0 oy
1,622 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
kizlar normalde benim adetim gecti hamilede olabilirm bilemiyorum dun oğlusumm diye kullani adiyla soru sormustum simdi eski hesabimi acabildim. orda test yaptim hafif cizgi cikti demistim hayirisyla istemiyoeum ama Rabbim ne verir bilmiykrum oglum 9 aylik.. hayizm gexikti yarin havuza gidicez biraz sanximda var ben tarcin yedim hayiz olacaksam olmiyim diye hic tarcinla hayizi gexiktiren varmi:)

4 Cevaplar

0 oy
(5,720 puan) tarafından
İlk defa duydum cnm tarçınla adet gecikmesini
(135 puan) tarafından
ben intenrtten okudum baya kullanananise yarayan var bende iciyorum hamilelikten dolayimi hayiz olmuyorum tarcindanmi bilemedim ama
-Reklam-
0 oy
(271 puan) tarafından
Bu gün test yapacaktın demi
(271 puan) tarafından
Ben korunuom cnm spralle ama.nolur nolmaz kız öyle deme olursa falan görüşürz o zmn senle açtın o şom ağzını :D
(135 puan) tarafından
bende kornuyodum canim hatirlatirm:D  yok kiz saka Allah korusun imtiHn etmesin cnaim ama tabi sprallede kalan cok Allah yarattini yaratiyor
(271 puan) tarafından
Aynen öyle cnm
(135 puan) tarafından
kiz napiyon dun gec ehayiz oldum hamile degilmism:Ddd hamilesin dedkn ya iste bak hamile olmadanda testte cikiyomus:D
(271 puan) tarafından
Kız ben hasta olmadım.hala bende korkmuyor deilm  valla :D
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Ben denedim tatli kasigina koydum toz tarcin yesim boguluyodum zaten hc sevmem. O gun bugundur kokusunu bile istemem tiksindim. Gecikme de olmadi gununde geldi. Tampon kullanabilirsin madem suya girceksen.
(135 puan) tarafından
allah allah valla ben suyla ictim gecikti ama dedigim givi tarcindanmi hamileliktenmi bimiylrum:/
(3,151 puan) tarafından
Ben suyla icmemisrim kasikla yemistim ondandir belkide zaten bogulunca agzimda kalani da tükürmüştüm :D senin tarcindandir o zaman:)
(135 puan) tarafından
allah seni valla havuza gutcem diye kac gundur yiyorum bogalcak gibi oldumda birakmadjm :) bakalim bi kac gun sonra belli olur neyden diye
(3,151 puan) tarafından
Aynen hayirlisi artık:)
(135 puan) tarafından
aynen bakalm
0 oy
(548 puan) tarafından
Tarçınla gecikmesin ilk defa duydum.ama tarçın adet söktürücü onu biliyom çünkü Dr bile hamilelikte tarcindan uzak durun diyolar.sen adetin gelsii helmesinmi istiyorsun canım?
(135 puan) tarafından
allah allah intenrette de herkes farkli biseybsoyluyo hamileysemde cocuga zararli olacak desene:/
(548 puan) tarafından
Aynen kuzum internete bakma bazen yanlış bilgi oluyor.bitki çayları tarcin onlari Dr yasaklar çünkü tarcindan ısıtıcı özelik varya damarlari gevşetir ondan
(135 puan) tarafından
hm anladim cnam.neyse icmem artik ins sagolasin
(548 puan) tarafından
İçme canım Allah istediğinin hayırlısın versin inşallah
(135 puan) tarafından
amin insallj canim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
26 Aralık 2023 Aile kategorisinde Suskungirl44 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 182 göst.