+2 oy
556 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ahh ne zormuş feleğim şaştı 9 günde  bu hep böylesmi yoksa bunlar iyi günlerimmi ;):pouty: yoktum iki üç gundur napiyorsunuz

20 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Aman doğsun keske diyordun esmam dünyanın zor ama en güzel şeyi layikiyla anne olmak
tarafından
Ahh ablam ❤ kokusu dünyaya bedel ama cok zormuş:(
(7,654 puan) tarafından
En baştan beri yalniz bakıyorum cok zor gerçekten ama Allahim eksikligini göstermesin dünyanın en güzel duygusu alışacaksın zamanla o tempoya
tarafından
Yanliz bakmıyorum bahar abla ama o benim çocuğum ister istemez tum sorumluluk bende
Cok guzel bir duygu ama
-Reklam-
+1 oy
(387 puan) tarafından

Kizima hamileyken basladi uykusuz gecelerim simdi kizim 15 aylik ikinci de yolda hala uyku yok ve bi sure daha olmayacak gibi gorunuyo:D:blink:

tarafından
Ayyyy :(
0 oy
tarafından

Her zaman oyle olucak :D saça tarak vuramadigin günler sıcak çay icememek oturup yemek yiyememe dip köşe temizlik yok her zaman 

Biyere giderken depar atar gibi gitmek hep bı acele akşam olmuş bakacaksın ne yaptım ki diyiceksin hiç bişey yok he bide sabaha kadar uyumayan bebek varsa tamam ahahaha 4 çocuğum var selamlar 
tarafından
ahhaha ya ne zor annelik deyilmi hasibe git uyu kiz
tarafından
Vallla bende doğurup sevmek istiyorum banane . Uykusuz kalmaya razıyım .
tarafından
Suan sevilmiyor ki cok kucukkkk
tarafından
Nasıl sevilmiyor emzirirken onu tutmak bile ah ah :)
tarafından
Aysu git uyu aysuuuuu
0 oy
(616 puan) tarafından
Bana çok kolay gelmişti valla. Ki öyle at yere duran bi çocuk olmamasına devamlı mız mız huysuz olmasına rağmen ben hiç zorlandığımı hatırlamıyorum. Sadece 1 yaş sonrası diş dönemi sadece tamam yoruldum demiştim. Hamilelik zor geçti benim belki ondandır. 
tarafından
Dikişlerim gecince gogus ucu yaram gecince umarım banada kolay gelir :(
0 oy
(12,927 puan) tarafından

18 aydan selammmm :D

tarafından
AYYYY atak haftaları falan anammm
0 oy
(4,875 puan) tarafından
☺️☺️ zamanla düzelir inşallah deyip ümit edelim ☺️☺️
tarafından
Inslalah deyip kendimi avutucam
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Aysuyada diyozda biz dinlemiyoki:D

tarafından
Hasibenuramii
(44,603 puan) tarafından
Evet canim
tarafından
Uyuyabilen uyusun snra uyku tunne
0 oy
tarafından

Ya bir sözvardı tam hatırlamıyorum ama kötü günler geçti sırada daha kötü günlermi ne öyle birşeydi

Oğlum 1 yaşında 1 yıldır uyku yok tuvalete derken çok afedersin yarıdan çıkıyorum çünkü kapıya vutuyo ağlıyo bıraktım gittim sanıyo namaz kılarken saç baş tırmanma yemek kahvaltı dersen inan sıcak yemek yemeği unuttum kahve çay daha ötede dursun ama nunada şükür:)

Çok geçmiş olsun sana ALLAH c.c kolaylaştırsın

tarafından
Aynn öyle
Amin insallaj cok saol
0 oy
tarafından
en zor ama ennnn güzel şey olmalı bu yorgunluk. bana dua edermisin canım 
tarafından
Cok zor ama cok guzel
Rabbim seninle olsun
Allah yardimcin olsun
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Bebeğe göre değişir canım gazı olursa daha Zor olur 
tarafından
Rahat bir bebek aslinda arada uyumuyor o kadar
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Büyük çocuğum bugün 2 yaşına girdi ikincisi 1 haftalık daha sen düşün uykumu :)
tarafından
Ayyyy düşünmedim allah yardimcin olsun
(1,154 puan) tarafından
Amin hepimizin inşallah
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Ya sen dogurdunmu sonundaaaaa :D cok sevindimmmmm allahim.sana bagislasin. Benimki 2 aylik olacak anamdan emdigim.sut burnumdan geldi surekli ağlıyor nedenini bulamiyoruz galiba kolik
tarafından
Sonunda dogurdum vallasurekli agliyorsa koliktie ALLah yardimcin olsuj
0 oy
(1,274 puan) tarafından
30 gündür ne cektigimi ben biliyorm. Cok zorlanıyorum. Cok guzel bir sey anne olmak ama bj o kadar da zormuş:)
tarafından
Cok cok cok guzel bir duygu ama zormus
0 oy
tarafından
Benimde 15 gün oldu gerçekten çok zor çok
tarafından
Normal doğum mu yaptın sen canım
Sürekli hastaneye gidiyordun hayırlısıyla evlatlarımıza kavuştuk ama şuan ki süreç gerçekten daha zor karnındaki halini özleyeceksin demişlerdi de inanmamıştım :(
tarafından
Evet cnm normal yaptim suni aldim 22 saatten fazla sen nasil dogum yaptin hayirlisiyla kavuştuk ama ne zaman alisirirz bilmeme
tarafından
Bende suni aldım ama 8 saat dayanabildim daha doğrusu 7 cm açılmam oldu bebeğim inmedi inseydi doğum olacaktı azıcık bile inmedi daha da çıktı hatta mecburen sezeryanla oldu oda çok zordu
Bende şuan alışma sürecindeyim ama çok zor hiç alışamam gibi geliyor
tarafından
18.saatte brakin beni istemiyorum dedim 19.saatte suyum patladi 2 3 saatte acilmam 11 cm oldu
tarafından
Benim 8 saat içinde 7 cm anca açılmam oldu suyu da doktor patlattı yavaş yavaş gelmeye başladı doğum için yeterli sancım ve açılmam.vardi ama kızımız inmedi üstelik 34 haftadan beri baş geliş olan kız doğum yapacağım gün baş yukarı döndü ve kesinlikle inmedi çok zor bir gündü ameliyat da zordu ama şükürler olsun kızım yanıma şuan...
0 oy
(1,776 puan) tarafından
İlk doğdu kolikti 40 çıkınca geçer dediler 40çıktı geçmedi 4 ay oldu kolik geçti ama huyu değişmedi şuan 15 aylık gece 15 defa uyanıyo
tarafından
Kolik degl ama arada bir sanci tutuyor bebegi 4 5 saat uyumuyo
0 oy
(119,150 puan) tarafından
ahaahah o ekibin lideriydim ben
tarafından
Valla lideriydin bende gece gunduz uyaniktim smdi o uyuyunca anca uykuya atabilirsem atabiliyomkendimi
0 oy
(3,552 puan) tarafından

20 aydir tek bir gün deliksiz uyuyamamış olan ben :unsure:

tarafından
Cok zormus  bu kadar zorlu bir surec olduğunu blmiyordum
(3,552 puan) tarafından
Bakmak buyutmek tasimak dogurmaktan cok daha zor canim. Allah hepimize sabir versin
 Birde benim kız su ara köpek disler8ni çıkarıyor 3 gündür de hasta. Ne gecem ne gündüzüm var bitikleri oynuyoruz
tarafından
Saka yapiyonmm deee
(3,552 puan) tarafından
Yapmıyorum malesef:(
0 oy
tarafından

Ben demiştim canm snaa bol bol uyu die :) 

Zamanla alışvaksn canm

tarafından
Ahhh ahhh yorucuymus harbiden
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Doğum yaptın he sonunda allah size bağışlasın yavrunuzu canm hayırlı olsun çok sevindim ☺️
tarafından
Valla yaptim ama bende bittim❤
Sikurler olsun kavuştum ogluma
Amin inslalah cok tesekkurler

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 293 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ebruliiiiii (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 247 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Cnnt_xxcvgn (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu

378,338 soru

11,324,284 cevap

34,775 kullanıcı

...