+1 oy
451 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Mesai kalıyor sekize kadar  bekliyorum yemeğe o kardesyle yok bankaya yok başka yere her akşam onu.mu beklyor gündüz.nasl işini halledyor kardeşi hep her aksam. Cgiriyor benmkide gidiyor kim cgrsa ne otrck vakt buluyorz  hep yemekte kavga bktm. Bı degl iki degl dünde ilski esnasnda cgrdi oda yarım kalmsti bktm artk kafamı alıp çekip Gidcem bu kdr olmaz

12 Cevaplar

0 oy
(683 puan) tarafından
Sürekli ertelenmek ikinci plana atılmak insanın zoruna gidiyor anlıyorum seni. Ama içinde olmayana kendinide parçalasan boş 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynısını yap ona. Nasıl hissettiğini anlasın
0 oy
(937 puan) tarafından
İliski esnasında mi 
(41 puan) tarafından
Evet dün aksamda.ilsknn tam ortasında aradı abi beni al diye oda gtti bugünde mesaiym.dedi sekizde glyor kaç saat oldu gtms bankaya smdi.soylyor ben aç beklyorm.haber de vermyor çok snr olyorm iknci planda olmaktan dün uyardım gne ayni
(937 puan) tarafından
A a deli mi ne ...peşinde silahlı adamlar mi kovaliyormus evimi yanmış kaza mı yapmış da donunu çekip koşuyor
(41 puan) tarafından
Yo yolda on dakikalık usenyir benmkide gidyor bundn snra bnde öyle davrncam hala gelmedi kaç saat oldu
(937 puan) tarafından
Ben olsam gelince eve katmam NET
0 oy
(319 puan) tarafından
Valla canım benimki de öyle saat 5 y gibi işten cıktı kahveye gidiyor heraksam şuan giyindim bugün nişan landigimiz gün diye ama adam hala gelmedi ve ona bugün erken gel özel günümüz demwme rağmen   
0 oy
(7,411 puan) tarafından
ılıskıde bıle gıdıyo yanı esım olsa gıtmez  telefonları bıle kapatırır  calsın bırak der sonra bakarım 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
İlişkidemi brakıp gitti doğrumu anladım o nasıl bi insan ya.
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Eşinle bunu ciddi anlamda konuşmalısın aile huzurunuza etki eder çok yanlış benimde abisi öyle ama eşim evde olduğunda çıkmaz onunda Bi ailesi var demiyolar ya sinirleerr
0 oy
tarafından
Masallah bu ne bağlılık  
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Tovbe estağfurullah ilişkiyi yarım bırakan erkekte ilk kez duyuyorum 
(7,196 puan) tarafından
Muhtemelen kendi işini görmüştür .. Bencil erkek tipi
(7,098 puan) tarafından
Çok kötü bir durum ya insan kendini o an değersiz hisseder ben o adamı bi daha tobbe yanıma yaklastirmam
0 oy
tarafından
İyi de bu saatte hangi banka var ki ne bankası 
0 oy
tarafından
E yuh afedersin ilişkiyi yarıda bırakıp kardeşine mi gitti 
0 oy
(494 puan) tarafından
Kiz birakiver ne yaprsa yapsin nere giderse gitsin usteledinmi daha cok yapiyirlar kendimden biliyom neler neler yaptim. Dedim ne tartismalar ambulas faln geldi kac kere kriz gecirdim ama yok artik ariyom yemek hazir geliyonmu diye isim var derse beklemiyom yiyom iciyom oturuyom gelirse yer gelmesse yemez 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 285 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,041 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 350 göst.
17 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 397 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 651 göst.