0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (8 puan) tarafından

image

Bu ilacı kullanan emziren anneler ilacı nasıl kullandınız ve bebeğinize yan etkileri oldu mu ben elimi kestim dikiş atıldı ve dikişler iltahap tuttu o yüzden verildi kullanıp kullanmamak arasındayım süte geçtiği için 

9 Cevaplar

0 oy
(119,333 puan) tarafından
ooff gecmis olsun
(8 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Emziriyom dedinmi sen canim dedinde verdiyse eger bilemiycrm
(8 puan) tarafından
Evet söyledim 4-5 saat sonra emzirebilirsin ilaçtan sonra dedi ama yan etkileri tereddüt ettirdi
tarafından
Alerjik reaksiyonu kuvvetli bi ilac aslinda ama doktor risk yok dediyse bisi diyemiycem ama cocugun 4 5 saat duracakmi emmeden
(8 puan) tarafından
Bilmiyorum ki çok kararsiz kaldm
tarafından
Gene bi danis istersen daha hafifi yokmu diye
0 oy
(544 puan) tarafından
Doğumdan sonra doğum dikişi için vermişti doktor 12 saatte 1 kullandım antibiyotik bu
0 oy
tarafından
Gebelikte de kullanıyor bu ayni ilacın pediatrik şurubu bebeklere de veriliyor kilosuna göre kullanim sekli sunarak.  Birsey olmaz kullanabilirsin 
0 oy
(1,749 puan) tarafından
Bana vermişti demişti içtikten sonra sütü sag biraz onu dök sonra emzir diye canım sezeryan yaram iltihaplanmıstı ondan dolayı vermişti
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bebeğim 20 günlüktü kullandığımda. Öyle bir yan etkisi olmadı hatta iyi bile geldi. Uyku ve uyanık kaldığı süreler  öyle düzene girdi ki bebeğimin çok şaşırmıştık. Daha kolay uykuya dalıyordu uykuda huysuzluğu hiç olmadı bu sayede daha mutlu uyanıyordu. 
0 oy
tarafından
Bu antibiyotik canm , emrdiğini söylemişmiydin 
0 oy
(12 puan) tarafından
Emzirrken günde 2 tane kullandım zararı olmadı
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim ben bunu dişim için kullanmıştım malesef bebeğimde kabızlık yaptı mecburen kullanmayi bıraktım 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 78 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysnn (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 189 göst.
0 oy
1 cevap 113 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysnn (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu