0 oy
227 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar bundan onceki postumda belirtmistim psikolog psikiatri ile gorusup ilac baslamami soylemisti cunki artik isin icinden cikilmaz bi hale geldim dün etrafa zarar verdim bugun esimle tartistik nedenide bana yanasmasiydi anladiniz bagirdim cagirdim sadece canin istediginde bana yaklasiyosun oda bu sekilde diye tokat falan attım daha psikiatri ile yeni konusmustum psikiatri de kimse seni anlamaz sadecw kendini dusunceksin dedi esimin aldatma olaylarini anlattim ilk kizim daha 2 3 aylikken ***** olmasa yapmaz sen 2 cocugun icin guclu durucaksin dedi eve geldim gene tartisma umut ediyorum duzelicem daha yeni basladim cunki artik ne yaptigimi bilmiyorum kizlar sizde benim gibi boyle adamlarin yaptiklarini takıpta kendinizi isin icindwn cikilmaz hale getirmeyin cok isterdim kizimi emzirmeyi ama mamada kötü degil yeterki ben iyi bir anne olabileyim artik kendimi kontrol edemiyorum sinirlendigimde ne yaptigimi bilmiyorum gecen kendime zarar verdim aklim yerine geldiginde ben ne yaptim diyorum ama cok gec oluyo en kötüsüde beni bu hale getiren esimken ona hic birsey olmuyo ne yaparsak kendimize ediyoruz..

6 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar birde sütüm kendiliginden gidermi?
(683 puan) tarafından
Bi süre sonra kesilir canm emmedkce sağmadkca.
-Reklam-
0 oy
(44 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun, illa emzireyim diye düşünme bebegine mama ver, çocuklarına sağlıklı bir anne ol
(3,099 puan) tarafından
Bende oyle dusunuyorum canim eminimki ben huzurlu olursam onlarda huzurlu olur
(44 puan) tarafından
Evet canım, çok düşünme kendine uğraş bul kafan dagilsin surekli kisa zamanda duzelirsin ilaclari bırakırsın inşallah
(3,099 puan) tarafından
Basimda boyle bi adam varken nasil duzelirim orasida mechul
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun insallah. Sen lohusasın eşin ne icin sana yaklaştıki cnm. 
(3,099 puan) tarafından
Iste canim lohusayken manevi olarak yanimda degil sadece cani istediginde yanimda oluyor boyle bir insandan lohusalik dusunmesi beklenemez zaten
0 oy
(7,791 puan) tarafından
İste bu insanin elinde degil ki... Geçmiş olsun canım
(3,099 puan) tarafından
Cok sagol canim
0 oy
(683 puan) tarafından
Kuzum kendini asla yargılama. Mama ile de gayet güzel büyür bebeğin sen iyi ol en önemlisi mutlu bir anne onlar için. Umarım fayda görürsün ve çokk mutlu olursun önceliğin kendin olsun her zaman sen iyi olursan evlatların ii olur eşini Allaha havale et rabbim kıymetinizi bildirsin inşallah 
(3,099 puan) tarafından
Amin canım insallah keske anlasa keske
(683 puan) tarafından
Eşinin seni anlamasını bekleme yada mutluluğunu ona bağlama. İlgini başka yöne çevir o zaman daha mutlu olursun eşinde sendeki farkı görür anlar
0 oy
(15,842 puan) tarafından
Keşke eşin baslasaymis o hapa mutlumu acaba seni bu hale koydu bebeğinin rızkını kesiyoo dahada konusurumda gerek yokk......
(3,099 puan) tarafından
Zaten umursamaz gamsız canım hatasini yakaladigimda bile bir gram utanip cekinmedi beni bu hale getirdigindenmi utancak

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 64 göst.
0 oy
5 cevap 129 göst.
0 oy
27 cevap 942 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.

383,447 soru

11,475,249 cevap