0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Vbfjkoyfvkkvhj

8 Cevaplar

0 oy
(66 puan) tarafından
Tamam deseydin ama yapmasaydin
tarafından
Tamam deseydim işte babam heyecanlı olduğu için ona tamam dediğim için her şey yedirmeye çalışırdı o yüzden
-Reklam-
0 oy
(18,302 puan) tarafından
Canım benim üzülme düzelir
tarafından
İnşallah canım ama ben küseceği bir şey yapmadım ki
0 oy
tarafından
Valla kuzum Kaynanalar kayınpederler bunu derse ortalık yangın yeri o tuxdem kim derse desin eğer yanlış ise maalesef uygulamayaksin bunda alınacak bişey yok 
tarafından
Yok kaynanam da bazen değişik şeyler ver diyor ona da yok küçük diyorum küsmüyor kaynanam ama babam küstü 6 aylık çocuğa şekeri nasıl vereyim
0 oy
tarafından
Kız hiç insan avutmayı bilmiyonuz hee :) tamm baba yaparım deseydin ne ve sanki 
tarafından
Kız babam bebişe yemek yedirmek için çok heyecanlı onu deseydim onlara gittiğimde daha fazla şey yedirirdi ki kaç kere bir şeyler verirken gördüm
tarafından
Kız ben 5 buçukta başladım ek gıdaya 6 aylık olmuş artık bırak versin
tarafından
Bende ek gıda veriyorum çoğu şeyi tattırdım ama şeker için hele 5 6 şeker için çok erken canım o yüzden yoksa şuan verir ama babam istiyor ki kendi nohut mu yiyor bebekte aynı yemeği yesin o yüzden:D
0 oy
(1,600 puan) tarafından
Böyle durumlardan inada bindirme canım tamam de ama yapma nerden bikicek he yan yana olsan içilmeye kalksa neyse ama uzakta zaten bilmezdi 
tarafından
Kız sonra başka şeyler de verir babam ben bildiğim için öyle dedim ama küstü
(1,600 puan) tarafından
Bu karışan anne babalara kızıyorum ya inanki onlar tecrübeli falan ama anlamadıkları şu şimdiki bebekler eskisi gibi dayanıklı değil narin mideleri olsun bağırsak bağışıklık olsun ve eskisi gibi herşey doğal ve organik değil ne yazikki eskiden dokunmayan bir şey şimdi dokunabilir anlamak istemedikleri şey zamanın devrin değişmesi
tarafından
Evet bende çok istiyorum bebeğim büyüsün bizimle yemek yesin ama daha zamanı var
0 oy
tarafından
Tamam diyip yapmasaydın canım sonra arayıp baba yaptım ama Bi işe yaramadı gibi deseydin 
tarafından
Kanka bende küçüge öyle ettim 6 aydan sonra cidden öyle dediğin gibi ama buyuk te vermedim şimdi de seçici hamile iken de en çok neyi yedi sevdi isem oda şimdi onları seviyor seçiyor
tarafından
Bende mesela çoğu şeyi tattırdım diyorum daha zamanı var yok büyümüş işte diyor
tarafından
Kuzum bizler de yine herşeyden veririz de evet eski nesil fazla fazla veriyor öylesi de zararlı zaten
tarafından
Püre falan da yapmadım hiç ben karıştırmadan vermedim herşeyi ayrı ayrı yumurta peynir falan mama gibi yapıyorlar ya ben hep ayrı ayrı verdim tadını ayrı alsın diye hiçte yemek seçmediler şükür
tarafından
Mesela diyelim yoğurt tattırıyorum bir tatlı kaşığı ordan kaynanam diyor ki çocuk bununla nasıl doysun ben doysun diye vermiyorum ama işte anlatamıyorum anlatamayınca böyle oluyor
0 oy
tarafından
Kız herkese he tmm de yapma kusturme
tarafından
Ya ben anlamadım ki vallahi yumuşacık kalbim var ama bu ara herkes bana küsüyor
0 oy
(2,835 puan) tarafından

Tamam babacim deseydin sonra yapsaydın lütfen babanızın kıymetini bilin anne baba gidince kimse yerini alamıyor bu postu okudum ve şuan ağlıyorum keşke benim babamda sağ olsaydı başka hiçbirsey istemezdim babamı kaybedeli 40 gün oldu o kadar zor ki acısı anlatamam çocukluğum anılarım herşey gözlerimin önüne geliyor cenazesine bile yetisemedim :'(:'(

tarafından
Allah rahmet eylesin canım işte tamam deseydim her fırsatta şekerli bir şeyler verirdi
(2,835 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun

İlgili bir soru bulunamadı

385,640 soru

11,530,658 cevap

35,200 kullanıcı

...