0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Selamın aleyküm 3 aylık bebeğim mememi reddediyor emmiyor açlıktan patlıyor mecburen mama veriyorum arada vermesem açlıktan ağlıyor fakat geceleri sabaha kadar emiyor hiç reddetmiyor ne yapmalıyım önerileriniz var mı ve tuvaletini yapmıyor fitil vermeden tuvaletini yapmıyor ne yapmalıyım

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Post yukarı çıksın canım bende meme reddi yaşadım bir ay ama geçti çok şükür ben hep zorladım emsin diye neler çektim 
tarafından
Meme reddini neden yaşıyorsunuz bende birgün başıma gelirse diye korkuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki de reddediyor naptiysam olmadı uykulu bile verdim cigirdi artık çay kaşığı ile mememi sıkıp veriyorum .. biberona alışınca çocuklar tembellik yapıp emmiyor derler.. çoksa sütün sagabilirsin çok zor meme reddi Allah yardımcın olsun 
(444 puan) tarafından
Sabret canim bizimde ayni bi tanıdığımın 2 ay sürdü şuan güzel emiyor. Bende sabrediyorum ayakta veya yatarak emziriyorum uykulu çok güzel emiyor gece daha sık uyan
tarafından
Benim sütumde az canım artmadı bir türlü annem artık çocuğa hadi git sütsüz inegine çocuğum diye söylüyor artık .:-D:-D:-D
(444 puan) tarafından
Aslinda beyinde bitiyor birde fazla emzirince süt artiyor canim ben öyle düşünüyorum :)
0 oy
(50 puan) tarafından
Benimde 3 aylıkken red etmeye başladı sonra hiç istemedi 4 ay sagdim sonra nasıl olduysa tekrar istedi smdide memeden düşmüyor pes etme 
0 oy
(444 puan) tarafından
Ayni canim aynisi valla uykusu gelince emiyolar canım ayakta emzir ben inat edip sabrediyorum neredeyse 20 gündür ayni memeyi görünce cildiriyor. İyice gazını cikar bazen 2-3 kez cikiyor. Yüzüstü biraz dursun öyle de gaz cikarir ayakta memeyi teklif et veya yatarken ben emzirip gazini cikarip ayakta gezerek uyutuyodum simdi uykulu olunca emziriyorum dün inatlastim zorla verdim cok ağladı memeden soğur diye üzüldüm yataga yatip sevdim öptüm oynadım bugün maşallah çok daha iyi ve zorlamadim arada teklif ettim istemeyince oynattim meme degistirdim ise yariyor canım ama benim bebegim atak zamani daha gazli oluyo sanki gaz onu cildirtiyor gazini cikariyorum iyice
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Hiç pes etme ben pes ettim sütüm de kesildi şuan yok sütüm ben pes ettim pişman oldum ama sen vazgeçme yokz sütun kesilir sabret inşallah düzelir 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 93 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde SnurT (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu

380,200 soru

11,382,803 cevap

34,882 kullanıcı

...