0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (94 puan) tarafından
Varmı ağda yaptıramıyorum

19 Cevaplar

0 oy
(743 puan) tarafından
Jilet pişmanlıktır canım ben bulastim işin içinden çıkamıyorum virüsten ve çocuktan dolayı sık sık kuofere de gidemiyorum ne yapicam bilmiyorum 
(446 puan) tarafından
Malesef eşimin bacaklari artik benimkinden daha pürüzsüz :D
(743 puan) tarafından
:D ahahah valla ne yalan soylim benimde çok kötü oldu artı benim batık sorunum da var alsam ağda jilet tüy dökücü ne kullandiysam pururuz olmuyor sürekli alttan siyah siyah ediyor sanırım doğumdan sonra lazere gitmem gerekecek yoksa bu şekilde gerçekten çok zor
(446 puan) tarafından
Aynen bende gitmeyi düsünuyorum çok kalınlaşti kokler bu sefer çok acıyor makine ile alinca falan :(
(743 puan) tarafından
Zor valla kadın olmak valla Allah yardımcımız olsun umarım en kısa zamanda şu kıllar içinde kesin kolay bir çözüm bulunur :D
(446 puan) tarafından
Amin inşallah canım :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hep jilet kullanıyorum canım 
(94 puan) tarafından
Sorun oldumu doğu da yada sonradında
tarafından
Yok canım hc bir sorun yaşamadım hep jilet kullanırım
0 oy
(119,461 puan) tarafından
kiz inla sabah al aksama geri uzar
(94 puan) tarafından
Ama ağda yapamıyorum ama ani doğum yaparsam ozman nasıl temizliycem
agda niye yapamiyon
(94 puan) tarafından
Canım çok acıyor bir kere denedim ağda üstünde kaldı çektirenedim  kabardım gittim
1 kere dogum icin dayan kiz valla jiletle hemen cikiyo agdayla 1 ay rahatsin
(118 puan) tarafından
Bende senin gibi korkuyordum çok acıyordu ama yavaş yavaş alıştım kısım kısım az sür hemen hızlıca çek ben öyle yapıyorum tertemiz ağda iyi ki var :D
0 oy
tarafından
Valla jilet rahatlıktır 
tarafından
Aynn bende jilet kullanıyorum
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ben hiç sorun yaşamadım 
(94 puan) tarafından
Peki ani doğum olursa nasıl yaptınız
(12,494 puan) tarafından
Suyun gelse bile temizlenecek vaktin oluyor hele sancın önce olursa hayli hayli zamanın olur
0 oy
(345 puan) tarafından
Ben kullandım bır soeunda olmadı canım 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Ben jilet kullanıyorum canım bir sıkıntı yaşamadım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kendimi bildim bileli jilet kullanıyorum pambık gibi valla çokta rahattım :D 
tarafından
Aynn bende canım
0 oy
tarafından
Ben kullandım ve sorun yaşamadım canim
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Bn de şunu anlamıyorum hani agda yapmak icin tuylerim belli bi uzunluga gelmesi gerekiyor ya bu agda kullananlar nasıl o uzunluga gelmesini bekliyor her zman temiz olunmuyor bnce agdayla  jiletin hic sikintisini gormedim cnm ben dogumdada sikinti olmadı ama ben sezeryan olmustum son zmanlarinda her gun ustunden gecersin bişey olmaz yani
(94 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(7,449 puan) tarafından
agda hayata yapamam canım cok yanıyo kıl dokucu kulanıyom ben 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Normalde eldivenle alırdım ama hzmileyken zor oluyordu oyuzden jiletle almaya başladım ssuan hala jiletle aliyrm yani 3gunde bir al ama hanileysen bebek misafir temiz tut yani cane
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Şansıma duşa girmiştim jilet kullanıyorum akşamına doğuma gittim virüs olmasa belki apdaya başlarım da ondan da çok korkuyorum 
0 oy
tarafından
Lazer der mis gibi der susarimmm
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Canm jiletle cok cabk uzar 40 gunde kanaman olsa yeni dogum yapmis olursun hemen bnyoya girip cikman gerekir jiletle cok zor olur ama bi agdayi denesen pisman olmzsn bnde bekarken hep jilet kullandm gelin agdasina gttim bidaha asla gelmem buraya dedim ciktigimda ama her ay ordaydm ve sonucundanda cok memnunum onceden kendim alamazdm smdi kndim aliyom
0 oy
tarafından

İlk doğumum anı olduğu için sorun yaşadım. Köye gitmiştik orda alamadım 24 haftalikti beklenmeyen bı doğum. Suyum geldi acil gittik. 5 gün falan köyde olduğumuz için uzamış çok utanmıştım malesef :blush:

0 oy
tarafından
Ben hamileliğim boyunca kuaföre ağdaya gittim, büyük rahatlık jilet orman gibi yapıyor, doğumdan sonrada lazere başladım şuan hiç kılım yok
0 oy
tarafından
2 gün önce normal doğum yaptım jilet kullandım hep gayet rahattım açıkçası o acıyla hiç dusunmedim cikmismidir küçük küçük diye bile
0 oy
(157 puan) tarafından
Ben hep jilet kullanıyordum şimdi göbeğim baya büyüdüğü için göremiyorum makineyle temizliyorum. Alttan muayene de oldum yani bir sorun olmadı herkes kaymak gibi olamıyor malesef can derdindeyiz sonuçta :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 126 göst.
6 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 203 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ceylancan (1,518 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.