0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Oğlum öğlen 14.30 da uyur akşamda 10da hep böyleydi ama 3 gündür akşam uyumak istemiyor kıyameti koparıyor evde gündüz uyutmasam sizce olur mu dayanabiliyordu sizinkiler 

7 Cevaplar

0 oy
(13,036 puan) tarafından
18 aylık son 1 haftadır sürekli yatağa bile gitmek istemiyor 
(2,565 puan) tarafından
Benımkide öyle yatak odasına girince kopuyo kıyamet odaya gidelim televizyon aç diyo açsam bu seferde ona alışacak napacagımı sasırdım
(13,036 puan) tarafından
Valla çok haklısın ne olacak inan bende bilmiyorum bakıyorum birşey de yazmıyor nette. Yatak odasında beraber yatalım dedim ki ben bu zamana kadar asla beraber uyumadık ve uyuma taraftarı da değildim. Ben teklif ettim kabul etmedi salonda yatalım yok en son güç bela uyudu. Nasıl uyutuyorsun ?
(2,565 puan) tarafından
Emerek uyurdu kesmeye çalıştım sallayarak uyutuyordum galiba artık büyüyorlar geçen gün babası dedi televizyon izlerken belki uyur dedi yatak yaptım ikisine saat 3 de baktım babasını uyutmuş kendi film izliyo daha
(13,036 puan) tarafından
Oooo bı an önce alistirsan iyi edersin kendi kendine uyusun. TV kesinlikle açma kendi odasında kendi yatağında uyusun. TV açık olunca benimki de asla uyumaz uyku vakti geldiğini göster ona
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öğlen uyku saati yanlış öğlen uykusu 12 de başlayıp en geç 2 buçuk da bitmeli bu saatten sonra ki uyku gece uykusundan çalar
tarafından
10 da değil en geç saat 8 de kaldırman lazım saatlerin çok yanlış kuzum kafama göre demiyorum uyku eğitimi aldım ben bilgilerime dayanarak söylüyorum
(2,565 puan) tarafından
Canım kafana göre söylesen nolacak ki fikir alışverişi yapalım diye soruyorum çok teşekkür ederim bana doğru gelen sana yanlış mış bugün öyle yapıycam çok teşekkür ediyorum
tarafından
Dene kuzum dediğim saatleri 1 hafta emin ol düzene girer. Ne demek canım ❤️
(2,565 puan) tarafından
Çok saol canım allah razı olsun
tarafından
Cümlemizden canım ne demek❤️
0 oy
tarafından
21 aylık şu an öğle uykusu 1 gibi uyur gece uykusu da 11e doğru oluyordu ama dişten dolayı bu aralar huysuz ve uyumak istemiyor
(2,565 puan) tarafından
Bizim dişimizde kalmadı canım çıkacak ya 3 gündür artık babasıda bende yorgunluktan bi hal olduk
0 oy
tarafından
23aylik oğlum sabah 2:30uyutyom 5de kalkiyo akşamda 10:30uyutuyom
(2,565 puan) tarafından
Bizimde öyledir ama 3 gündür gece 3 gibi zar zor uyutuyorum ağlıyor sürekli
tarafından
Neden acaba
(2,565 puan) tarafından
Bilmiyorum canım bi anlasam anlamadım gitti ben de babasıda bitik durumdayız
tarafından
Süt emiyomu canm
(2,565 puan) tarafından
Emiyo canım ama süt içmiyo
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Oğlum 21 aylık  günde iki kez uyuduğu da olur gece uykusuna 12 de yatar en geç... ama bir kere yattigida  olur bi sefer de 11 e kalmadan kendiliğinden uyur daha erken  uyumaya meyilli  oluyo  o zaman ama ben yatirmiyorum çok erken diye 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
18 aylık benimki uykusu gelince kralı gelse tanımaz. Ee kuşuma yapalım mı derim koşa koşa yatagına gider saati bellidir hergün. Bence gündüz uykusunu bırakmak için erken canım 
(2,565 puan) tarafından
Benimkide öyleydi hadi babana iyi geceler öpücüğü ver derdim verirdi koşar yarardı yatagına
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Gündüz bir kez mutlaka uyut canım gündüz uykusunu esirgeme 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 233 göst.
14 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 137 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.