0 oy
119 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (346 puan) tarafından
Tavsiyeleriniz neler kizlar alışverişe gidicem yarın 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende şunu merk ediyorum. Bir yaşındadır. Alıp ta bir köşeye atmak istemiyorum.  Sevmeme.ihtimali varmi
(346 puan) tarafından
Tabii ki ihtimal var ama üstü başı yer batacagina temiz bir kullanım oluyor denemeden bilemezsiniz bir arkadasinizda varsa deneyin
-Reklam-
0 oy
(119,506 puan) tarafından
bi civilden 1 tanede lcw aldim lcw daha iyiydi
0 oy
tarafından
Valla ben oioi aldım ama kızım onu takınca diş kaşıyıcı yapıyor çıkarıyor hıc kullanmadım dolaba koyup Satıcam  bende arkadaşım cok memnun bız kullanamadık
0 oy
tarafından
Benim elim ayagim ya. Kraft ve babyjam var ikisinden de memnunum
(346 puan) tarafından
E bebekteki babyjem var sanırım sitesinde tek onu birde oioi markalı olanı gördüm yorumlar iyi değil kararsız kaldım yediği onluge dökulmiuor yine temizlikle uğraşıyoruz diyenler var
tarafından
Oioi cok pahaliydi ondan 1 kraft 1 babyjem almistim ben de. Yani bende yedigi onluge dokuluyor bilmem memnumum yani.islak mendille silip geciyorum onluk yikadim derdim yok o yuzden benim acimdan cok kullanisli
(346 puan) tarafından
Yorumlara niye böyle yazmış kız bu karılar aaaa yarın gidicem baby jeminkini alaicaktum kafam karisti
(346 puan) tarafından
Yüz emojili olanlardan mi almıştınız
tarafından
Ta kendisinden :))
0 oy
tarafından
0 oy
tarafından
Bimden almış annem :)) 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Markasını hatırlamıyorum hepsiburada dan almıştım çok iyiler markası farketmez kalitesi önemli boyutuna bak özellikle altındaki tabak kısmı geniş olsun 
(346 puan) tarafından
E bebeğin sitesinden sipariş vericem insaAllah memnun kalirim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
24 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
3 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
0 oy
2 cevap 105 göst.
10 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asdfghjkl (34 puan) tarafından soruldu

381,274 soru

11,413,974 cevap

34,960 kullanıcı

...