0 oy
386 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimin halası 3 yaşındaki torununu aldı bana getirdi. Ben de hamileyim doğumuma 1 ay var. Eşim işten gelecekti yemek hazırlıyordum. Ben gelmesini hiç istemiyorum çünkü torununa hiç ama hiç bakmaz babası da çok sinir bir adam. Aman çocuğuma bir şey olmasın asarım keserim diyen biri. Ben mutfakta yemek hazırlığına devam ediyorum halası geldi yanımda durdu. Çocuk nerde dedim ben bakıyorum dedi. Ardından içeriden cam kırılma sesi geldi nasıl içeri koştum inanın hiç bilmiyorum ömrümden ömür gitti. Çok şükür çocuğa bir şey olmadı benim duvardaki asılı büyük bir aynam vardı onu kırmış. Çok şükür üstüne gelmedi. Ben kaskatı kesildim. Bebek karnımda toplandı hareket edemedim. Annesi sesi duymuş geldi. Hala diyor ki ayna kendiliğinden düşmüş bir de bana trip attı çocuk var aynaya niye bakmadın diye. Bunlar evden gitti eşimi aradım titriyorum hareket edemiyorum. Olanları anlattım. Eşim de halasına gitti çocuğa ya da bebeğe bir şey olsa napardım ben madem bakmayacak ne diye getiriyorsun diye halasına bağırmış. Valla kim ne derse desin içimin yağları eridi çünkü bu ilk değil defalarca aynı şeyi yaşadık inşallah bir daha gelmez bana 

9 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kim ne dicek iyi yapmis esin.
-Reklam-
0 oy
tarafından
En iyisini yaptın canım sen kendi bebeğini düşün 
0 oy
tarafından
Eviniz yakın mı annesi nasıl duydu sesini Allah korumuş canım 
0 oy
(209 puan) tarafından
Esin en iyisini yapmış valla bide sana laf diyor çocuk gelecek diye sen herşeyi kontrol mu etmek zorundasın nasıl getirdiyse baksın yani 
0 oy
(9,318 puan) tarafından
Tepkiniz az bile gerizekalı sorumsuz insanlar
0 oy
tarafından
Eşime bırakmam ben valla
0 oy
tarafından
Emanet çocukla gezmeye mi gidilir ya allah bunlara totoyu boşuna mi yaratmış az otursunlar üstüne 
0 oy
tarafından
Çocuğun anası nerede, eşinin halası sana niye çocuk baktiriyor?madem o kadar düşünüyorlar bırakmasın hamile kadına çocuk.insanlar bir acayip.
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Hem çocuğunu başkalarına emanet edip gidiyor hemde aynaya niye bakmadın diyor. Bakamayacagi çocuğu doğurmasaymış. Hala hanım da bakmayacak madem ne diye yanında gezdiriyor. Ayy hepsi bir birinden sinir valla. Tekrar gelecek olurlarsa kabul etme bence. Açık açık başına bişey gelir ben mesuliyet almam de. 
tarafından
Annesi bir şey demedi. O namaz kılarken almış getirmiş çocuğu. Hala dedi bana aynaya niye bakmadın diye

İlgili sorular

+2 oy
30 cevap 1,411 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Happymommy (1,898 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 354 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 594 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 404 göst.