0 oy
748 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
( mezarın resmini sildim)

Daha dün akşam birlikteydik. yatsıyi kılarken omuz omuzaydik yan yana. Duvara yaslanirken sırtıma üşümeyeyim diye yastık koydu. Rabb'im sen günahlarını bağışla hesabın iyisi ile cennetine al. Arkadaşlar aklınıza geldikçe dua edin. Ciğerim yanıyor. Ankara Polatlı da transit ile giderken arkadan vurmuşlar 3 aile olan arabaya. Arabanın kapısı açılmış herkes uçmuş. Sibel abla hayatını kaybetti iki kızı vardı. Biri yoğun bakımda haberi yok annesinin vefat ettiğinden. Büyük kızı ise hala şokta. Beli ağrıyor bir tek. Abiler hep kurtulmuş birinin kafası yarık. Sibel ablamın eşi cenazeye katıldı bugün. Sadece bir ablamiz var hamileydi onun bacağı kırıldı. Birde 7 yaşındaki küçük bir kızımızın kaburgası ciğerine batmış yaşam savaşı veriyor. Sibel ablamı göreli 24 saat bile.dolmadi. ben şahitlik ederim ki o muslumandi ve ben ondan razıydım. Rabb'im de razı olsun. Vuran adam alkolluymus çarpmış kaçmış. Ablalar tarlaya uçmuş hepsi uyuyormuş kaza olmadan önce. Rabb'im bizi ve sevdiklerimizi korusun.

29 Cevaplar

0 oy
(5,560 puan) tarafından

Allah rahmet eylesin inşallah:'(

tarafından
Aminn
-Reklam-
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bu gün varız yarın yokuz. Amacımız sadece ahiret olmalı. Allah rahmet eylrsin.
tarafından
Aynen öyle amin.
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 
0 oy
(4,888 puan) tarafından
Rabbim rahmet eylesin. Çok üzüldüm sabahta okuyunca postu;(
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inş ❤️ kalanlara Rabbim şifa versin sabır eylesin. Çok zor bir durum. 
0 oy
tarafından
Yaaa hepimiz öyle degio miyiz kuzum bir dakka sonra ne olacağımız belli değil. Rabbim hakkıyla yaşamayı nasip etsin. Allah im rahmet etsin canm arkadasina da. Yakınlarına sabır versin. Çok zor. Benimde amcamlara öyle bir alkollü pisliğin biri çarpmıştı amcamın baldızı o  an olmuş iki çocuğu var iki sene oldu hala inanamıyorum.. çarpan mi hala elini kolunu sallayarak dolanıyor... Kan parası verdiler ev aldılar çocuklara. O kan parası getirecek mi annelerini!??? Rabbim sabır versin. 
0 oy
(382 puan) tarafından
Kabri nur mekanı cennet olsun canım başınız sağolsun
0 oy
tarafından
Başın sağ olsun canım Rabbim arkada kalanlarına sabır yaralılara da şifa versin inşallah Mekanı cennet olsun

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 849 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 792 göst.
0 oy
6 cevap 337 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,200 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 648 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,141 puan) tarafından soruldu

383,085 soru

11,466,496 cevap

35,069 kullanıcı

...