0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Çok şükür bugünüme herkes biseyler yasamistir bende çok zorluklar yasdim kolikti ilk dogdugunda neyse çok şükür tekrar oglum şuan 3 yasinda ve ben büyüdüğünü hissediyorum şuan az çok dili dondigunce konuşuyor ben anlıyorum onu bu duygu çok güzel <3

14 Cevaplar

0 oy
(2,139 puan) tarafından

Maşallah canım. Ben bu sene ana okuluna başlayınca okul için hazırlık yaparken büyüdüğünü hissettim<3

tarafından
Bende konuşmaya başladı biraz anlasabiliyoruz eskiye göre insan çok mutlu oluyor ya ha anaokuluna başlayınca hiç dusunemiyroum ben kendimi;)
-Reklam-
0 oy
(940 puan) tarafından
Yaa benim oglum 3 aylik olcak kiyafetleri olmuyo duygulaniom aen buyudun mu annem diye:)butun yavrular saglikla buyusun
tarafından
Minnoş ya zaman çok hızlı geçiyor cidden şuan bakıyorum geriye hatırlamıyorum bile
(940 puan) tarafından
Evet canim zaman gercekden cok hizli hic hamile olmamisim gibi  dogdu 3 haftalik oldu bile bi bakmisim delikanli olmus allahin izniyle saglikla buyusunler
0 oy
(44,603 puan) tarafından
3/3,5 ta valla anca rahatladım kızımda sar başa yaptik tekrar tabi:D şükürler olsun oğlumda iki yaşına geldi bile iki seneye ondan yanada baya rahatliycam artık ☺️
tarafından
Benimkide 3 yaşında canım biraz anlıyorum onu artık eskisine göre çok şükür eski zor günleri unutuuorum sabrın sonu selametmis cidden büyümüş kız zaman çok hızlı geçiyor
0 oy
(1,862 puan) tarafından
3 yaşını geçince birazcık:)
tarafından
Şuan kaç yaşında ;)
(1,862 puan) tarafından
Dört yasinds
tarafından
Konuşuyor mu nasıl konusmasi falan
0 oy
tarafından
Ben henüz hissedemiyorum canım ya 17 aylık şöyle bi 2 2.5 olunca anlarım diye umuyorum:)
tarafından
Öyle yapıyorum kuzum valla konuşuyorum anlatıyorum anlıyo da ama bazen çok yoruluyorum isyan etmiyorum asla iyiki var o çok şükür sağlıklı sıhhatli daha ne isterim ki ❤️
tarafından
Aynen çok şükür kuzum ama bak bekle konusmayi tam çözsün derdini anlatsın varya o zaman gör kenidini çok iyi hissedeceksin❤️
tarafından
İnşallah canım benim ❤️ teşekkür ederim hissettin hemen destek oldun canımsın ❤️
tarafından
İnşallah kuzum ne yaptım ki içimden geldiği hiseettigim gibi yazdım sadece ❤️❤️ Rabbim sağlık sıhhat versin Rabbimin emaetleri onlar bize
tarafından
Kesinlikle öyleler aminn hepsine inşallah ❤️ canları hep sağ olsun onların ❤️
0 oy
tarafından

Kizim 7. Sinifa gidiyor.

1.sinifa basladigi gun anlamistim buyudugunu. Uniformasini giydirip cantasini sirtina taktigimda Allahim dedim bebegim buyumus okula gidiyor :'(

tarafından
Ayh ne güzel bizde o günleri görsek hayirliaiyla inşallah havalara uçarım herhald
tarafından
Oyle cabuk buyuyolar ki ❤️ oglum var simdi 6.5 aylik, buyumesin diyorum zaman gecmesin bu buyumesin cunku cok hizli buyuyorlar noldugunu anlamiyosun bebeklik hallerini oyle ozluyor ki insan ❤️
0 oy
tarafından

Konuşmayı öğrenince☺️❤️❤️

tarafından
Bende bendeee kaç yaşında suan❤️❤️
tarafından
Ocağın 23ünde 3 yaşına giricek inşallah ☺️❤️
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Ben sana yardım ediyim dedikce büyüdüğünü hissediyorum seni seviyorum diyince bende seni seviyorum diyo insan.kendinden geciyo 
tarafından
Aynen yaaa derdini anlaaya başlayınca konuşunca ❤️❤️
(1,663 puan) tarafından
Aynen canm biraz huysuzluğu aglmasi olmasa koca kiz oldu babasinin pijamalarini montunu bile alip geliyo daha ne yapsin :)
tarafından
Kaç yaşında kuzum☺️
(1,663 puan) tarafından
2 yas 8 aylik
0 oy
(6,989 puan) tarafından
Bir yaşından sonra hissettim şuan 1,5 yaşında benden iyi konuşuyor bıcır bıcır :)
tarafından
Ohh massllah erken konuşmuş bayağı kız mı erkke mi
(6,989 puan) tarafından
Kız canım sorma benden iyi konuşuyor kerata  :D
tarafından
Massallah kuzum beizimki daha geç konusur sanırdım erkek bu arada 2.5 yaşında dokulmeye başladı şükür ettim valla
(6,989 puan) tarafından
Normal vakitte konuşmuş zaten canım sadece bizim ki erken açıldı. Yeğenim 4 yaşında anca konuşmuştu senin ki normal yani.
0 oy
(5,456 puan) tarafından
Ben gülerken de ağlarken de beni anladığı zaman anladım büyüdüğünü 
tarafından
Bende bende birde bana kustum yapiyor bu aralar ❤️
(5,456 puan) tarafından
Evet benim kızım da yapıyor :) birde ben kızınca Allah Allah diyorum oda diyor ❤️
tarafından
Haha çok tatlilar ya hani herkes çocuğunu sever tabiki ama bazen çok seviyorum aşırı korkuyorum canım sende de oluyor mu hani Rabbim demiş ya benden başka kimseyi o kadar seveyin sizden alır gibi bişey ondan aklıma geliyor Rabbim evlatlarimizi bize bağışlasın onlar melek Rabbimin bize emanetleri ❤️
(5,456 puan) tarafından
Bende çok seviyorum herkes sever ama aklıma şimdiye kadar öyle birşey getirmedim getirmem de inşallah çünkü hepimizde Rabbimin yeri ayrı evladın yeri ayrı korkma Rabbime dua et ☺️
0 oy
(818 puan) tarafından
Okula başlayinca anladim tek başina benden bağimsiz zaman gecirdigini gorunce anladim kendi suyunu kendi alinca tuvalete twk başina gidince ayakkabisini kiyafetlerini giyerken benden yardim almadigini görunce hatta gidip dolabini acip kendine kombin yaptigini görunce:) 
0 oy
(119,237 puan) tarafından
şuan oyle bi his yok bende
0 oy
(532 puan) tarafından
Ben ellerimi yıkayınca havlu uzatınca.Kahvaltılıkları taşırken o da alıp götürürken kendine kaşık alırken bizim için de anne baba diye kaşık alırken çokgüzel bir duygu Rabbim isteyen herkese nasp etsin evlad inşallah 
0 oy
tarafından

Ah bende görürüm inşallah o günleri ama gözü aç kapa benim kız da 24 gün sonra 1 yaşında olacak:)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 553 göst.
0 oy
17 cevap 253 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 11202105 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 301 göst.
0 oy
27 cevap 304 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,340 puan) tarafından soruldu

379,115 soru