0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben doğum için memlekete geleceğim geçen ay Muzaffer şengül'e gittim ama adamın elinde telefon ilgisiz geldi bana az önce soru sordum cevap bile vermedi doğum ücretleri uygun bildiğiniz bir hastane var mı şimdilik bulunduğum şehirdeki ilçe hastanesine gidip geliyorum ama doğumu memleketimde yapacağım için uygun bir doktor arıyorum belki ailemin yanında kalırım çünkü git gel yaparım hem muayene ücreti hem de doğum ücreti uygun olan bildiğiniz hastane var mı kaliteli bir doktor arıyorum 6 aya girdim elle tutulur bir doktor yok

4 Cevaplar

0 oy
(601 puan) tarafından
Arkadaşım adanalı güzel yalı hastanesinde yaptı çok memnun kalmış 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim doktorumdu muzaffer şengül ben cok begenmistim ilgili alakaliydi dogumum da onda oldu tabi tercih meselesi.ortadogu hicran giris var oda iyi
0 oy
(313 puan) tarafından
2 ay önce şehir hastanesinde sezaryen oldum doktorum Eren beydi ama acil olduğu için başka bir doktor yaptı gayet memnundum odalar ikili geniş temiz bence özelden farksız :)
0 oy
(135 puan) tarafından
Özel metro hastanesi Mehmet yıldırım ben çok memnun kaldım Muzaffer Şengül de ıyı aslında ama ben doğumdan sonra tanıştığım için gıtmedım ona

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 125 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Dünyalarım (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 129 göst.
26 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 162 göst.
14 Ocak 2023 Aile kategorisinde Melekcl (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 374 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gencbiranne (241 puan) tarafından soruldu

381,395 soru

11,418,129 cevap

34,973 kullanıcı

...