0 oy
494 göst.
Aile kategorisinde tarafından

2 tanede ekmek aldim

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi cips olmus 10lira hic pahali degil canim
tarafından
Evet canım valla eşim kızacak ama indirimde olsa evin ihtiyacı olan bişey al diyor :D
(9,005 puan) tarafından
++ kuzum tam yazacağım yorumu yapmissin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de 20 tl ye yarım kilo baklava söyledim :) pahalı değil getirin fiyatı yüksek oluyor indirim oluyor bazen
tarafından
Baklava bende seviyordum taşa ki geçen baklavam kötü gelene kadar :D
tarafından
Bana iyisi geldi..gün akşamki dizide gördüm geç saatlerdeydi kartta da yoktu bugün için eşim alırım dedi..geç gelecekmiş hesabıma para atmış dışardan söyle diye..20 tl de indirim varmış şansıma :)) hamile yada emziren değilim ama severim
tarafından
Hamileyken çok tatlı yerdim canm bizde ev kredisi ödüyorduk hiç alisveris değil tüp alamadığımız gün oluyordu kombide yoktu durumumuz alacak 1 sene ketilla su ısıtarak idare ettim inan kızıma hamile kaldım dolaplarim dolmaya başladı her isteidgimi alıyordum şimdi herşey pahalı oldu okadar nerde aliyoruz valla eşim bir cips aldım diye geçenlerde tartismisti benle baya bir :) para yoktu heralde ondan böyle indirim gelmişti yine ben 10 tl mi ne odemistim çocuğa yoğurt alsaydın dedi napsinlar onlarda devlet herşeye zam getiriyor ay başı gelmiyor faturalardan taksitlerle :)
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ucuza  bile  almışsın  canım 
(5,949 puan) tarafından
Denizli  pamukkalede  oturuyorum canım  eşimin  işi  geregi  tatil  bölgesi ama  köy  diye  geçiyor  burasi  ondan  yok:)
tarafından
Olsun canım oda güzel bende İstanbul'dan nefret ettim  herşeyi sorun
(5,949 puan) tarafından
Tabi  güzel  ya seviyorum  ben  çok  insan  yok  her yer yakın
tarafından
Temizdir havasida bu İstanbul'da şuan çok salgın var çocukların hepsi hasta
(1,243 puan) tarafından
Nagehan sen Pamukkale demisin ❤️
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Cok iyi geldi sadece cips fiyatlarını  ele alırsak  bunların hepsi Cook iyi
tarafından
Valla cnm kampanya var şuan 40 TL 30 TL indirim 5 tlde getirme parası poşet parası kesiyor
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Normal canım tam tersi iyi bile fiyatı limonun tanesi 2 lira neredeyse cips desen ona keza :D 
tarafından
Evet ama mevsimi ya birazdaha uygun şuan fiyatlar kış oldumu ben sürekli limon tüketim herşeye limon koyuyorum hastalanmayayim diye
0 oy
tarafından
Uyguna almışsn bnce afiyet olsn
tarafından
Saol canım beraber olsun
0 oy
tarafından
İndirim kodu felanmi geliyor bacım nasıl yaptın bende bir meyve Alaçam orada varsa bende indirimden yararlanıyim baya pahalı çünkü
tarafından
Evet canım pahalı kod değil canım zaten orda indirim gelirse yazıyor 40 TL'ye 30 TL indirim diyor mesela ben 10 tl sadece alışverişe 5 tlde poşetle getirmeye verdim bak  ekran görüntüsü aticam nerde yazıyor indirimler birde detaya bak cnm
tarafından
Atmama gerek yokmuş canım altta zaten hediye paketi var ona bakıyorsun hangi kampanyalar var eğer varsa kampanyan kredi kartı bilgilerini giriyorsun sonra kampanya seç çıkıyor oradan kampanya seçiyorsun  cnm
tarafından
Verdim bile 60 liraya 30 lira ödedim teşekkürler canım
tarafından
Oda iyi cnm ilk. Defami verdin siparis
tarafından
Annemin üzerinden evet :D
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Gayet uygun. Bence
tarafından
Evet canm hep böyle alıyorum diğer türlü ben alamıyorum zaten
0 oy
(119,578 puan) tarafından
onlar kayisimi      
tarafından
Yok canım bu mevsime kayisimi kalır mandalina :D
valla kayisi gibi duruyo
tarafından
Yok canım Valla kayinpederin kayısıları var hep yerde çürüyor canım kimse gitmiyor toplamaya :D
konum at ben giderim yaza☺
tarafından
Atarım valla canım Git ama çok iş yaptiriyor o yüzden gitmiyor kimse birde bize vermez yabancıya bedava veriyor toplayıp götürsen
sen hic bişey demez :D
0 oy
tarafından

image

image

Bende bunları aldım 
tarafından
Hepsi 10 TL tuttu :)))))
tarafından
MasAllah kız sende baya almışsın :D ben dondurma yiyemiyor um çok seviyorum ama bademcik sorunum var :) afiyet olsun
tarafından
Evet ya aşırı canım dondurma istedi diye fazla fazla aldım kız bu getir çok iyi o kadar şey alıyorum hep bu fiyatlarda ödüyorum
tarafından
Evet kampanya olunca öyle ama kampanyasızda pahalı cnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 508 göst.
0 oy
7 cevap 407 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde Seher yildizi (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 467 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,735 puan) tarafından soruldu
0 oy