+1 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (2,704 puan) tarafından

Benim oğlan uyandı, üstü batmış şimdi tekrar uyutmaya çalışıyorum. Sizde durumlar ne, bebeler uyudu mu? :Dddd

14 Cevaplar

0 oy
(5,220 puan) tarafından
İşi gücü bitirdim tek ütü kaldı ama bil bakalım ben napıyon :D
(2,704 puan) tarafından
Sigara içiyorsun? :Ddddd
(5,220 puan) tarafından
Bildiniz tebrikler 500bin milyon baloncuk hediye hemmide galpli ❣️❣️❣️❣️❣️...
(2,704 puan) tarafından
Bunu sevdim, bir daha yapalım :d ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Haaayy;) bebikimi sallıyom bende ;) 
(2,704 puan) tarafından
Bizim sallama işleri bitmez valla :D
0 oy
(119,342 puan) tarafından
cooktaan uyudu bende kocami bekliyom ders calismasi bitsin temuzlige giriscem
(2,704 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
tarafından
Nee okuyo sevdosummm??
hukuk son sinif yaa bi bitirsede kurtulsak diyozda bu ulkede cok zor en zor sey kanunlar 3 ayda bi degisiyo ve sil bastan yapiyo
tarafından
Ayyy bolum efsooo ama ☺️ insallah hayirlisiyla bitirir.Benim kuzenimin eşi de hakim .Agir ceza hakimi .Zor ama guzel bi is. ☺️
Aa cidden mi ? Niye degisiyo ki surekli??
kardesimde esimden heves etti calisti oda hukuk kazandi bu sene bolum iyide zor bee valla cok zor bu ulkede boyle belli basli seyler duruyo ama bi kismi 3ayda bi degisiyo tuhaf bura yaa cok farkli
0 oy
tarafından

2de yatarız galiba :'(

tarafından
Uyku saati yapmıştım eve 20 günlüğüne misafir geldi uyku düzenleri bozuldu canım. Gündüz 2 kez uyuyo kızım oğlumda bi kez ama hep 1 yada 2 de yatıyorlar
(2,704 puan) tarafından
Uyku düzenleri bozulunca zor toparlanıyor canım
tarafından
Hiç sorma ya şuan napiyim yatmıyor ağlıyo kaçıyor
(2,704 puan) tarafından
Yer yatağı gibi bir şey varsa koy yere kendi haline bırak canım, belki öyle uyur
tarafından
Oğlum yerde kızım beşikte uyuyor daha erken yerde yatması icin .. 10 aylik
0 oy
(7,722 puan) tarafından

Genelde geceleri post açan hanımefendi. Sizinle hep böyle vakitlerde konuşuyoruz ya :)

(2,704 puan) tarafından
Kız bayağıdır görmüyorum ama seni :))
(7,722 puan) tarafından
Evet çünkü bu saatlerde kızımı uyutabildiysem proje yetiştirmeye çalışıyorum. Harap oldum iyice ama bitireceğim bu okulu diplomamı alıp çalışmak istiyorum Rabbim nasip ederse
0 oy
(219 puan) tarafından

Cok şükür uyuduuu:D

Ama benim uykum kaçtı:angel:

(2,704 puan) tarafından
Darısı başıma, vakit bu vakit uyuuu :Ddd
(219 puan) tarafından
Gam uyku yok bende şu an birşeyler atıştıracam bende
(2,704 puan) tarafından
Kaşınıyon bacım :D
(219 puan) tarafından
Olabilir valla :D :D
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bebem uyudu bende kahve sigara klasik ben 
(2,323 puan) tarafından
Bu saatte kahve içince uykun geliyor mu azo afiyet olsun bu arada ☺️ ben 7den sonra kahve içmeye korkuyorum uyku hapı aldığım halde gece 4.  5 saat tek yatabiliyorum uyku problemim var kahve dahada kaçırır diye içemiyorum ya oysa akşamları da içmek istiyorum.
(2,704 puan) tarafından
Afiyet olsun sayın moderatörümmmm
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kızımı uyuttum büyük kızda 11 de uyudu sabah 7 buçukta kalkıyor diye. Bende tlfonla uğraşıyorum eşimde görevde 20 gündür izindeydi film izlemeye alıştım şimdi canım sıkılıyor ☺️
(2,323 puan) tarafından
Ay keşke biri gelse de sohbet etsek ama kahve içemem içersem sabaha kadar uyanık kalırım :) sana kahve bana yeşilçay yaparım ☺️ Eyübe yakınsan beklerim birgün ☺️
(2,704 puan) tarafından
Sana öyle uzağım ki kız, ben Sakarya'da yaşıyorum :D
(2,323 puan) tarafından
Aboo yine bulamadım bi yakın kanka :D
(2,704 puan) tarafından
Sorma ben de valla, Sakarya'dan bir Allah'ın kulu yok :D
(2,323 puan) tarafından
Burda da eyüpten yok Eda var kankim burdan ama aramızda 1 saatlik yol var ve araba yok başkada yakın kanka yok :( bana böyle çayı koy geliyorum diyecek kanka lazım :D kocam yüzünden buraya taşındım yoksa eski mahallem 18 yıllık mahallemdi bi sürü arkadaşım vardı :(
0 oy
tarafından
Ne yapayım canım benim minik kuşumda bir saat önce uyudu bende uyumaya çalışıyorum inşallah uyurum
(2,704 puan) tarafından
Uyu ablacım, fırsat bu fırsat dinlendir kendini
tarafından
Bana dua et kuzum çok ihtiyacım var ❤
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Kızım hasta oldu burnu tıkalı deli gibi bağırıyordu şimdi uyuya kaldı yatağına yatırdım ve bende hemen yattım bu gece mesai var belli nekadr uyursam kardir valla 
(2,704 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım, şimdiden enerji depola
(4,061 puan) tarafından
Saol canm enerji 0 zatn şuan
0 oy
(1,032 puan) tarafından

image

kizim Kur'an dersini yapıyor bilmediklerini ben söylüyorum çok uykum var ♥╣[-_-]╠♥
(1,032 puan) tarafından
Allah razı olsun canım evet enn güzel ders rabbim evlatlarimizi Salih ve Saliha hayırlı evlatlar dan eylesin inşallah canim (◍•ᴗ•◍)❤
(2,704 puan) tarafından
Amin canım benim, çok amin hem de ❤️
(1,032 puan) tarafından
İnşallah canım ♥️❤️♥️♥️
(2,704 puan) tarafından
❤️❤️❤️
(1,032 puan) tarafından
(◍•ᴗ•◍)❤
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Biri uyudu biri ayakta bizle takılıyo . Gec uyandı  :D
0 oy
(78 puan) tarafından
Oglumu 8 de uyuttum 10 da kalkti simdide uyumuyo uykusu yok ne yapcam bilmiyom.aabaha kadar ayaktayiz esimde ise gitti ikimiz tekiz 
0 oy
tarafından
10 dan beri uyutmaya calisiyorum tam 3 saat oldu ve yeni uyudu 

Sinirden butun saclarim dikilmis durumda bi cay icip yatcam walla geri kalkmazsa

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 190 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 360 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 265 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 152 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,540 cevap

34,871 kullanıcı

...