0 oy
166 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Bu çayı kullanıp memnun kaldınız mı ? Gerçekten Sütünüz Arttı mı ?

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kullanmıstım sanki arttırmıstı canım bol su iç
-Reklam-
0 oy
(17,763 puan) tarafından
Ben kullandım iki doğumda da iyi geldi bana süt yaptı yani ama annem babam yanın da incir bulgur pilavı dereotuda yedirdiler 
tarafından
Bende tüketiyorum ama sütüm istediğim kadar olmuyor bebeğim az emiyor ondan kaynaklı sutumde az oluyor
(17,763 puan) tarafından
Hımm bilemedim canım incir bulgur bunlarda süt yapar canım
tarafından
Yemedigim içmedigim kalmadı. Bebeğim az emiyor vücutta ona göre süt üretiyor
(17,763 puan) tarafından
Düzelir inşallah
tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Düzenli kullanımda fayda ediyor ama e- bebekte ki mom Steel tea çayı da çok güzel bana aşırı süt yapmıştı 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kullandım canım Galactago damlada kullandım baya fayda etmişti hiç yoktu sütüm.normalde
tarafından
Evet ikisini birlikte kullandım canım
70 TL falandi yanlış hatırlamıyorsam
tarafından
Ben sordum eczaneye 129₺ dedi
tarafından
O kadar artmismi ya geçen yıl kullanıyordum ben
tarafından
https://ty.gl/5zluu1yggw
Burada daha uygun
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Benimki artmamisti. Ilk dogumda ictim ama duzenli içmedim ondanda fayda etmemis olabilir. Memnun kalanlar var sen yinede dene
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kullandim ve arttirdi evet.

2 dogumumda da kullandim gunde 2 iciyordum cok da faydasini gordum walla
tarafından
Teşekkür ederim ☺️
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ben kullanmistim ama süt cikarcam diye kendimi paraladim. Ayni zamanda lactamil, galactaco ve bunu icmistim yani hepsini oyle bir gun onu bir gun bunu derken oyle kullandim. Ama ustum basim islanirdi, hem emzirip hem bi 5-6 ay yetecek stok yapmistim hangisi ise yaradi bilmiyorum :) denemekte fayda var, zarari olmaz.
tarafından
Evet siz bayağı şey kullanmissiniz ☺️
0 oy
tarafından
Humana lactamin ikisinide kulolandim ama Esila kadar etki etmiyorlar Esila kesinlikle al küp şeker gibi çay gibi demleyip içiyorsun ve bitkisel bı kutu bı aydan uzun gidiyor pişman olmazsın benim sütüm kesilecekti neredeyse ve kızımı geçen ay sütten kestim 21 aylık :) 
tarafından
İyi maşallah ☺️ Teşekkür ederim
0 oy
(788 puan) tarafından
Ben bittikçe alıyorum devamlı kullanıyorum. İse yarıyor ama çok aman aman da farkettirmiyor yinede hiç yoktan iyidir diye içiyorum bide bestlak damla var oda iyi aklında olsun
tarafından
Damlaların fiyatı pahalı diye almadım. Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 169 göst.
0 oy
2 cevap 628 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
0 oy
7 cevap 89 göst.
15 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde UmayUmayy (234 puan) tarafından soruldu

379,877 soru

11,371,785 cevap

34,854 kullanıcı

...