0 oy
522 göst.
Diğer kategorisinde (1,164 puan) tarafından

Nasılsınız fıstıklarım :kissing:

Valla ben yorgunluktan ölüyorum yarım saat önce işten geldim oğluşumun ateşi var :(allahtan sabahçı değilim

6 Cevaplar

0 oy
(1,250 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Uykulaaar haram oldu gençliğim bak talan da oldu :Dd yeterli mi :D
(1,164 puan) tarafından
Çok yeterli :DDDD
(3,532 puan) tarafından
Çok sevdim yalan oldu :D :D
-Reklam-
0 oy
(42 puan) tarafından
Valla bende sinekten yatamıyorum yaa cildıracam 
(1,164 puan) tarafından
Öldür gitsin :DDDD
0 oy
tarafından
Kız sen.çalışıyon mu
(1,164 puan) tarafından
Evet canım salı günü 2 hafta olcak inşallah
tarafından
Ne iş yapıyon
(1,164 puan) tarafından
Markette şarküteride duruyorum canısı
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Ayyy benim fistikligim filan kalmadi oluyorum uykusuzlukdan kiz uyursa bende nasip olursa uyuycam 
(1,164 puan) tarafından
Hadi inşallah canım uykusuzluk çok beter ya :/
0 oy
tarafından
İşin hayırlı olsun inşaallah. Hayırlı bereketli kazançların olsun. Zamanı gelince başıma olsun :) 

6 aylık olsada minnoşum bitmeyen gazlardan uyuyamıyor oğluşum :( ona ayrı üzlüyorum kendime ayrı.. Yazık yavrum ne çekti şu gazlardan bi bitsede oda bende şöyle hepi topu 3 saa aralıksız yatsak 6 aydır en uzun uykumuz çok nadir 2 saat çok bazen oda.. İşte öyle haller durumlar. Hamdolsun yinede yanımda yamacımda çocuklarım sağlıklıyız bin şükğr geöecek inşaallah bu yorgunluklarımız ❤️
(1,164 puan) tarafından
Çok sağol canım benim rabbim hepimizin evine bolluk bereket versin inşallah ❤️❤️

Sorma o gazlardan biz ne çektik neredeyse 7 ayına kadar devam etti gibi inşallah hemen geçer yaaa çok üzülüyorum böyle bebişlere. Yaaa :(((
tarafından
Bende üzülüyorum ama elden hiç bir şey gelmiyor 6 ayı geçiyor buçuk oldu neredeyse hala devam ediyor :( inşaallah bizimde tüm bebeklerinde olmasın hiiiiç gazı...
Berk beyefendiler uyuduysa güzelce dinlen tatlım. Rabbim siz çalışan annelere 2 kat daha kolaylık versin.
(1,164 puan) tarafından
Uydu da dalsın diye bekliyorum canım aminnn inşallahhh bütün bebeklerin gazları bitsin gitsin inşallah
0 oy
tarafından
canım ne is yapıyorsun sen
(1,164 puan) tarafından
Markette şarküteride çalışıyorum canım
tarafından
Allah kolaylık versin canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 233 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 500 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 149 göst.
18 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 208 göst.
17 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu

379,479 soru

11,360,130 cevap

34,838 kullanıcı

...