0 oy
3,182 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından

Benim eşim fabrikada da çalışıyor Allahın verdiğine binlerce kez şükür karnımız doyuyor <3:)

79 Cevaplar

0 oy
(1,353 puan) tarafından
Jeoloji mühendisi canım eşim 
-Reklam-
0 oy
(2,172 puan) tarafından

A101de calısıyo :)

0 oy
tarafından
Benim eşim de özel harekat polisi yakinda Afrin yolcusu :(
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Avto yumada calisiyo canim kocisim
0 oy
tarafından
Benim esim de imam
0 oy
tarafından

Malesef çıkarttılar fabrikada çalışıyordu normalde :ermm:

0 oy
(160 puan) tarafından
Jandarma uzman 
0 oy
tarafından
Bnm eşim de gardiyan ikm memuru
(5,938 puan) tarafından
Kiz ben senin eşini niye askeri personel diye biliyorum Tovbe ya
tarafından
Daha askere bile gitmemiş kız :))
0 oy
(214 puan) tarafından

Siemenste biroda calisiyor  esim canim :)

0 oy
tarafından
Moto kuryede çalışıyo gece 12 bazen 1 i buluyo eve gelmesi yapcak bişey Yok karnımız zar zor doyuyo işde 
0 oy
(26 puan) tarafından
Elektrik planlama ve Proje mühendisi

Almanyada dogma büyüme esim türkiyeye dönmek istiyor ama iş bulamam korkusu yüzünden gurbetteyiz :( :(
(707 puan) tarafından
Benim eşimde doğma büyüme almanya sistem mühendisi aynı sebepten dönüş konusunda korkuyor
(26 puan) tarafından
Anca alamanlara calisiyoruz valla burda. 10 sene zaman koyduk kendimize dönmek icin bakalim Allah nasip eder insallah
0 oy
tarafından
Elektrik teknisyeni canım 
0 oy
(368 puan) tarafından
Askeri personel uzman cavus gururum o benimm helal kazanclar nasip etsin herkese 
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Benim eşimin hangi işini sayayim ki :-) mobilya boyacılığı yaptı bı zmanlar sonra düğünlerde ilahi söyledi en son olarak kendine kahvehane açtı bir senedir kahve işletiyo
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Emniyet genel müdürlüğünde çarşı ve mahalle bekçisi :ninja:

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Makina mühendisi iş yeri tadilatta 2 aydır evde ama başka şirket lere bakiyor 1 ay daha kafasını dinleyecek öyle girecek 
0 oy
(238 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benimki.telefoncu.dükkanımız var ama. Yani.sira.araba alıp satıyor abisiyle  beraber çalışıyor suandada fatih bulutla geziyorlar :))cumartesi ya bugün gezme günü eşimin 
tarafından
Fatih bulut la nereyi geziyor gii")
(238 puan) tarafından
Normal bacım gelmişte eşimi aradı dolanak diye öyle eşimin arkadaşı allah yolunu açık etsin düğünlere giderdi ildem.simitci.dunyasinda çıkardı  iyi olanimkimse.istemez daha yenide eşim.soykedi eşimi görü tulu aramış arkadaşları heralde biraz kötü yorum yapmış eşime gardaşım ben ne yapiyomda bunlar boyke yapıyor.diye dertlenmiş
tarafından
Esimde tanır bizde kayseriliyiz sanırım bazı bağımlılıkları varmış ondan pek sayılan bir kimse değil hatta geçen konuştuk eşimle biz bunu yanımızda istemedik kovduk diye bende dedim ne kadar icerlediyse meşhur oldu adam ")
(238 puan) tarafından
Aslı yok adam sadece içki içiyor gariban bir adamdı olabilir de bütün çağatay ulusoy birsuru ünlüler göz altına alındı.onkari görmüyorlarsa biye elin garibi görüyorlar bunca zaman çabaladı biraksinlar da bir ev karası kazansın bari herkesin yaptığı kendine millete  kr zararı varmi herkes kendi hayatını yaşar eşim çok takilmaz bir ara gezdi ben kızdım.birakti gezmeyi gece geç geliyordu  bir  ara ama herkesin ekmeği pesinde sigara parası.istermis bana sigara.alsan diye üzülüyordum yazık diye ama adam  ir iş yaptı herkes yok şöyle yok boyke akıllı.olsun yoluna baksın varsa alışkanlığı bıraksın ne diyek ne kazanırsa
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Özel bir şirkette bilgisayar mühendisi( yazılımcı)
0 oy
(101 puan) tarafından
Benim eşim komiser canım, ben de öğretmenim. Fakat pazartesi itibariyle ücretsiz izne ayrılıyorum. Rabbim hepimize hayırlı helal kazançlar versin.
0 oy
(869 puan) tarafından
Züccaciyeci kendisi :D

İlgili sorular

0 oy
69 cevap 3,077 göst.
2 Kasım 2019 Aile kategorisinde ♥️Leylaaa♥️ (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 345 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu
+1 oy
71 cevap 1,575 göst.