+1 oy
742 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Bu kadar rezillik olamaz ya deliricem zor duruyorum evde eşim tutuyo beni. Eltim parka gitmişler cocukları oynatmaya orda da benim yakın arkadasımı görmüş konusmuslar demişki bizden mama sandalyemizi istediler bende geri istettim bir tane mama sandalyesi alamıyolar durumları iyi olmasına rağmen geliyorlar bizden istiyolar demiş kaynanamla beni söylüyo. Arkadasımda bana gizem bu kadından uzak dur dedi bir tane mama sandalyesinin lafını yapıyo gercekten yılan bu dedi. Simdi ben napıyım evde kendi kendimi yiyorum napıyım hadi söyleyin

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben olsam mama sandalyesinin pahalisini alırım derdim seninki işe yaramadı ben kendime yeni aldim
tarafından
Cevabın yerine ulasirdi daha pek muhattap olmazdim
(394 puan) tarafından
Aldım zaten evde duruyo
tarafından
Kaynina şöyle alsın eşin isteid de
-Reklam-
+1 oy
(27,339 puan) tarafından

Kaynanani yolman lazim eltini değil haklı kadın valla kusura bakma 

Kaynanan rahat dursa herkes iyi hoş geçinir

(394 puan) tarafından
Eltimin hiçmi suçu yok. Kızz dedikodumu yapmış neresi haklı
(27,339 puan) tarafından
Yaw benimde tepeme konuşarak gelip eşyamı alsalar vende yaparım yani
0 oy
tarafından
Ahh işte elti eltinin kumaşı derler gerçekten öyle inanırım ben ne kadar iyi derlerse desinler benim kide ilklerde ablanim vs. Ayağı yapti sonradan herkesten öğrendim
(35 puan) tarafından
En iyi elti benimki ağzı var dili yok harbiden dili yok Türkçe pek bilmiyor :) Suriyeli ama benim de kaynım yılan  yılan yılan
(8,553 puan) tarafından
Ahahaha bu iyiydi ya ;)))
(35 puan) tarafından
İyi iyi de kocası tam bir ... Abooo abo herkes kaynanadan eltiden görümceden çeker ben kaynimdan çekiyom
(8,553 puan) tarafından
Kız sizin iş harbi garip yani
 Kayınlardan kimse şikayetçi olmaz normalde..
Demek o da karısının yerine yılanlık yapmak istiyo. :)
Peki esinle arası nasıl kaynının ? Hicmi cekinmiyo
(35 puan) tarafından
Eşim evin en büyüğü yaşı da büyük mesleği gereği de babası bile ona bey diye hitap eder saygınlığı vardır ailede. Kaynimla araları benden önce çok çok iyiymiş öyle ki ben sevgili iken eşimden çok kaynimi tanırdim öyle anlatırdı bana bizim Mehmet şöyle bizim memet böyle sonra o kadar saçma sebeblerle benden nefret etti ki Mehmet bey şu an araları iyi değil pek. İnşallah hiç de olmaz . Bize yaptığı şeyleri duysan aklın şaşar
0 oy
(200 puan) tarafından
Ara normal bir şekilde konuş bakalım gercekten arkadaşına söylemiş mi öyle bişey söylemişse neden söylemiş sor yani. Eger sen konuşma esnasında kötülük amaclı söylediğini anlarsan o zaman kızabilirsin 
(394 puan) tarafından
Arkadasım bana yalan söylemez. Hem o bilmiyordu bu mevzuyu o anlattı bana
0 oy
(8,975 puan) tarafından

Gaz vermek istemiyorum:D sakin ol ve uyu dusunmemeye çalış

(394 puan) tarafından
Uyumakmı hayatta uyuyamam o kadını yolmadan
0 oy
tarafından
Ben yolardım o kesin kaynının da dediği gibi bir tarafına monte ederim o kimki benim hakkımda konuşacak orda burda
(394 puan) tarafından
Ben biliyorum onu napıcapımı
tarafından
Terbiyesizlik resmen yaptığı
0 oy
(247 puan) tarafından
Arayıp öğrenip sonra tavrını koyarsın canim en mantıklısı bu şekilde 
(394 puan) tarafından
Arkadasım bana yalan söylemez zaten bu mevzuyu bilmiyodu o anlattı bana
(247 puan) tarafından
Tamam canım o zaman arayıp neden arkadaşıma böyle şeyler söylüyorsun diyerek başlaya bilirsin konuşmaya  tavrını koy kapat telefonu
(394 puan) tarafından
Ben onun canını acıtmadan uyuyamam illaki yolucam onu
0 oy
(119,139 puan) tarafından
gercekten senden geri istedimi mama masasini demekki mali kiymetli tenexul etme onun bisine
(394 puan) tarafından
Ya zaten ben almak istemedim kaynanam istedi yüzsüz durumuna ben düştüm kendime yediremiyorum
0 oy
tarafından
Bence mama sandalyeisni geri gönder çok şükür durumumuz var ben alırım yavruma yinede çok sağol de bence anlar
(394 puan) tarafından
Zaten gerş verdim yeni aldım
0 oy
tarafından
Hiç üslubunu bozma durumun varsa herşeyin en iyisini almaya çalış gözüne sok.. öyle insanlara o şekil devranis yarar. Şimdi arayıp ters ters konuşur san veya kavga edersen seviyesine inmiş olursun tavrını mesafeni koy mama sandalyesinin de en gösterişli olanını al
0 oy
tarafından
Yol kız bize deeglence çıkar 
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Valla sendeki elti nasıl bişey anlamadım arkadaş insan utanır vallahi ele versem çöpe atsam bukadar söyleyemem mama sandalyesi nedir yani 100 lira hadi olsun 500 lira söylenmez artık bukadarı... İnsanda ar olur biraz haya olur o mama sandalyesini kapısına bıraktığında utanması olsaydı gelip senden özür dilerdi daha bide arkadaşına dedikodu yapmış.. 
(394 puan) tarafından
Ayy onu yolmadan rahatlamaaaam illa yolucam onu
(5,804 puan) tarafından
Bence gereken lafı söyle susma bu kadına karşı kesinlikle
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Ben olsam yanına bırakmam bugün olmadı yarın.

Millete benim hakkımda olur olmaz konuşmaya hakkı yok
(394 puan) tarafından
Aynen öyle valla bak yicem onu
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kendime yeni mama sandalyesi alir onuda goturur durumunuzda var bu nasil mama sandalyesi cocugumu haset etti kendimize iyisini aldik derdim
0 oy
(8,553 puan) tarafından
Ay bu eltiler her yerde mi aynıdır 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Ben arar durumu. Konusurdum sineyede çekmem. Böyle böyle demişsin cidden arkamdan konusmana üzüldüm. Bir daha da bir şeyini istemem diyip mesafeyide koyarım. Daha da yakınıma sokmam. Hakaret ederek değil. Yaptığının doğru olmadığını vurgularım. Sonra Allah yakın bana uzak.
0 oy
tarafından
Aman ne diye seviyesine düşcen. 

Birak desin ne istiyorsa . Masrafını koy kayinvalidene anlat böyle birsey senin için daha yapmasın.  
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Kız ben anında gider yolardım eşimde tutamazdı beni onuda yolardım kaynanamada saydırırdım hep senin yüzünden diye iyi dayanıyon vallaa öyle elti düşman başınaaa
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Bence eltinden önce kaynanı yol illa birini yolacaksan. Eltinin gönülsüz olduğunu bile bile sana sormadan istemesi çok ayıp. Herkesin malı kendine ister verir ister vermez. Kaynanan yoktan yere ortalığı karıştırmış resmen. Bence tek suçlu kaynanan. Eltinin ayıbı parkda arkadaşına anlatması. Yoksa kimseyi kendi malı için vermedi diye suçlamaya hakkımız yok. Kaynanana da gerekenj söylemişsin zaten. Bundan sonra sizin islerinize karışmamayi öğrenir umarım. İlla eltinle konuşacaksan ben istemedim kaynanam kendi arayıp söyledi bende kızdım niye istedin ben yeni alacaktım zaten diye de. Eğer aranızda başka sorunlar yoksa bu konuda ne onun ne senin suçun var bence. O da ev geçindiren bir kadın olarak haklı sonraki çocukda kullanacak demekki tekrar para vermek istemiyor olabilir sizin de durumuz varmış zaten büyütmeyin bence. Böyle 3 kuruşluk şeyler için. 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Eski postları biliyorum burada yolacağın kişi eltin değil kayınvalden bence arayı karıştıran o olmuş sende ne olursa olsun kabul etmemeliydin konuşmadığım kişinin mama sandalyesini evime sokmazdım ayrıca kayınvalden oğlumun parası ile alındı karışamaz eltin demiş ama karışmaya hakkı var sonuçta onun malı ister verir ister vermez

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 550 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (371 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 302 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,340 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ugurbicegim (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 256 göst.
20 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Meleksone (2,187 puan) tarafından soruldu

378,321 soru

11,323,420 cevap

34,775 kullanıcı

...