0 oy
420 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Biz bebekle yatak odası nda o oturma odasında tv keyfi yapıyor sormadi bile 1 saatir napiyosunuz uyudumu falan diye yanıma gelicekti sözde kendimi çok yanlız hissediyorum kimseye de anlatamıyorum cevremde böyle olan yok imreniyorum başka ailelere

9 Cevaplar

0 oy
(12,486 puan) tarafından
Bazısı öyle malesef tarzları bu galiba 
(423 puan) tarafından
Benim tarzını düşüncemi önemseyen yok zatn
-Reklam-
0 oy
(198 puan) tarafından
Aynı durumdayız 1 haftadır böyle dogum yaptım eşim salonda biz yatak odasındayız ve gece uykum yok şnsanların hayatıyla kendi hayatını kıyaslarsan mutsuz olursun o yüzden kıyaslama yapma ama elinden bişey geliyorsa onu yap bnce çokta takılma derim :) 
(423 puan) tarafından
Dinlemez beni elimden hiçbirşey gelmez o yüzden
0 oy
(224 puan) tarafından
Kuzum benim eşimde öyle tv izler telefonla oynar ama cocugunu cok seviyo bazen birakiyo bizzle oynuyo olur oyle ruh hali yani naptin uyuttunmu diye gelmesini bekleme erkekler okadar sey degil yani 
(423 puan) tarafından
Bilmem ilgisiz kaldım herhlde o yüzden oluyordur
(224 puan) tarafından
o banada oluyor merak etme yoruluyoruz tukeniyruz duygusallasiyoruz Allah yardimcimiz olsun:/
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Hepsi oyle sevim anasi baksn derdinde 
(423 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Bizde de öyle herkes günlük güneşlik değil ki kıyaslama kendini bence çokta beklentiye girme eşine karşı
(423 puan) tarafından
Benimle.ilgilenmesk bi beklenti değil bence ya olması gerek ama tabi içinden gelerek zorla değil
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Sen genede tavrini belli etme sen uzuldugunu belli edersen o daha cok tekrarlar bunu emin ol umursamaz olucaksin erkeklerin huyu bu üstüne dusersen ayni seyi tekrarlar umursamaz olursan o senin pesinde kosar bende cok uzuldum agladimda degmez kendini yipratmaya 
0 oy
(683 puan) tarafından
Canm malesef erkekler rahatlarına çok düşkünler sen yne de çok alıştırma öyle 
0 oy
(2,359 puan) tarafından
aaa aynı biz bende post actm topu u cehenneme
0 oy
(119,137 puan) tarafından
tv dalmistir belki

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 325 göst.