0 oy
915 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün gece fotoğraflara bakıyordum eşimin telefonun da bi kız saçlarını boyarken foto atmış bu kim dedim telefonu elimden aldı önemsiz bir şey dedi aldı telefonu bakacam silersen kötü olur dedim sildi. Sakin ol öyle anlatacam dedi iş yerinden bir kızmış 10 yıllık arkadaşıymışfalan filan bayramlaşırken muhabbet etmişler sacını boyarken fotosunu istemiş eşim. Ben çıldırdım nasıl bu kadar geniş rahat olabilirsin diye sen evlendiğinin farkında mısın bide bunu ben yokken memlekete giderken yapmış o zamanlar hamileydim ben orda çocuğuma ne olacak diye düşünürken sen keyfine bakıyormuşsun dedim. Çok abartıyormuşum samimi bir arkadaşıymış. gelip rezil edecem ikinize de dedm aldatmadım ben neden hayatımızı mahvediyorsun diyor.

Ben şimdi bu saatten sonra nasıl guvenebilrim siz söyleyin..

35 Cevaplar

0 oy
(913 puan) tarafından
Duşdan sonra ıslak saçlarla foto isteseydi  boyarken az olmuş yuhhh. Tepki koy ayağını denk alsın
-Reklam-
0 oy
(4,568 puan) tarafından
Valla kizi bilmem ama bana sadakat sozunu veren esim esimi rezil ederdim affedebilirmiydim bilmiyorum 
tarafından
Bende ne yapacağımı bilmiyorum bir şey düşünemiyorum şu an
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Allahım şu erkekleri ıslah etsin git rezil et ikisini de
tarafından
Eger rezil edersem ayrılmayı da göze almalıyım şu an ne yapacağımı düşünüyorum
(3,230 puan) tarafından
Ne diyim canım ayrıl demekte dile kolay Allah yardımcın olsun
tarafından
Aminn
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Ohhoooo ben coktan agzına s,ı,c,m,ı,ş,t,ı,m bende ilk evlendiğimiz zaman bilgisayarında ne var ne yok diye gezerken bi  2tane kız resmi vardı aynı kızın resimleriydi bunlar ne lan dedim 2 c el almıstım ben bilgisayarı hiç kurcalsmadım film falan izliyodum sadece falan filan bahaneler söyledi hiç birine inanıyorum bu andan itibaren de sana pirinc tanesi kadar inancım güvenim kalmadı dedim bilgisayarında o sinirle fırlattım üstüne cıktım gittim evden sakinleşmek için ondan sonrada baska bişeyini görmedim zatii 2 kere bosanma asamasına geldik ama farklı konular yüzünden suan iyiyiz sükür ama tek hatasında agzına sıcacagımı bilir
tarafından
Ben sana yanlış yapmadım yapmam diyor bundan sonra böyle bir olayla seni asla karşılaştırmam diyor da diyor gel gör ki bu saatten sonra ben güvenemem
(1,101 puan) tarafından
Güvenme zaten canım hep öyle diyo cogunlugu ama yine aynı b,o,k u yiyolar benim kayınpeder serronun teki eşimi uyardım ben babanın annene yaptıgının onda birini yaparsan yapmaya kalkarsan acımam anında davayı acarım donuna kadarda alırım herşeyini elinden dedim ve bu konuda ne kadar net oldugunuda gösterdim şükür babasının anasına yaptıklarını hiç yapmadı ama anası ablası yuzunden bosanma eşiğine geldik 2 kere sonra düzeldik o dönem cok istedim ayrılmayı ama aileler cok ısrar etti son kez deneyin diye bimaraya geldik herseyi sakince konustuk düzeldik şükür ama ben hala guvenemiyorum niyeyse
tarafından
Güvenmek çok zor. Şüpheyle yasamak da çok zor
(1,101 puan) tarafından
Aynen öyle acablar yiyo insanın kafasının etini
tarafından
Ben dedim ona benim arkamda ailem var benim kaybedeceğim bir şey olmaz bu saatten sonra o bilir..
0 oy
(867 puan) tarafından
Eşin kuaför mu?
tarafından
Öyle sanıyor kendini heralde
0 oy
tarafından
Bu erkekler kudurdu iyice bundan sonra erkek katliamı başlayack 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Evli bı erkekgiin samimi kız arkadaşı olamaz bizde ilk evlendigimiz zaman eşimin Instagraminda kaç yıllık okul arkadaşım dediği bikac kişi vardı ayıp olur silme diyodu o benim Instagramdaki tüm arkadaşlarımı sildi 
tarafından
Olunca böyle oluyor işte..
(1,556 puan) tarafından
Engelle sil gitsin bide senin eşine foto atmış zilli karı
tarafından
Engellemek en kolayı bu saatten sonra güvenir miyim bilmiyorum
(1,556 puan) tarafından
Valla insanın ister istemez içinde bı kuşku oluyyo
0 oy
tarafından
İyiki agda yaparken at dememis 
0 oy
(612 puan) tarafından
Esimle aynı yerde çalışıyoruz, ortak samimi olduğumuz erkek bayan arkadaşlarımız var. Ama böyle bı foto görsem o saçla bogarim onu 
(612 puan) tarafından
Normalde ben kolay kolay kıskanmam
tarafından
Nasıl böyle rahatlar anlamıyorum
0 oy
tarafından
En yakın arkadaşı bile olsa yaptığı doğru değil sen aynı şekilde bir erkek arkadaşına foto atsan ne olcak bunun adı samimiyetlik değil karaktersizliktir
tarafından
Yaa alt tarafı 2 fotoğrafmş bunun için yuvamı dağıtacakmışım. Gel de sinir olma
tarafından
Yuva yıkmak değilde önünü tut tutki birdaha yaşanmasın ayağını denk alsın
tarafından
Ya bide sanki ben hata yapmışım gibi beni çok kırıyorsun diyor  bu kadar uzatmaya değer mi diyor
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Eşiminde 10 yıllık kız arkadaşı var ama saçını boyarken resim atmadi hic :) üstelik ben tanirim konusuruz. Bebeğimiz olacagini öğrenince hala olacam diye cok sevindi. Gercekten samimi arkadaşı olsa senin taniman lazımdı 
tarafından
Hepsi bahane bana yanlış yaptığının gerçeğini değiştirmiyor
0 oy
(178 puan) tarafından
Canım ben sana şöyle söyleyeyim onlara çıktıkları yeri tersten gosterirdim 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Allah belasını versin o kızında eşinin de.. pislikler o kızın numarasını bul rezil rt
0 oy
(27,531 puan) tarafından

He ya 10 senelik arkadaş.

Samimiyetsiz bir muhabbet olmuş gereksiz.

Takipte kal.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 391 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde PrensAnnesi6 (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 513 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Papatyaa0 (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 439 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu
0 oy