0 oy
743 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
( mezarın resmini sildim)

Daha dün akşam birlikteydik. yatsıyi kılarken omuz omuzaydik yan yana. Duvara yaslanirken sırtıma üşümeyeyim diye yastık koydu. Rabb'im sen günahlarını bağışla hesabın iyisi ile cennetine al. Arkadaşlar aklınıza geldikçe dua edin. Ciğerim yanıyor. Ankara Polatlı da transit ile giderken arkadan vurmuşlar 3 aile olan arabaya. Arabanın kapısı açılmış herkes uçmuş. Sibel abla hayatını kaybetti iki kızı vardı. Biri yoğun bakımda haberi yok annesinin vefat ettiğinden. Büyük kızı ise hala şokta. Beli ağrıyor bir tek. Abiler hep kurtulmuş birinin kafası yarık. Sibel ablamın eşi cenazeye katıldı bugün. Sadece bir ablamiz var hamileydi onun bacağı kırıldı. Birde 7 yaşındaki küçük bir kızımızın kaburgası ciğerine batmış yaşam savaşı veriyor. Sibel ablamı göreli 24 saat bile.dolmadi. ben şahitlik ederim ki o muslumandi ve ben ondan razıydım. Rabb'im de razı olsun. Vuran adam alkolluymus çarpmış kaçmış. Ablalar tarlaya uçmuş hepsi uyuyormuş kaza olmadan önce. Rabb'im bizi ve sevdiklerimizi korusun.

29 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Bugün post paylaşmıştım. Merak edenler oldu durumu paylaştım. Dua edin  inşaallah  
-Reklam-
0 oy
(13,111 puan) tarafından

Allah rahmet eylesin :'(

tarafından
Amin.
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Mekanı cennet olsun Allah rahmet eylesin :(
tarafından
Amin.
0 oy
tarafından
Allahım rahmet ve merhamet eylesin inşallah 
tarafından
Aminn
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Vefat eden kim Allah rahmet eylesin 
tarafından
Çok yakın bir arkadaşım.
(4,853 puan) tarafından
Rabbim sabırlar versin ailesine de inşallah mekanı cennet olsun
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Rabbim rahmet eylesin mekanı cennet olsun insallahh hiç olmuycek gibi yasiyozz boş dünyada bı dk sonra nolcamiz belli değil
tarafından
Evet öyle.:(
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Cennet mekanı olsun canım yakının mıydı
tarafından
Çok yakın arkadaşımdı
(12,861 puan) tarafından
Başın sağolsun kuzum :(
0 oy
tarafından
Allah'ım rahmet etsin bağışlasın cennetine alsın ınşallah Rabbim ailesine sabırlar versin gönüllerine ferahlık versin
tarafından
Aminnn
0 oy
tarafından

Rabbim rahmet eylesin insallh mekanı cennet olsun insallh :(

tarafından
Aminn
0 oy
(812 puan) tarafından
Yattığı yer cennetten bahçe olsun inşallah ❤️ başınız sağolsun cnm benim
tarafından
Aminn
0 oy
tarafından
Ölüm anı dünya fani ne yazikki me zaman ne olacağımız belli değil

Allah bizi ona.layik kullardan eylesin inşallah

Mekanı Cennet olsun 
tarafından
Amin.
0 oy
(64 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin. Yaralılara da rabbim şifa versin 
tarafından
Aminn
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Başınız sağolsun Rabbım mekanını cennet eylesin geri kalanlara sabır versin kaza yapan hastanede olanlarada Rabbım şifa versin inşallah  
tarafından
Sağolasın aminn
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Rabbim mekanı cennet eylesin kalanlara şifa ve sabır versin 
tarafından
Amin.
0 oy
tarafından

Ne büyük bir acı. Alkollu bir adam vuruyor ve bir aileyi yok ediyor. O alkolle araba kullaniyor. Allahim sen islah et nasil buyuk bir gunah ve nasil buyuk bir aci.

Olum Allahin emri, vakti zamani geldi mi hersey bir bahane aslinda, ama iste derler ya her ölüm erkendir diye, hepsi zamansiz hepsi erken.
Geride kalanlara Allah sabir versin, hastanedekilere şifa versin. Ablani da yattigi yerde rahat ettirsin insallah...
tarafından
Oyle. Rabb'im bizleri korusun. Amin
0 oy
tarafından
Offf okurken bile gözlerim doldu yaa Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah Rabbım yaralılara da tez zamanda acil şifalar versin
tarafından
Aminn
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Mekanı cennet olsun inşallah
tarafından
Aminn
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Rabbim ilk gecesinde yardım etsin inşallah yattığı yerde dinlendirsin yaralananlara da şifa versin 
tarafından
Aminn
0 oy
tarafından
İremmmm Allahim rahmet eylesinnnn .Kabrini cennet bahcesi mekanini da cennet eylesin
tarafından
:( aminn
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Kazadan beladan korusun rabbim. Isin ilginc yanıda bu ya zaten daha saatler önce gördüklerimiz bir anda yok oluyo :( allah rahmet eylesin 
tarafından
Aynen öyle. Amin

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 849 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 783 göst.
0 oy
6 cevap 331 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,198 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 643 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,969 kullanıcı

...