0 oy
1,690 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Biyerde okumustumm birisi anne karnina kulagini dayadiginda bebegin kalp atisini su sesini duyabilir diyee.

dun esim kulagini dayadii adam oraya bagimli yasamaya basladi resmenn duyuyorum diyorr su sesii degisik sesler bebek hareket ettikce diyorr :D
gercekten duyuluyormuu ya bende duymak istiorum ama kulagim karnima dayanmiyoo :D

26 Cevaplar

0 oy
(120 puan) tarafından
Evet duyulabilir diye biliyorum
tarafından
bende oyle okumustumm evet canim. esimde duydugunu soyluyorr saskinim cok dogruu demekki
(120 puan) tarafından
Aynen bende bi yerde okumuştum öyle aklımda kalmış
-Reklam-
0 oy
(1,390 puan) tarafından
33 haftalığım kalp atışı duyuyorum diyor eşim de :)) 
(800 puan) tarafından
İçimiz kipir kıpır  bizimde:D eşler  de bunu hicbir zaman tadamayacak
(800 puan) tarafından
Benim erkek canim:) kiz once doğar derler tam gununde dogarmis oglan gecermis gününü  sen once dogurursun  buyuk ihtimalle
(1,390 puan) tarafından
Yaa bilmiyorum deme öyle çok heyecanlıyım zaten içime erken gelecek gibi gününü beklemeyecek gibi doğuyor. Hayırlısı canım sağ salim kucağımıza alalım inşallah :)
(800 puan) tarafından
Bende de o his var  canim. Ama hayirlisi tabiki her seyin belki ayni gun dogururuz :)
(1,390 puan) tarafından
Kısmettt :) doğurunca paylaş burdan haberimiz olur, eğer bakabilirsen telefona bende paylaşırım :)
0 oy
(9,171 puan) tarafından
Su sesini blmiorm ama kalp atışının duyulduğu bu uygulamanın haftalık verdiği bilgide yazıodu :)
tarafından
gozumden kacmis sanirim ben gormedm uygulamadaki yaziyi canim ama biyerden okumustumm. ama biz duyamiozz yaa :/
(9,171 puan) tarafından
Evt malesf, sadece dışardan birinin kulak dayamasıyla duyulabileceği yazıodu :) eşim de dinliodu bi ara :D
tarafından
aa aa ne guzell bseyy yaa :))
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Esimde duyuluyo diyodu kulagini hep koyuyodu
tarafından
dogruu demekk canim ne guzell ya biz duyamioz o ayrii
(2,849 puan) tarafından
Evet yaaaaa hay 12
tarafından
:DDDDDDDDDDDDDD
0 oy
(109 puan) tarafından
Steteskopla dinleyebiliriz aslında bi tane almam lazım
(109 puan) tarafından
Bende büyük ihtimalle sürekli kızımla konuşurum, şimdi sese de tepki veriyo ya artık boynumuz da kolye gibi steteskopla gezeriz ;)
tarafından
delilerr gibii :D hayal ettimdee
(109 puan) tarafından
:D çok özlüyorum kızımı iyi fikir verdin gece gece kesin alıyorum dinliyorum
tarafından
:D al canim all dinlersiinn hep
(30 puan) tarafından
Canım zaten bir kaç hafta sonra yanında olcak bol bol dinlersin inşşallah kalp atışını
0 oy
(1,430 puan) tarafından

Benim eşimde garip sesler duyuyorum diyo hareket ettikçe ne kadar doğru bilmiyorum ama :D

tarafından
aa dogruymuss canim ben biyerde okumustumm esimde diince ikna olduum :D kocann haklii kiz inann inann
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Aaaaa aa yeni duydum :O

tarafından
valla dogruymuuss canim kanitli tespitlii :D
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Ilk defa duydum:) yarın deneticem eşime çok merak ettim bak simdi
tarafından
denett canim dogruymuss valla esim dinlio hep ama ben duyamiom :)
(1,847 puan) tarafından
O kadar tasi taşı sonra onlar duysun haksızlık:)
tarafından
bide onlara benzedimii :D ehh artikk
(1,847 puan) tarafından
Bol Bol aynaya baktım sonucu görücez inşallah yakın zamanda :) son 29
tarafından
oo az kalmiiss hadii bakalmm :)
0 oy
(2,181 puan) tarafından

evet duyuluyo belli haftadan sonra :D

tarafından
ayy oyleymiss canimm ama biz duyamiozz o nolcakk :D
(2,181 puan) tarafından
steteskop cal hastaneden :D
tarafından
calayimm bidee :D sonra delii gbii makinaya bagli hastalr gbi kulagimda hep onunla gezeim yollarda :D adimm cikar kiizz
(2,181 puan) tarafından
evde sıkıldikca dinlersin iste fena mi :D
tarafından
dusunebiliriim bnu :D
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Evt duyabilir son haftalarda bende ole biliyorum..
tarafından
evet canm oyleymiss
(2,351 puan) tarafından
Bnm esmde kulagini dayiyordu bi keresndede tam kulagini dayadgnda tekme atmisti kafasi sicradi :)) ay dio kafama tekme atti nasl sevinmisti :)
tarafından
yaa aynisii demin olduu bizdede canim :) ne guzel duygularr
0 oy
(1,816 puan) tarafından

Kız sen en iyisi lu doktorlar sırtı filan dinlemek için kukanıyor ya ondan alıp karnına daya işi yararsa söle bnde alim :D

tarafından
hahahha sevsiinn sevsiinn dogunca uyutuurr sizii hisseder bebislerr babasinii ❣☺
(1,816 puan) tarafından
Valla bnm bebiş galba babasını sevmiyo :D
Tekmeliyo babasının elini koyunca duruyor artık çok sevgiden utanıyımu yoksa kıskanıyomu bilmm :D
tarafından
her ikiside olablrr :D d0guncaa goruceksiniz artkk
(1,816 puan) tarafından
Ay hayırlısıyla saplıkla doğsunda
tarafından
amiinn ins tatlimm
0 oy
(855 puan) tarafından
Kac haftaliksin cnm
(855 puan) tarafından
Canim sana bise sorcam hamileyken kac haftalik olursa olsun vazelin surmek zararlimi dusuk yaparmi genital bölgesine surulurse zarar verirmi
tarafından
ben hic oyle bisey duymadim canim zararlii diye. neden zararlii olsunkii
(855 puan) tarafından
Ya bi ara biri demisti cunku
tarafından
hicc duymadim ben canim sanmiyorumm zrarli olacaginii ama arastrmanda fayda var duydu isen
(855 puan) tarafından
Bazi yerde yok diyo bazi sitede var diyo anlamadim ondan burdan sordum
0 oy
tarafından
Doğrudur bu :)))
tarafından
oyleymiss canim :)
0 oy
(295 puan) tarafından
Ben yeni öğrendim ama eşim asla ögrenmemeli valla siyam ikizi gibi dolaşırız tek farkımız eşimin kulağı benim ğöbeğimde olur  :))))
tarafından
kizz soylee tatsinn bu duyguyuu odaa :) gercii oyle oluo habire kulak dayanio ama napcann mutlu oluo sevinio cock gbii :D
(295 puan) tarafından
Tek eşimle kalmazki canım 15 yaşında oğlum 12 yaşında kızım var onlara söyler artık kulakdan kulağa oynarlar :))) kızım çok meraklı her şeyini öğrenmek istiyor...
tarafından
ahh kiyamamm ablaa olucakk heyecanlidiirr tabii
(295 puan) tarafından
Evet çok heyecanlılar onları ve birbirlerine olan baglarını gördükce çok mutlu oluyorum..Allah sağ salim.kucağımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi canım...
tarafından
amiinn insallahh canimm
0 oy
(283 puan) tarafından

Steteskopla dinliyodum ama pek duymadim oyle bisey ikiz olduklari halde  .. hickirdiklarinda pit pit oluyodu sadece :) o kalp atimi sizin kalp atiminiz aslinda . Oyle bisey olsa zaten saglik ocaginda bile steteskop yada kulaklarini koyar cocugun kalbi atiyo derlerdi .. ;)

tarafından
ben bebegin kalp atisini duyulabilecegini okumustum saglam bi kaynaktan canim. herkesin bilgisi farklidirr ama dogrular degismezz
(283 puan) tarafından
Bilmem enteresan dogruluk payi .. hatta deli gibi steteskop aramistim duyabilirim belki diye ama malesef  ..
0 oy
(184 puan) tarafından
Benimki steteskopu karnıma koydu çocuğun kalp atışlarını dinledi aha geliyo valla diye o verdigi tepki simdi aklıma geldi ilk hamileligindeydi :D alem herif gitti kaynanamdan üşenmeden gecenin yarısı dinlicem diye alıp gelmişti onlarda geldi arkasından bide duydun mu duydun mu bizde dinleyelim diye komediydi o gece  :DD
tarafından
hahahha evi ayaga kaldirmiss :D napsiinn adamm mutlu olmuss
(184 puan) tarafından
Aynen valla daha o gece sevincten kaynanamlari göndermedi gitmeyin size simdi ellerimle yemek hazirlicam diye gecenin yarısı bir menemen yapmis yemesem pisman olurdum :DD onlarda baya acıkmış o da gozumden kaçmadı:DDD
tarafından
bedavadan menemen yemis olmusunuz bu sayede :D
0 oy
(638 puan) tarafından
Canım 23.hafta bittiğinde artık duyabilir hale geliyormuş 
tarafından
aa oyleymiss canim yaa sasirdiimm
(638 puan) tarafından
Allah a inanmayan taş olur diyorum bazen. Az önce oğlan tekmeledi, elimi karnıma koydum iki tıklattım karşılık verdi, bi daha yaptım yine karşılık verdi. Gerçekten mucize
tarafından
anacii bunlarr anacii :D
(638 puan) tarafından
Evet ya eşim daha bi kez hissetti yazık :) hemen duruyo babası elini koyunca :)
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Evet bende bı yerde okumuştum esin dinlerken telefona kaydetse duyulur mu acaba:D
tarafından
olmuo canim yaa kulak dayamak gerekio sanrm :D
0 oy
(12,854 puan) tarafından

Benim eşim de hıçkırığını duyardı ben söylerdim hemen gelip dinlerdi :)

tarafından
valla mucizee ya duyuluomuss canim evett :)
(12,854 puan) tarafından
İnsanın içinde insan mucize gerçekten :)
tarafından
aynenn oylee canimm yaa :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
30 haftamda eşim çığlık çığlığa kalmıştı duyuyorum kalp atışını diye doğuma gidene kadar her aksam 2 saate yakin esir almıştı beni dinleyeceğim diye:) bardak koyup dinlemisligi bile var 
tarafından
hahhaha dedikoduu dinlerr gbii :D
(5,938 puan) tarafından
Evettttttttttttt;))))

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 874 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,822 cevap

34,776 kullanıcı

...