0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (1,113 puan) tarafından
14 aylik bebislerim 1 degil 2 degil en az 4 5 kere kalkiyorlar ayri ayri mama yemege Allah rizasi icin ne yaptiniz da birakti sizinkiler 

2 Cevaplar

0 oy
(13,316 puan) tarafından
11 de veya 11.30 gibi tarhana çorbası veriyorum biraz koyu ya 7 de kalkıyor ya 9.30-10 da Kerem Selin. 
(1,113 puan) tarafından
Benimkiler gunduz tahilli kahvaltilar varya ondan icine ekstra peynir koyuyorum sonra ara yogurt muz cicibebe oglen corba icine ekmek ici koyuyorum aksam yemek yiyebilcekleri gibiyse ezip veriyorum degilse muhallebi falan ama nekadar yiyolar dersen 2 3 kasik bazeb hic mutlaka ne yerlerse yesinler ustune  gunde 4 5 biberon devam sütü iciyolar agliyolar vermeyince
(1,113 puan) tarafından
Benimkiler bugün biri 4de biri 6da kalkti ne 9u ve suan salliyorum hala düşün hic uykuya düşkünlukleri yok keske olsa bari gece kalkmayin dimi oda yok
(13,316 puan) tarafından
Bizimki mamayı bırakalı 7 ay oldu keşke içse gece kalkmaya razıyım gecenin köründe bazen kalkıyor cicibebe falan yiyor bir daha en erken 2 saat sonra uyuyor kollarım koptu artık sallamaktan. Arada bay bay night damla veriyorum çok uykusuz yoksa. En çok iştahsızlıkları bitiriyor insanı ben mi yanlış yapıyorum diyorum yok 3 kişiyiz yani.
(1,113 puan) tarafından
Yok tatlim ya neyi yanlis yapcan her cocuk farkli iste uykusu kaciyodur uyaninca benimde biri öyle hic sorma uyanir sonra salla dur
(13,316 puan) tarafından
Bak sabah 8 den beri sallıyorum uykusu var belli bırakınca ayağa dikiliyor hepsi çeşit çeşit
-Reklam-
0 oy
(1,400 puan) tarafından
Canım ben 4.ayindan sonra gece kalkmalarinda mama vermemeye başladım ya emzik verdim biraz büyüyünce su verdim. 16aylik tamamen bırakmadı 2kere kalkıyor şimdi 1e düşürmeye çalışıyorum. 

Yani kademeli biraktirabilirain bı anda olmaz. Bide gece yatmadan bı saat önce güzel yemek yerse. Protein yönünden iyi bı yemek yerse daha az kalkar.muhallebi pirinç unu falan şekeri bı anda yükseltip dusurcafi için iyi olmaz ama besleyici yemekler daha iyi olur
(1,113 puan) tarafından
Mesela ne yedirebilirim cok agir yedirmekte istemiyorum korkuyorum reflu falan tikanir diye 2 kere kalksalar ben hic dokunmam onemli degil ama saat basi ayaktayim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 152 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ElaLii (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 207 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,166 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ElaLii (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.