0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (564 puan) tarafından
13 günlük bebeğim var. Her zaman olmuyor çok yediğinde oluyor bu 2. Olması. Ağzından burnundan süt geliyor. Burnundan gelince haliyle nefes alamıyor. Çok korktum. Başına gelen var mı. 

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Refludendir canimhastane goturmenizd fayda var ve yan yatır surekli
tarafından
Ya inşallah bidaha olmamasini istiyorsan hastaneye gotur. Midesinde sorun felan varsa erken teşhis edilsin daha 13 günlük ikireke oldu diyorsun canım. Ve çok yedirdigomden oluyor dedin kaç CC mama veriyorsun
(564 puan) tarafından
Göğüslerim deki sütü bitirdi halen aranıyordu ağlıyordu. 50 cc de mama verdim. Ondan oldu. Hep benim salaklığımdan.
tarafından
Kız o çok en emzirdin hem 50 CC mama ne ettin. Dua et kulaklarından gelmemiş kusmuk. 30 CC ver vereceksen.
(564 puan) tarafından
Hep 30 cc veriyordum. O zaman sorun olmuyordu Allaha şükür. Dedim ya canım benim salaklığımdan yetmiyor diye verdiydim. Geçende de aynısı oldu. Daha vermem. İnşallah Bi daha olmaz.
tarafından
Yani simdi tek mama ile beslenen bebekler için 60 CC verilebilir ama sen hem emzirip hem mama vermen olmamış onun midesi eli kadar. Aranırlar bebekler..  olabilir daha acemisi. Bundan sonra dikkat edersin canım.
-Reklam-
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bugün benim başımada geldi çok kötü bir şey :/ Bebekte daha kotu oluyordur
(564 puan) tarafından
Nefes alamadı yavrum ya o kadar çok korktum ki allahtan annem vardı tek olsam çok panik yapardım
0 oy
(592 puan) tarafından
Canım yukardaki yorumunuda okudunda manayi cok vermissin 13 gunluk bebek aranir zaten bu ac oldugu anlamina gelmez eger cok aglamiyorsa ben emzirmedigim zaman 3 aylik olacak bebegim 100 cc veriyorum dusun
(564 puan) tarafından
Çok verdim canım biliyorum düşünemedim. Bi de ikinci bebeğim ilki sadece mama ile besleniyordu o yüzden bir türlü anlamıyorum ki doyuyor mu doymuyor mu
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Reflüsü var gibi 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bir iki kere oldu bizde oda gazını cikarmadi bir türlü yatırdım kustu hemen sırt üstü çevir sırtına vur ve fizyolojik ile burnunu aspiratör ile çek 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Benimkinde de geliyor kuzum. 38 günlük. Reflü vardır diyorlar da bebeğe ne ilaç verecek doktorlar. Az ve sık belsyecez ve yam yatoracaz. 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Genzine kactiginda burnundan gelebilir canm fazla beslemissin agzina ve burnundan gelmis bebeklerde daha solunum yollari tam gelismedigi icin burundan gelmesi normal ilk zamanlarda
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Benim kizimda 26 gunluk ilk baslarda oldu 2 3 dwfa ama bayadir olmuyor bence o zamanlar mide cok kucuk ya sureklide emme istegi oldugundan fazla besleniyorlar ondan oldugunu dusunuyorum ama surekli oluyorsa ardinda baska seylerde olabilir reflu gibi ben doktora gittigimde dedim kilo alimi iyiydi muayene falan etti fazla beslendiginden olur demisti 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
15 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kbrayalcn (465 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
7 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
17 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 345 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde 1anneadayi (1,267 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...