0 oy
167 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar grip oldum ama evde eşimde cocuklarda birşey yok 2 hafta oldu. Ama koku alamıyorum tamamen 0 koku . Normal gripte de bu şekilde olur mu. Tat da hiç bir sıkıntı yok

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet corona olabilirsin tet versene kız 
-Reklam-
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Bende gribim. Hemen koku tat kaybı olur.  

Koronadan oncede böyle olurdu bende. 
tarafından
Bende de birşey yok gayet iyiyim ailemde birşey yok anlamadım gitti:(
(8,582 puan) tarafından
Çocuklarda grip benim
tarafından
Geçmiş olsun canim
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Korona bende öyleydim şükür çocuğuma tek belirti göremedim bulaşmadı 
0 oy
(53 puan) tarafından
Tat gitti mi? Tat gitmediyse gripte oluyor bu bende tat koku 3-4 hafta gitti soğanı kıtır kıtır yedim sadece gözüm yandı bi gram tat hissetmedim hatta gelemeyecek diye korktum kahve yaktı eşim arı geliyor diye yazdı aylardan eşim boğulcam ya nasıl duruyorsun dedi ben kahve yaktığını o zaman anladım
tarafından
Tat da hiç bir sıkıntı yok canım. Soğan veya kolonya kokluyorum mesela sadece bir yanma oluyor o kadar. Bu ara 3 kere üst üste grip oldum artık gına geldi . Ama bu sefer koku gidince korktum
(53 puan) tarafından
Tat gitmediyse sorun olacağını sanmıyorum 2 hafta olmuş birine mutlaka bulaşırdı eşine bulaşmasa bile eşin taşıyıp başkasına bulaştırırdı için rahat etmiyorsa test var ama geçen ablamda bu şekilde oldu heo birlikte aynı evdeydik onlara gitmiştik orada kaldık 1 hafta bizde sorun yok ablamda gripti geçti hatta eniştem test verdi şehir dışına çıkacağı için negatif geldi sonuç tat alıyordu
tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Covid olma ihtimalin var test ver
0 oy
tarafından

Hayır değil çünkü benimde koku tad kaybım oluştu 2 kere test verdim negatif çıktı 

tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(851 puan) tarafından
Covid oldum tat vardı koku yoktu
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Ben covidim şuan. Tat koku kayboldu direk. Bence bi test yaptır bende gribim saniyodum
0 oy
tarafından

Hayir direk coronasin bende gitmiştim koku yok dedim teste hlgerek bile yok coronasin dedin be  ısrarla test istedim ve sonuç coronaydim:D kimsede yok derken herkese bulaştırdım.onlardada  4 5 gun sonra çıktı belirti

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 229 göst.
10 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek.hfs (1,219 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
20 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmkyra (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 565 göst.
7 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...