0 oy
697 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından

Idrar yaparken yanma, cok kotuyum nepmaliym ,lutfen yardim edin 'Lutfen))

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

doktora gitmelisin ilac versin

(22 puan) tarafından
2 gundur boyle kecek sanmisdim dokturami gitmeliyim?
tarafından
tabi enfeksiyon varsa gecmiyor yanma kasinma agri falan bide suya elma sirkesi koyuo yika
(22 puan) tarafından
Cok ozur dilerim  kasinti yok yanma var idrar yaparken  enfeksiyon  elma sirkesi yoki nepicaaaaammmm
tarafından
bizim burda ona sidik zoru diyorlar interntten arastir ne yapabilirsin diyr ama en iyisi doktora gitmek
(22 puan) tarafından
Tesekur ederim cnm
-Reklam-
0 oy
(6,360 puan) tarafından

Doktora gitmelisin canm büyük ihtimal enfeksiyon vardir sende ama sirkeli suyla taharetliyebilirsn kendini

(22 puan) tarafından
Evet cnm  enfekdiyondan supeliyim o ola bilr  baska neden olamaz dimi
(22 puan) tarafından
Sikeli suyla nasil yapiliyor etkisi oluyirmu offfffff Ben hamile kalmagi dusunuyordum bide bu cikdi
(6,360 puan) tarafından
Canm bi kaba ılık su koy icine biraz sirke koy onunla taharetle kendini sonra yinr ılık suyla durula
0 oy
(2,891 puan) tarafından

Hemen önlemini almazsan ayakta duramaz oluyorsun zaten bi an once git idrar testi yaptır canım

0 oy
(56 puan) tarafından

Enfeksiyonum varken hamile klmstim engel değil tabi 3 gun sonra dusuk olmsdu ogrendiktn sonra dikkkt et cnm

(22 puan) tarafından
Anlamadim dusukmu yaptiniz enfeksiyon uzunden????
(56 puan) tarafından
Evet malasef oyle oldu kismeti yokms ya simdi hamileyim 20 haftalık cok sukur
(22 puan) tarafından
Insaalah bebeyivizi kucaniza alirsiniz❤
0 oy
(3 puan) tarafından

Canım büyük ihtimalle idrar yolu enfeksiyonu bol bol su iç doktora da git enfeksiyon için ilaç veriyolar bide hamileysen doğumdan sonra biraz sıkıntı oluyor ihmal etme

(22 puan) tarafından
Hayir canim hamile deyilem, ama bebek istiyordum simdide bu cikdi doktura gidicem cok kotuyum yuruyemiyorum
(22 puan) tarafından
Hepinize tesekur ediyorum yorumlariniz icin.
0 oy
(141 puan) tarafından

Idrar yaparken yanma durumu enfeksiyon belirtisidir genelde canım. Idrar yolu enfeksiyonun olabilir. Doktora görünmelisin .geçmiş olsun 

0 oy
tarafından

Zaten illaki bebek istenilen doneme denk geliyor enfeksiyon artmadan doktora git canim ilac verir rahatlarsin baska turlu gecmez artarak devam eder hamile kalamazsin

0 oy
(545 puan) tarafından

Gecmis olsun canim.idrar yolu enfeksiyonu olmussun bence hemen bi doktora gitmelisin o gerekli.ilaci vercektir bide bol.su icmelisin suyla enfeksiyinu atarsin vucudundan

0 oy
tarafından

Büyük olasılıkla idrar yolları enfeksiyonun hat safhasındasınız... Lütfen bir an önce doktora gidin... Bol su için... Erken doğumu tetikleyebilir... Çok geçmiş olsun... Allah sağlık sıhhatle bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 

(22 puan) tarafından
Hepinize tesekur ederim, bugun doktura gitdim doktur altdan bakdi enfeksiyon varmis ilac yazda aldikda kizlar coook uzuluyorum neden gunler basima gelir bugun hep agladim Ben buay bebek istiyordum  hersey yarim kaldi nepicam kayinanam bildi bana hasta soyledi Cox uzgun bu sozleri yazarken anliyorum yalnizim.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 832 göst.
14 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Eda3434 (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 397 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Qeniyevler_2412 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 278 göst.
0 oy
2 cevap 92 göst.
25 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu

377,289 soru

11,290,843 cevap

34,706 kullanıcı

...