+1 oy
132 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar toz tarhana alacağım bebeğime bildiginiz temiz güvenilir yapan sayfa varmı veya Malatya'da varmı 

9 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Post uste ciksin ben kendim yapıyorum sende balkonunda yapabilirsin bence 
tarafından
Nasıl yapıyorsun canım
(7,098 puan) tarafından
Kuzum hamurunu yoruguruyorsun sonra 1 hafta eksitiyorsun o yukarı geldikçe yogurucaksin 1 hafta sonunda da serip kurutuyorsun kurudukcada inceliyorsun en son vur blendera mis
Hamur tarifi ben 5 kiloluk için veriyim miktarını sen ayarlarsın
3 kilo kırmızı biber
Yarım kilo domates
1 baş sarımsak
4 tane soğan  
Bunları pişirip blendrdan geçir
2 kilolukta yoğurt mayala ama baya eksi olması lazım tüm malzemeleri 5 kilo ünlü karistirip yogur şu falan katmiycaksin taş gibi bir hamur olucak ondan sonra eksidikce zaten yumusuycak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben güvenmiyorum hiçbir yere annem veya kaynanam yapıyor onlardan alıyorum
tarafından
Bizimkiler bilmiyorlar canım dövme tarhabani yaparız biz
0 oy
(119,456 puan) tarafından
annem yapiyo ben hic almadim hazir
tarafından
Bizimkiler bilmiyorlar canım doğme tarhana yapıyorlar oyuzden bende bebeğim için arayistaydim buldum Malatya'da
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Ben trendyoldan aldim. Tombul markalı hem acılı hem sebzeli aldım. Acılı daha güzeldi. Acı dedigine bakma acida değildi. Memleketten gelen giden yok kaynanamda da bitmis mecbur aldim ama memnun kaldim
tarafından
Malatya'da buldum canım içinde herşey var kadın bayağı bir herşey katıyor prasasina kadar ve çevremde elanlarda varmış ondan aldım yarın gelecek
(2,974 puan) tarafından
Ne guzel afiyet olsun simdiden kuzum
tarafından
Sağol canım :) bebişim için
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Geçen bir kadin yapmiş bize hediye etti sagolsun.
tarafından
Afiyet olsun canım
0 oy
(1,679 puan) tarafından
Ben annemle yapıyorum canım hiç dışarıdan almadım
tarafından
Annem bilse bende yaparım kaynanamda bilmiyor canım mecbur dışardan aldim
0 oy
tarafından

Gizemin bahçesi var Instagram da ben ordan alıyorum bayanlar yapıyor acı da değil Cahide sultan var ınstagram da onun vasıtası ile görmüştüm neden bilmiyorum o bayana çok güveniyorum çizgisini hiç bozmadı:)

tarafından
Malatya'da yapanı buldum aldım yarın gelecek bakalım içinde bayağı  herşey var başka sayfalarda baktım 3 4 birşey katıyorlar ama bunun içindeki malzemeler hoşuma gitti deneyip gorecegim
0 oy
(20 puan) tarafından
Olivefe Doğal ürünler sayfasi nda herşey var erişte tarhana vs tavsiye ederim mutlaka bakın
tarafından
Eristeyi kayananm yapıyor canım birtek tarhana arıyordum buldum
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Şeboştan köy tarhanası alıyorum çok lezzetli tavsiye ederim trendyoldan bakabilirsin kendi sitelerin de güvenilir 
tarafından
Afiyet şifa olsun bebislere canım :) ben çoktandır arayistaydim burayada sormak istedim sonra bir tanıdık vasıtasıyla buldum onuda ama çok içime sinerek aldım çünkü hem memleketimiz aynı ve çevremde çok alan var :) ve fiyatında hiç birşey okadar malzeme olmasına rağmen. Bu arada sana. Özelde yazdım ama görmedin sanirim
(1,331 puan) tarafından
Gördüm canım gördüm o yüzden sana yazmıştım Hatta da sana mesaj atılmıyor senin adını verdim :) Vallahi çok haklısın Benim aldığım bir kilosu 45'e satıyor içeriğinde hiçbir şey yokmuş Bizim sülalede de tarhana yapan pek yok çok anlamıyorum o yüzden :) ama o kadar malzemeyi o para gerçekten Helal olsun Bir de çok güzel ilgilendi çok kibar bir insan sayende beni bebeğim de yiyecek sebze yedirmek de zorlanıyorum zaten çorbayı içse yeter: Çok minnettarım sana o yüzden :)
tarafından
Ya mesaj bolumum açık ama niye atamıyor kimse ?
Şifa olsun insAllah afiyetle yiyin insAllah
(1,331 puan) tarafından
Simdi baktığımda duvar mesajın yapılabiliyor ama mesaj yok sabah baktığımda ikisi de kapalıydı ben hiç dokunmadım o ayarlara anlamıyorum çok :)
Ay inşallah canım benim kısmetimiz varmış demekki nasip oldu bizede sağolasın
tarafından
Rica ederim canim :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 135 göst.
11 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 217 göst.
3 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Tunanin annesi (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 177 göst.
8 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
30 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Pakize333 (1,091 puan) tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,390 cevap

34,941 kullanıcı

...