sütün bi insin tam anlamıyla doyar yavrun uyur buseferde sen savaş varisisin kaldırmak icin
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ev doluysa saygı duysunlar canım odadan çıkma bebek uyudukça uyu dinlen 
0 oy
tarafından

image

image

image

Siimage

Sirayla oku olur mu❤️
tarafından
Evet katıliyorum canim 13 aylık bebegim kendi çapında oynuyor kucagımda durmuyor 2 dk ve illaki buyudukce uykularida duzene giriyor
0 oy
tarafından

Sağlıkla büyütün bebeginizi .. darısı başımıza diyelim hamis adayları olarak...

Doğum sonrası şişlikler 15 20 gün içinde iner merak etmeyin. Bu süreçte anne abla kauinvalide yanında kalsa gündüzleri uyusaniz bile 3 4 saat size iyi gelecektir. 
Gogsunuzdeki sütü sağın bakın ne kadar cc çıkıyor diye. 
Ve sarılık olmasin diyede eğer az ise sütünü anne sütüne en yakın mamalardan alabilirsiniz.  (Sma hipp vb gibi)

(198 puan) tarafından
Sütüm yeterli mamada var ama gündüz hiç uyuyamıyorum kızım flnda var sağlık olsun inşallah.. Szlerde sağlıcakla ve zamanında kucagınıza alırsınız inş
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Ayakların ödem canım bir süre sonra geçer 4 gunlukkkkkk bebekten çok şey beklemiyor musun sarıl öp öp kokla seni istiyor karnının doyduguna da emin ol 

Yatağa da tshirtunu koy canım
(198 puan) tarafından
Doymuyor gögüsye uyudugu için sık sık o yüzden kalkıyor sütümdw var mamada fazla emmk istemiyor çok şry bekliyor gibiyim ama 5 dkda bir emzir koy kaldır yoruyor inan gögüaümde uyucam diye en öok korkum
(1,160 puan) tarafından
2 saatte bir emzirmen gerekiyor zaten sarılık olmamsi için emzirdikten sonra yarım ölçek mama ver birşey değişiyor mu kontrol et canım
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Kuzum daha dört günluk bebeğin tabiki meme de olacak bbaska nerde durur ki biraz sabırlı ol senin stresin onu huzursuz eder emin ol
(198 puan) tarafından
Evet haklısınız ama doyup uyumasa neyse gögüste uyucm dye korkuyorum
(1,897 puan) tarafından
Emzik vereceksin mecbur yoksa memede yapışıp kalacak sürekli
0 oy
tarafından
Acıktığı için değil senin kokunu istiyo canm kıyamam ona ben 
(198 puan) tarafından
Evet sıcaklıkta uyuyor❤️ sarılıgı artıyor ne yazıkki
0 oy
(25,224 puan) tarafından
4 günlük bebek için gayet normal şeyler çok çabuk yorulup bitmişsin ama olması gereken zaten bu ee annelik kolay değil. 
(198 puan) tarafından
2.çocugum kızımda günlerce uykusuz kalfım ama dayanabiliyordum bunda gözlerim kapanıyor ve korkuyorum gögüste uyucam diye ayrıyetten doymuyor bu şekilde.. Yorulup bitmek denilemez buna

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 95 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 220 göst.
0 oy
7 cevap 357 göst.
2 Aralık 2019 Aile kategorisinde Sedann (64 puan) tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,719 cevap

34,778 kullanıcı