0 oy
249 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Selam kızlar 4 yaş aşısını yaptırdınız mı veya yaptıracak mısınız. Benim şu bebeklere yapılan kovid asisindan sonra kafam cok karıştı. Bu ilkokuldaydı 4 yasa çektiler ya

6 Cevaplar

0 oy
(1,897 puan) tarafından
Tabiki yaptırdım 
-Reklam-
0 oy
(61 puan) tarafından
Bende yaptırdım diğer aşıların devamı dedi bende korktum başta yok falan dedim gittim konuştum sağlık ocağında nie kendimi oyke bı tehlikeye atimki dedi hemşire gizli birşey yapipta diğerlerinin devamı ilk okuldada yaoilmicak artık dedi bende yaptırdım
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Daha Kovit gelmeden önce yaptırmıştık biz 
0 oy
tarafından
Hepsini yaptırdım 2 kızıma da hastane yüzü görmedik çok şükür..büyük 7 yaşında 4 yaş aşısını geçen sene yaptılar 6 yaşındayken bir sıkıntı yaşamadık
0 oy
tarafından
Evet 4 yaşına basınca yaptık
0 oy
(191 puan) tarafından
Evet yapildi ama onunla alakali bi durum degilki okul da oldugumuzun yasi 4 e dusurmusler oyuzden ilkokulda olmicaklar ve bide covidle ilgili olsa neden sadece 4 yas olsun 4 yasini iki gun bile gecen cocuklar vardi yapmamislardi onlari kurtarmiyodu mesela asi vardir bi bildikleri yoksa onca cocugu tehlikeye atarlarmi bu bir iki tane cocuk degilki milyonlarca cocuga yapildi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 326 göst.
12 Mart 2021 Aile kategorisinde Yarennnnnnn (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 247 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Findigimm (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 248 göst.
12 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 176 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Beyzaalp (33 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...