0 oy
911 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün gece fotoğraflara bakıyordum eşimin telefonun da bi kız saçlarını boyarken foto atmış bu kim dedim telefonu elimden aldı önemsiz bir şey dedi aldı telefonu bakacam silersen kötü olur dedim sildi. Sakin ol öyle anlatacam dedi iş yerinden bir kızmış 10 yıllık arkadaşıymışfalan filan bayramlaşırken muhabbet etmişler sacını boyarken fotosunu istemiş eşim. Ben çıldırdım nasıl bu kadar geniş rahat olabilirsin diye sen evlendiğinin farkında mısın bide bunu ben yokken memlekete giderken yapmış o zamanlar hamileydim ben orda çocuğuma ne olacak diye düşünürken sen keyfine bakıyormuşsun dedim. Çok abartıyormuşum samimi bir arkadaşıymış. gelip rezil edecem ikinize de dedm aldatmadım ben neden hayatımızı mahvediyorsun diyor.

Ben şimdi bu saatten sonra nasıl guvenebilrim siz söyleyin..

35 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ay çüş artık Yavuz hırsız ev sahıbını bastırırmış nerdeyse sen suçlu olacaksın, saçına da tükürürüm boyasına da tükürürüm 
tarafından
Ne yapacam hiç bilmiyorum
-Reklam-
+1 oy
(12,861 puan) tarafından
10 yıllık çok samimi arkadaşı olsa sen de tanırdın en basiti düğüne gelirdi yalan söylüyor eşin
tarafından
İş yerinden olduğunu biliyorum ama hiç görmedim ben düğünümğz burda olmadı ama bunlar bahane degil tabi. Beni bu kadar rahat olması bitiriyor normal bir şeymiş gibi davranması
(12,861 puan) tarafından
Çok yakın olsa düğünden sonra evinize ya yemeğe ya çaya kahveye gelirdi canım hayırlı olsun diye sen olayın peşini bırakma
0 oy
(2,226 puan) tarafından
aynı şeyi ben yapsam nasıl hissedersin de, empati kurmasını sağla ,iste 
tarafından
Dedim haklısın belki daha beterini yapardım sana diyo çok pişmanmş falan filan
tarafından
Zaten boyle bir slk empati kurmasınıda bilir dimi canım kocanda açık açık aldatma potansiyeli var h
0 oy
(119,524 puan) tarafından
neden sac boyarken foto istenis
tarafından
Merak etmiş çok yakın arkadaşıymş
(119,524 puan) tarafından
inancanmi buna
tarafından
Hayır tabiki onun ağzından döküleni söylüyorum
0 oy
tarafından
Yalan soyledigi ayan beyan ortada. Bundan sonrasi icin dusun tasin sen kararini ver canim. 
tarafından
Beni kaybetmekten korksaydın böyle seyler yapmazdın dedim. Bu kadar tepki vereceğini bilmiyordum diyo ya gamsızlığa bak
tarafından
Neeeyyy
Yok artik saka mi
0 oy
(71 puan) tarafından
Çok saçma. Saçmalık. Bu ne samimiyetmis. Sen aynısını elin adamına yapsan ? 
(71 puan) tarafından
Haklısın canım yani kendimi senin yerine koyuyorum bilmiyorum ben hazmedemem böyle şeyleri çok saçma yani ne münasebet. Gerçekten ortam çok kötü ya.
tarafından
Bide savunması yok mu o kadın öyle biri degil diye
(71 puan) tarafından
Madem öyle değilmiş sen yapsaymissin niye oldururmus çok normal ya hani.. hergun telefonuna bak.
tarafından
Her gün telefonu bende zaten Allahın işi işte o fotoğraflar silinmemiş karşıma çıkardı
(71 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım ne desem.  Allah yardımcın olsun. Zor isler
0 oy
(670 puan) tarafından
Samimi oldukları kesin arkadaş olarak olduğunada saf olsa inanmaz sicmis sıvıyo nedesin seni aldatmaya yeltendim yada aldatdim diyememenin başka türlü hali
tarafından
Yani kim bilir daha neler konuşmuşlar nerden bilecem
(670 puan) tarafından
Konuşmuşlar bu iş saçta başlamamış belli gerçekten üzülüyorum ya evlisin sen ne oldu konustunda karından neyi fazla nasıl bir mallık bu
tarafından
Çok rahat belli ki beni kaybetmekten korkmuyor
(670 puan) tarafından
Sen neyle uğraşıyorum adamın derdine bak Allah korusun ölsen cenazene de biriyle tanışıcak tipte üzme
0 oy
(58 puan) tarafından
İsterse 40 yıllık olsun , bir insan evlendikten sonra karşı cinsten herkesle arasına mesafe koymak zorunda. Zaten dünyanın çivisi çıkmış kimseye güven olmaz . Yuvanı dağıtma ama süründür derim eğer ilk kez oluyorsa böyle bir şey
tarafından
7 aylık evliyim dhaa..
(58 puan) tarafından
Süründür seni kaybedeceğine inansın aklı başına gelir inşAllah
0 oy
tarafından
Sende bi arkadaşın da sakal traşı olurken resim iste görsün ebesinin halini
tarafından
Bende çok normalsa artık bende konuşacam milletle dedim zoruna gidiyor
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Fotoğraf istemesi ne alaka ya ? Ne diyeceğimi bilemedim aynısını ben yaşasam çok üzülürdüm sanırım seni anlayabiliyorum.
tarafından
Bende ne yapacağımı bilmiyorum
(7,993 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ama.bana göre eşini süründür biraz korkmasıni sağla  yüzüne hemen gülme öyle olunca yine yapıyorlar.
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allahım ya Rabbim bu erkekler iyice çıldırmış,  Allah'tan da korkmuyorlar
tarafından
5 vakit eksik etmiyor birde
(5,132 puan) tarafından
Tövbe ya Rabbim
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Sende  kocanin arkadaşina ağda yaparken fotonu atsana.  Sindirsin g.av.at
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Güvenmem azina scrim o ne demek ya
0 oy
tarafından
O ne demekmiş evli barklı adamsın  sen haram ya ben olsam parçalardım
tarafından
Ya o işten çıkacak ya da beni unutacak
0 oy
tarafından
Ben kesin şimdi linç yiycem ama... Koy tekmeyi gitsin o adamdan hic bise olmaz 
(563 puan) tarafından
Ya zaten normal karşılayanlar linç yemeli bence asıl kadına diyecektim sen nasıl kadınsın da sakin kalıyorsun diye millet neler hazmediyor ya hayret valla
tarafından
Kesinlike
0 oy
tarafından
Cümle aleme ibret olsun diye kocamın saçını sarı yapardim öyle dolascaksin iş yerinde derdim neymiş o öyle kız saçını boyuyormus kadını arardım afedersin or*** erkek bitmesini evli erkeklerle konuşuyorsun derdim ben çok katiyim o konuda bir ara şöyle bir laf dedi bana  eşim sen beni öldü rursun öyle bişey yapsam 
tarafından
Ben de en basından dedim böyle bir şey olursa giderm dedm belli ki ciddiye almamış beni
0 oy
tarafından
Valla dinimiz ne güzel diyor biri kız biri erkek üçüncü kişi de şeytandır!!! Ne bir erkeğin kuzeni hariç öyle dostummus yok arkadasmis kız arkadaşı olmali ne de bir kadının erkek... Benim düşüncem bu . Çünkü kimsenin içini bilemezsin. 

.

Ben liseden arkadasimin m nisanina gitmiştim eşimle orda erkek arkadaşlarım vardı liseden tanistirdim falan biz oynarken nasio bakiyir bana eşimin arkasindan. Düşün yani bacım diyir, eşime gardaş ama gözüyle yiyor resmen. Zaten bı irda karşılaştım gerisi boş konuşmam. .. demek istediğim erkekle kadın kadınla erkek arkadaş olmaz
tarafından
Ben de ona en başından dedim ben bugun kadar kuzenimle bile konuşmadım bana revamı
0 oy
(762 puan) tarafından

Sen acaba bir erkekle oyle konuşsan ne olur empati yapmıyorlar Malesef kadınlar onlara fedekarlok yapıyorlar herseyını duşunuyor ama onlar... :angry: alalh akıl fikir versin diyorum Baska bırsey degıl

tarafından
Bunu yaparken nasıl üzülebileceğimi düşünmüyor
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Yalan söylüyor canım sakın inanma takip ettir birine onun tanımadığı bir arkadaşın varsa erkek rica et takip etsin çünkü belli ki aldatiliyorsun ha ya bakmayacaktin baktım yakaladın diyelim tepkini koyacaksın boyarken attığına göre resmen kadın kuma hayatı yaşıyor eşinle kıyameti kopar evden at tepkini köy yoksa çok ah vah edersin ve şöyle ki savcılik telefon görüşme ve mesajlasmalarini geri getirebiliyor bak nasıl korkuyor
tarafından
Söyledim şimdi gidip bakalım diyor mesajlara
(1,856 puan) tarafından
İşyerinde mi o kız eğer öyleyse birgün aniden işyerine git kizi görürsen de açıkça konuş kocamın telefonunda ne iş var saç boyama resminin de
tarafından
Kendi diyor zaten gel konuş diye
(1,856 puan) tarafından
Git konuş bence de  şöyle ki eğer bir daha eşimle bir muhabbetin olursa seni yedi düvele rezil ederim terbiyesiz ne işi var saç boyama resminin sen çıplak resimlerini de atmissindir vb konuş
0 oy
(47 puan) tarafından
Karınında ağzına sıç kocanın da utanmadan üste çıkmaya çalışıyor birde hala genişliğe bak böyle adamlarında kadınlarında ağzına sıçayım ben iğrenç pislikler 
tarafından
Yarın iş yerine gidip konuşacam bakalm

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 384 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde PrensAnnesi6 (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 510 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Papatyaa0 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 436 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu