0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (2,020 puan) tarafından
Kızlar arkadaşım sormami istedi geçen hafta 4 gün hastanede yattı,  gece yoğun bir kanaması olmuş aynı şekilde hastanede de. Afedersiniz iki elin yumruğu şeklinde parça düşmüş defalarca ebeler bebek düşüyor herhalde demiş. Ultrason bebek gayet iyi kalp atışı da iyi

Doktor çıkartmış iş yapmiycan demis dinlenilen ilişki yasak vs

Eve çıktı 1 haftadır annesinden hep yattı sadece wc ihtiyacına kalktı.

Dün gece yine sancılı ve yoğun kanama olmuş apar topar gitmişler yatış vermişler

Bebek yine iyi sorun yok şuan bekletiyorlar 

Başına gelen var mı acaba neden olur böyle birsey

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gebelıkte yoğun kanama ve et parçası hc hayra alamet değil canım bunlar hep aynı doktora mı gidiyor başka doktorada gitsinler 
(2,020 puan) tarafından
Canimm farklı doktorlara gittiler , yani anlam veremedik gece devlete gitmişler şuan özele geçmişler başka doktora görünecekmis.  Ama dediğin gibi hiç hayra alamet değil. Birde 1 yıl oncesi bir düşüğü var, ilk cocuguda zorlu geçmiş gebelik 7 aylıkken doğum yapmış kanaması oluyormuş yine ama bu bambaşka bisey ya
tarafından
Et parçası düşmesi yoğun kanama düşük belirtisi canım anlıyamadım gerçekten kadın düşük yapyorsa bunu öğrenmeleri lazım Allah korusun öyleyse anneyi zehirleyebilir
(2,020 puan) tarafından
Haklısın canım ama işte özelde devlette serum takıyorlar bebeğe bakıyorlar iyi kalbi atiyo 3 gün yatırıp çıkarıyorlar mahvoldu kız valla
tarafından
Allah yardımcısı olsun canım hc başıma böyle bşey gelmedı İlk defada senden duyuyorum
(2,020 puan) tarafından
Amin canım bizde aynı sekilde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah Allah degisik geldi gebelikte kanama iyi bisey degil kac aylik hamile
(2,020 puan) tarafından
Evet canım,  3 ayı yeni bitirdi kuzum, çözemedik yani farklı doktorlara da gitti ama yok bebek iyi diyorlar kalp atışı gayet iyi eve çıkıyor 3 4 gün iyi sonra yine et parçalı kanama
0 oy
(12,264 puan) tarafından
İkizi Falan mı var onu düşünruyor acaba
(2,020 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kuzum sanmam tek kese gozukuyordu
0 oy
tarafından
Eltimin böyleydi en ufak birşey yaptığından oluyordu bebeğin eşi assagidaymis rahim ağzına yapışmış oyuzden kanama oluyormuş canım çok geçmiş olsun
(2,020 puan) tarafından
Bebek düşmüş canım şimdi haber geldi
tarafından
Hadi ya nasıl doktorlar bişey dememiş en azından bir ilaç verirlerdi tutunsun diye :(
tarafından
Çok geçmiş olsun çok üzüldüm rabbim sabır versin
(2,020 puan) tarafından
Amin sağol canimm ne yazıkki ne bi ilaç ne başka bisey vermemişler, serum takmışlar sadeve
tarafından
Allah yardimcisi olsun canım ne diyeyim :(  benim eltiminki böyleydi o geldi aklıma oda 2 ay oldu doğum yapalı nasip ...
0 oy
tarafından
Yani.umarim.sonu kötü bitmez 
(2,020 puan) tarafından
Şimdi haber geldi bebek düşmüş maalesef canim
tarafından
Allah sabır versin
0 oy
tarafından
Aynılarını yaşadım en sonunda bebeğim düştü. İnşallah onun öyle olmaz. Benim enfeksiyon vardı kanama başladı hastaneye gittik enfeksiyon var dediler antibiyotik başladılar rahim temiz bebek sağlıklı bişey yok dediler iki gün sonra aşırı kanama oldu pedden taştı her yer kan oldu tekrar gittik rahmin içinde kanama olmuş kan pıhtılaşmış o pıhtı düşmezse seni zehirler düşerse bebeğe zarar verir doğum kanalını açar bu işin sonunda inşallah  ölmezsin dediler enfeksiyon hiç düşmedi hep yükseldi en son o pıhtı düştü kocaman yine her yer kan hastaneye gittik suyu boşalmış hiç suyu kalmamış açılma başlamış ertesi gün hapla düşük yaptım kürtaj oldum 
(2,020 puan) tarafından
Haber geldi kuzum malesef düşmüş bebek
tarafından
Ya çok üzüldüm
0 oy
(635 puan) tarafından
Rabbim tekrar sağlıklı bir hamilelik nasip Etsin inşallah üzmesin kendini 
(2,020 puan) tarafından
Amin canım inşallah sagolasin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Anneolmak1 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Anneolmak1 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
17 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde haticeacur (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,149 soru

11,441,741 cevap

35,011 kullanıcı

...