0 oy
985 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

image

image

image

image

hönküre hönküre ağladimmm .Hem de ne honkurme goren de biri öldu sancak jsjsjsjsjjajajsjsjs

Dün burdan bi guzellige demistim gorumcem surpriz yapacakmis esimin telinden gordum yine diye ahhahah :D 

Bugun geldi kargo .Kapi susunu ve şu kece harfleri kendisi yapmisss❤️☺️

çok duygusalim tokanmayin bana jsjsjsjs

.Burnum sümük dolu .Bi sümkürüp gelcem bekleyinnn jsjsjsjsjsj  ❤️❤️❤️

43 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kiz su adamin telini bi birak butun suprizler iç oluyo boyle sjsjsjsjjsjsj 

Yaaa cok guzeller amaaaaa ❤️ halasindan minigine yazmis bi de ne kadar ince ve tatli ❤️ guzel gunlerle kullansin minik yigit efe kuzum☺️
tarafından
O benden farkli yakaliyor iz suruyor falan ama tam sherlock sjsjsj :D
tarafından
Hahahahahahahhshshshwh :D izz  suruyorum .Karda yuruyup izimi asla belli etmiyorum .Offf beee :D ayy krizlere girdim ☺️ amannn garibim beyim de silmiyo mesajlari .Bana iz birakiyo resmen napalim okycaz mecbur ajjsjs
(13,202 puan) tarafından
La adamın telefonunu niye karıştırıyorsun sen :D
tarafından
Hahshshs ayyy hastalik gibi :D girip ablasiyla ve annesiyle olan mesajlari okuyorum .Hep surprizi orda yaziyolar .Acaba gene ne var diye daliyorum hdhshshsh veee  buluyorum :D kargo takip nosununda kopyaladim kendime ohhh misss jzjsjxh ❤️☺️
tarafından
Walla korkulur senden sjsjs
-Reklam-
+1 oy
(1,101 puan) tarafından
Milletde ne görümceler var bee aheyy aheyy 
(1,101 puan) tarafından
Anam benim 1 tane bişey alsın istemem zaten durumu pek iyi degil ama sürekli hesap sorma peşinde tavrını koydum eşimde koydu daha agzını acamıyo o konuda karışamıyo ya içi gidiyo farkındayım aramız cok kotude de değil cok iyi de degil
(247 puan) tarafından
Ben sevmiyorum açıkça kendisi de biliyor özelde doğum yapmama Bile karışan biri evli ve benim onun Anasının dizinin dibinde oturmamı istiyor hasbam  nefret ediyorum ya her işte parmağı var  benden 15 yas buyuk ama maalesf  akıl yaşta değil başta dememişler boşuna
tarafından
Yaaaaa  bunu paylasinca sizi uzecegimi ya da kotu hissedeceginizi dusunemedim .❤️

Bizim de farkli imtihanlarimiz var inanin bana .Saglik sorunlari var ailede ve hic bitmiyor .Bunu atarak sizi uzduysem cooooook ozur dilerim ❤️❤️❤️
(247 puan) tarafından
Estağfurullah canım güle güle kullanın insallah biz sadece   görümce ve örümcek  ayrımı yapıyoruz bu postun altında
(1,101 puan) tarafından
Yok kız hiç üzülmedim valla benim oyle takıntılarım yoktur görümcemin durumu pek iyi değil iyi olsa alır oda biliyorum yiğenine düşkündür
+1 oy
(1,763 puan) tarafından
Gorumcemi parcalamaya gideyim ben burdan
tarafından
Ciddi misinnn??? Durumlari mi yok ki gulsahim ? Uzulmee sennn uzulmee ❤️ eden bulur bu hayatta .Senin kalbin melekkk.İnsallah yaptigin guzelliklerin karsiligini buluursun canimmmmm
(1,763 puan) tarafından
Yo durumlarida var kiz kendilerine gelince herseyin dogrusunu cok iyi biliyorlar cnm benim dogum odama girdi bebegi ilk o gordu ebesi benjm deyip hemen hediye istedi para istedi esim 100 lira ile hediye aldi iste esarbi sabun corap filan aliniyormus kendi cocugunda babaannesinin annesi 100 lira koymus diye kavga etti ceyrek aldirdi kavgayla ama benim oglumu gelip gormediler bile ve hicbirsey olmamis gibi davranmamizi istiyorlar olmasi gerekeni biliyorlar ama birtek kendilerine gelince
(1,763 puan) tarafından
Cok agladim bu olaylara kayinbabam esimin bogazinca bicak dayadi 4 aylik ogluma vurdu filan simdi karsima ciksa oldururum onlardan gelecek Allahtan gelsin Rabbim bildigi gibi yapsin baskada birseh demiyorum
tarafından
Haydaaaaa .manyak psikopatlarrr.Allaha havale et .Gerizekalilarrr .Uzak durun en iyisi uzak durmak canimmmm❤️
(1,763 puan) tarafından
Aynen kuzum senin bebisin saglikla gelsin giysin yigit efemiz ben emoji koyamiyorum kalp kalp opucuk
0 oy
tarafından
Oyy gorumcen çok zevkliymis. Maşallah hepsi birbirinden güzel :)
tarafından
Evettttt cok zevkliiii coook ☺️❤️ aglatti beni cok fena .Yaa aslinda bu kadar ince  dusunmesi beni duygulandirdi ❤️
0 oy
(12,494 puan) tarafından

Görümcen görümcem olabilir mi :D

tarafından
Anama ana diyesinnn babama baba diyesinnnn o turku geldi aklima sjsjsjsj
(12,494 puan) tarafından
Ahahaahaaa nerde kaldın allı gelin ;))
tarafından
Hahahahshhahshahaha :D gell kizz ikimizin de gorumcesi olsun nolcak bee ☺️❤️
Ayy bak simdi dolancak sarki dilime hehehe
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Söyle gorumcenede banada yapsın. Kız :)
tarafından
Ayp ediyosunnnn derimmm beeee❤️☺️:D
(1,556 puan) tarafından
Keşke görümcen benim görümcem olsa :D
tarafından
Gel  bee paylasalim :D sjjs
(1,556 puan) tarafından
Benim gorumcemin hiç faydası yok bana :/
tarafından
Yaaa deme oyleeee❤️
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ay çok güzel valla insallsh bende öyle bir hala olurum :()) abim daha bekar tabi :)) o kısa tulum barbatozler  yaz boyu kızıma onları giydirdim çok iyi oluyor valla sezon sonunda yine yaz için bir sürü sipariş verdim kızıma sağlıcakla giysin paşa bey 
tarafından
Yaaaa canimmm eminim olursun eminimmmm☺️❤️

Yaa cok hosuma gitti hepsi valla coook❤️☺️
0 oy
tarafından

Allah ne görümceler yaratmış 

Bizede bizede Allah ım :'(

tarafından
Uzulmeeeee ❤️ herkesin imtihani farkli hayatta .Benim aileden yana cok sukur yuzum guldu .Ama baska sorunlarimiz yok mu var tabi ☺️ Saglik sorunu var bizde de .Allah beteriyle imtihan etmesin
tarafından
Amin cnm Aminn
Tabikide herkesin imtihanı farklı Rabbim sağlıkla  eşle ve çocukla imtihan etmesin en önemlisi o
Rabbim muhabbetinizi daim etsin
0 oy
(1,094 puan) tarafından

Boyle görümceye can feda beeee :D

Güle güle kullanisın paşa 

tarafından
Hwhehehshs dileekkkkk :D insalllah canimmm
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Ayyy çok beğendim ne kadar dusunceliymis canımmmm :)))
tarafından
Evet Allah bin kere razi olsun .Mutluluktan bayagi bi agladim :D o haliminde atcaktim da simdi google a duer muser diye atmadim❤️
0 oy
tarafından
Boyle halaya can kurban valla hic gormedim böylesini
tarafından
Canimmmmmm❤️ cok iyi kalplidir cook.
0 oy
(4,170 puan) tarafından
Yaa böyle düşünceli hareketlere bayılıyorum bitiyorum valla ya keşke etrafım böyle insanlarla dolu olsa diyorum hep çünkü ben de tam da böyleyim :D Rabbim muhabbetinizi daim etsin onun da kalbinin güzelliği gibi güzellikler çıksın yoluna hep insallah ❤️
tarafından
Senin boyle olduguna yuzde bin besyuz eminimmmm ❤️☺️ Allah da senin karsina senin gibi kalbi guzellll ve seni dusunen insanlar cikarsin her daim
(4,170 puan) tarafından
Yaa canım benim ❤️ teşekkür ederim çokça amin :) ❤️
0 oy
tarafından
Vay anasını çok güzel hepside ya bi şöyle görümcem olamadiya bende oturup ona honkure honkure ağlayım Diyecem de gözüme yazik Hic te ağlamam o bana ağlasın ırıspı "D bsjnskanaiajahahah güle güle kullanın inşallah canım benim hayırla sağlıkla 
tarafından
Jajajaajajjsjsjs :D koptum heee hHaha :D
Aglamaa bos ver .İnsallahhh canimmm insallahhh☺️❤️
0 oy
(818 puan) tarafından
Millette ne görumce var vallahi helal olsun güle gule giysin bebişin ayy resmen imrendim görumcene benimki daha buyuk oğlana bile bi igne almadi kaldiki ikinciye alsin 
tarafından
Uzulmeee sakin , valla imrenin diye de atmadim ciddennn❤️ uzulme cunku hayatta herkesin imtihani cidden cok farkli .Benim aileler ve esten yuzum guldu  ama bizde de saglii sorunlari bitmiyor.Allah saglik versin de her sey olur be ❤️☺️
(818 puan) tarafından
Yok cnm üzulmuyorum çok şukur eşim yanimda o yeter bana sadece gercekten şasiyorum kardeşinin cocugu ya insan bi sever bi oksar neblim illa bisey alsinlar demiyorum ki ay benim kardeşimin cocugu olsa kucagimdan indirmezdim heralde
tarafından
Bazi insanlar cok fesat cok .Kuduruklar .her seyi yanlis anlamaya da musaitler .Sevse sevgi gosterse nolur sanki demii?? ❤️ Herkes mutlu olur .Mutlu olmak varken niye kaos yaratirlar anlamiyorum
0 oy
tarafından
Gorumcem ne is yapayii:))) iyi gunlerde kullansin minik
tarafından
Kuzum zengin degil ama  gonlu zengin ☺️❤️
tarafından
Onemli olanda o zaten ❤️daim olsun canim
0 oy
tarafından
Ayy ne güzel bir halaa hahahaha
tarafından
Allaha sukur evettttt ☺️❤️
0 oy
tarafından
Herşey çook güzell ama tek takıldığım şey şu kii 

Benim de oğluşumun adı Yiğit Efe❤️
tarafından
Valla miiiiiii yaaaaaa sen bundan sonra benim bestlerimdensin❤️☺️ :D ogluslarimizim adi ayniiiii
tarafından
Hahahahaha ❤️ Evett ama uyarıyorum seniii çok sinirli oluyorlarr 1 saattir viledayı elinden aldım diye ağlıyorr
tarafından
Bshshshsh :D valla giristik bi yola :D kabusum olmasin sonra minik kasli erkegim sjsjsj ❤️☺️
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Çok güzeller canım kesesine bereket güzel günlerde giydir inşallah :) 
tarafından
Aminnn canimmmm aminnn❤️☺️
0 oy
tarafından
Ya çok güzel hepsi de çok düşünceli görümcen maşallah ❤️güle güle kullansın minik erkek
tarafından
İnsallah Nurummmm insallah ☺️❤️
0 oy
(425 puan) tarafından
Çok güzeller canım :D milletteki görümceye bak be helal olsun benimkiler sadece olay çıkarmak için yaşıyorlar 
tarafından
Yaaa :D cok iyi kalplidir kendisi ❤️ Allah razi olsun Veee insallah senin gorumcenin de iyi bi kalbe sahip olmasini nasip etsin❤️☺️ her sey istedigin gibi olsun
(425 puan) tarafından
Saol canım benim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 144 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Masallinam38 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 248 göst.
0 oy
6 cevap 120 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Papatya 5821 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy