0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
kızlar gurbette yaşıyorum normalde ....kızım var 3 yasında evde doğum yapsam annem gelemezdi çünkü kardeşim engelli babam ise gidiyor bi kardeşim okula gidiyor ... evde olsam kaynanam görümceler gelecekler hepsinin 4 5 çocuğu var evi talan edeceklerdi kaynanam kalıp bir kış gitmeyeckti   

bende eşime dedim anneme getirdi   sansa burda devlete gidiyordum doktorun tayini çıkmıs 15 günüm var doğuma   

aradım dedim ne yapayım dedi sen beni rezil edersin ne *** vard ı doğumu annen gildie yapacak ben sana gitme dedim ben aileme ne diyecem bir sürü laf saydı hazırlan gelip seni alıyorum dedi   ses etmedim   

annem özel hastane aradı 3750 dedi 750 indirim yapıldı bin tlsini annem verecekti kendisi sadece 2 bin verecek ki parasıda var   

ben parasında değilim sen beni rezil ettin gittin oraya evinde oturaydın demiyor ki sen iyi ol çocuğum sağlıkla doğusunda gerisi önemli değil afedersinz telefonda götünü yırttı 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bende annemin evinde doğum yaptım gül gibi bakildim kimsede gık diyemedi rezil falanda olmadım hiç kusura bakma kocan beynini kullanmayi bilmiyorum sanırım hamile olan sensin en hassas zamanında bu yapılmaz bir kadına 
(347 puan) tarafından
çok ağladım en azından birşey olmaz nasib sen iyi ol demesini beklerdim
tarafından
Aglama kuzum ya üzüldüm senin için sıkma canını
-Reklam-
+1 oy
(4,288 puan) tarafından
Bu erkekler varya gerçekten gereksiz varliklar Allah yardımcın olsun saglicakla kucagina al insallah
(347 puan) tarafından
amin cahm
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ne yapmışsında rezil etmişsin pardon?
(347 puan) tarafından
niye anneme gelmişim doğumu niye burda yapıyor musum evde beni rahat ettirmeyecekti bu çocuk annem en azından bakıyor bende istedim devlette olsun tayini çıkmıs benim elimdeki birsey değilki
(7,098 puan) tarafından
Saçmalamış esin
0 oy
(119,355 puan) tarafından
yanlis 3750 ozelde bedava resmen yaa
(347 puan) tarafından
3750 dediler tanıdık 3000 e indirdi annem 1000 ben vereyim dedi 2 bir tek kendi verecek ama götünü yırttı
(119,355 puan) tarafından
abartmis kocan valla bedava
(503 puan) tarafından
Aynn valla devlette SSK bile 2500 yapiyo ucuz
0 oy
(670 puan) tarafından
Onun istedi olmamış acısını çıkaracak firsat geçmiş eline hödük
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bende annemgilde dogum yaptim cnm rezil olacaj birsey yok sen nerden bilebilirdin tayini cikacagini 
(347 puan) tarafından
devlette randevu yok ve sezaryen yapmıyor mecburi özele gidecem parası gidecek ya geberdi
(1,763 puan) tarafından
Son haftalarindaysan devlette bas hekimlige cik il disindan geldim doguma cok az bir sure kaldi de sira iste verirler kuzum
0 oy
(10,531 puan) tarafından
Niye söyledin cnm devlette 1  tane mi kadın doğum var sen ne yaptın da rezil olmuşsun cahil kafası ya 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
anne evinde olmak rezillik mi oluyormuş , kaynanan görümcen çocuklar vs gelince daha mı iyi olacaksın sanki önceliği aileme ne diyecem değil senin rahatlığın ve psikolojin olmalı .
0 oy
tarafından
Ben de aynı şeyi yaşadım doğum yapacagım gün sezaryen dediler anneme yakın hastanede eşimi aradım normal istedipim için başka hastaneye gitmek isteidğimi söyledim ben sancı çekerken o yol boyu azarladı beni bi özür bile dilemedi :/
(347 puan) tarafından
iste kalkıp sen iyi olda önemli değil demesini beklerdim çocuğu tek yapmadım babası sonuçta ben de isterdim devlette temiz temiz olsun ama doktorum gitti başka doktora da güvenmiyorum sezeryan çünki özelden baska yerde yapmıyor   ... ama çok kırıldım kolay kolay da affetmem
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Annemin evinde yapmadım kendi evimdeydim kimse yoktu yanımda. Bebeğim 25 günlükken annem götürdü iyiki de götürmüş mahvoldum evde kalsam ölmüştüm şimdi. Eşin AP.tal ne rezil oluyormuş yabancı yere mi gidiyorsun 
0 oy
(503 puan) tarafından

Devlette başka doktor yokmu kndi evinde dhaa rahat oluyor insan ben evimdeydim kaynanam vardı ama yok gibiyid beni bırakıp konu komşuyla oturmaya bile gitti gece kalıp gündüz evine gidiyordu bnce kndini idare etmeye Allah güç veriyo eğer kavga edecekseniz evinde kndin Ka benimde annem kalamadı 

Ama o doktor iyiyse orda kal bilemedim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 146 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Eskigizemli (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 274 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Tuba Y (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 651 göst.
5 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gaygqqgyahv 65344 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy