0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim göreve gitti biliyorsunuz. Oğlum o gittiğinden beri hiç birşey yemek istemiyor. Eşim arayınca boynunu büküp yatak odasına gidiip içini ceke çeke agliyor. Asla yapmadığı şeyleri yapıyor eşim gitti gidel. Babasının resimlerino görünce ağlıyor her yerden kaldırdım. Sadece babamı görünce mutlu oluyor her zaman da gelemiyor babam çalıştığı için . Onun bu haline çok üzülüyorum kendimi bir kenariya attım içim parçalanıyor. Ne yapsam ne etsem olmuyor hep bir huysuz üzgün mutsuz. Pedeoholaga gidip nasıl yol izlemem gerektiği hakkında bilgi almak istiyorum. Sizce gıdım mi ise yarar mı en azından birşey der ona göre davranırım.

9 Cevaplar

0 oy
(4,639 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya yavruya :( Allah kavuştursun.

Git bence bir şey kaybetmezsin. 
tarafından
Amin canım artık balkona kaçıp kaçıp ağlamaktan bıktım onun bu hali beni perişan ediyor

Gidicem bakalım ne dicek
(4,639 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun ya umarım çabuk geçer gider bu günler bir an önce kavuşursunuz. ❤️
tarafından
İnşallah canım inşallah Allah razı olsun ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
İşe yarar kuzum sana evde nasıl davranman gerektiğini, onun kafasını dağıtacak şeyleri hepsini tek tek söylüyor yararı çok fazla
tarafından
Gidicem kuzum çok üzülüyorum öyle böyle degil
tarafından
Çocuklar ne kadar annenin yanında olsada babalar işte olduğu için özlem daha da çok artıyor, benim oğlumda öyle babasını arar konuşur, malum bazen çok sık göremiyoruz babası gelince ki mutluluğu görülmeye değer oluyor, belki bir çeşit oyun önerir pedegog yada Oğlunla konuşmalar yapar biraz moreli yerine gelir
tarafından
İnşallah Sümeyra inşallah benim eşim baba gibi değildi bir anne nasıl evladına ilgilenirse öyle ilgilenirdi sadece sevip bırakmazdı o yüzden böyle olacağını tahmin etmiştim ben
0 oy
tarafından
Ay yazık yaa benim oğlum babası bir haftalığına Antalya'ya gidecekti busem . Valizi gördü bir ağladı bir ağladı baba gitme diye kapıda bekledi akşamına hasta oldu bie hafta için .. onu düşünemiyorum yasa kıyamam
tarafından
İçim parçalanıyor bir sürü oyuncak aldım belki oynar kafası dağılır diye yok sabah kalkar kalkmaz baba diye evi geziyor artık caresizlikten sürekli ağlıyorum içim acıyor canım ne olur dua et alissin
tarafından
Sen ağladıkça o hisseder belli etme konuşmaya çalış
tarafından
Çalışıyorum canım ama bana mısın demiyor yaşadıklarını tahmi edebiliyorum ama eşimi getirmem keşke mümkün olsa keşke
0 oy
tarafından
Kıyamam ya 

Git istersen canım bu şekilde pskolojisi de etkilenebilir çok küçük çünkü anlatsan anlamaz 
tarafından
Anlamıyor canım bugün çocuk doktoruna gidicem iyi pedeogolaha yönlendirin dicem çünkü gerçekten içim parçalanıyor
tarafından
Kıyamam ya çok üzüldüm ana baba işte ozlenmezmi hiç babaya tam ihtiyacı olduğu zaman çocuğun. Yönlendirir onlar canım iyi gelir inşallah
tarafından
Çok kötü oldu canım inşallah düzelir inşallah gidicem bakalım
0 oy
(4,003 puan) tarafından
canim pedagog çok ise yarar da internette pedagog olmayan ama kendini oyle tanitan cok kisi varmis iyi arastirmak da fayda var   , istanbulda olsaydin bi yer biliyordum , muhakkak bulundugun yerde de vardir   , burda psikoloji merkezi var cocuklarla oyun grubu yapiyorlar o tir bi aktivite de guzel olur 
tarafından
Canım bugün çocuk doktoruna gidicem ona dicem yönlendir diye oyun grubu baktım bende az once Samsun'da aricam öğlen gibi kafadini dağıtır diyorum
0 oy
tarafından
Çok üzüldm canm bnce gidip yardım alabilirsn allah yardımcın olsun
tarafından
Alicam canım çok sağol
0 oy
tarafından
Sürekli beraber dışarıya felan gitseniz onun sevdiği şeyleri yapsaniz. Mesela her gün ekmek almaya gidin beraber her gün parka gidin. Öyle öyle kafasını onun hoşuna giden şeylerle doldurun. İse yarar diye düşünüyorum.

Ama Pedagoga da gidin tabiki yoo gösterir iyi olur
tarafından
Hep yapıyorum canım market leri çok seviyor dün 3 kere götürdum köye aldım gittim ama gel gelelim eve gelince yine aynı
tarafından
Çok kötü ya Allah yardımcın olsun. Bi An önce git bari inşallah faydası olur
tarafından
İnşallah canım insallah
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Annenler kayınvalidenler size yakınsa 1  haftalığına onlara mi gitseniz belkide unutur evden ayrılınca yavrucak Rabbim yardımcın olsun. Üzüldüm 
tarafından
Annemler yakın sürekli köye alıp giduyorum dışarıya çıkarıyorum ama eve gelince aynı köyde kalma sansimda yok canım soğuk ve soba var. Allah razı olsun canım
(1,244 puan) tarafından
1 HAFTA daimi kalsa unutur belkide. Çünkü kolay değil.  Pedagog un tavsiye edeceği şeylerin hepsini de yapıyorsun sanırım  zaten.
tarafından
Hepsini yapıyorum hatta fazla fazla dün tvyi kırdı sesimi yükseltmeyi bırak neden yaptın bile dem din sirf daha fazla üzülmesin diye . Hava aşırı soğuk ve hasta oğlum köyde soba var o yüzden kalmaya gidemiyorum
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Kaç yaşında kıyamam
tarafından
Çok şükür herşeyi yapıyorum onun için inşallah alışır canım
(1,664 puan) tarafından
Alışır merak etmeyin pedegog  faydası olur  çok iyi düşünmüşsünüz ne zamn gelecek babası?
tarafından
6 ay sonra şuan tam kesin bir süresi belli değil
(1,664 puan) tarafından
Allah sağ salim kavuştursun, sayılı gün çabuk geçer.. hay maşallah senin gibi güçlü dimdik analara :))
tarafından
Allah razı olsun canım inşallah geçer

İlgili bir soru bulunamadı

396,411 soru

11,857,745 cevap

35,955 kullanıcı

...