0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Getir bende yüklü olmadığı halde kartım kayıtlı olduğu  için 3 gün önce 15 TL lik bir kesinti olmuş 

Müşteri hizmetleri ni aradım 

Mail yolladım dönüş yaoacaklar ama kizlar bilginiz olsun kadına sordum dürüst olun lütfen böyle şikayetler alıyor musunuz dedim evet dedi 

Yani kartınızı kaldırın getiri kullanan arkadaşlar 

Kredi kartındwn her gün biraz çeker ruhunuz duymaz paramı alayım şikayet vara şikayet edicem 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben kaldırıyorum canm zaten hemen böyle birşey olabileceğini düşündüğüm icin
tarafından
Millet dolandırıcı olmuş el atan yokki valla yatar ama paran biraz geç yatar ama :/
(12,264 puan) tarafından
Hayy alllah kahretsin onları her gün 100 kişiye yasalar köşeyi döndüler nasıl insanlar bunlar
tarafından
Valla canm şikayet edecek bir yerde yok el atacak Suriye'ye döndü iyice burası
(12,264 puan) tarafından
Aynen öyle marketler az kaldı donumuzu alacak nerdeyse
Ama kimse el atmıyor sorsak biz halkımız için uğraşıyoruz derler halk perişan Suriye iyi kalır
tarafından
Donumuzuda aliyolar merak etme millete hizmet diye :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Banka kartıyla kullanıyorum şu an yok içinde trendyoldan da kaldırdım getirden de..kapımın önünde atm var ne kadar gerekiyorsa o kadar atıyorum içine öyle sipariş veriyorum
(12,264 puan) tarafından
En iyisi kuzu aklınızda bulunsun diye açayım dedim
tarafından
Benim 2 çocuk var mecbur kalıyorum bazen dışardqn söylemeye havalar soğudu kışın da kullanıcam mecbur
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ayy hemen kaldırdım.  
(12,264 puan) tarafından
Kaldır kuzu ha birde paramı almak için talep oluşturdum ne kadar ugrastirdilar beni paranı bile alamiyirsun hemen
(44,603 puan) tarafından
Ödeme yöntemlerinden demi ordan kaldırdım
(12,264 puan) tarafından
Aynen canım nedir oradan
0 oy
(119,131 puan) tarafından
tum ya kullandiydim
(12,264 puan) tarafından
Ne diyorsun kız anlamadım
tarafından
Kız getirmi var Belçika'da sen yurt dışında oturmuyor musun :D
(119,131 puan) tarafından
tum yaz kullandim yazcaktim
0 oy
(968 puan) tarafından
Aslinda hic kayitli kart birakmamak gerekiyr babamin kartindan 1 tl 1tl cekilmis banka aramis kartiniz kopyalanmis olabilir diye babam dolandirici sanmis en son  gece 1600 lira para cekilmia spotiff diye bi uygulama babama baktm uyeligi bile yok  sikayet ettm 2100 lira geri para yatti neyin nesi anlamadik hc bsey dilekce falan verdi baya ugrasti babamda
(12,264 puan) tarafından
Kart bilgilerini satmışlar muhtemelen
Ama baya çekmişler yazık yaaa iki aylık ev kirası Allah bırakmasın milletin dişinden tırnağı dan arttırdığını bir kerede yoyur köpekler
(968 puan) tarafından
Evet ama geriye 2100 lira yatti fazla yani banka bunu nasil kabul etti hic bsey anlamadimm
(12,264 puan) tarafından
Ama 1600 çekmişler 2100 verdi öylemi
(968 puan) tarafından
Evett bende onu cozemedim bide itiraz etmediler yani belkide bsska uygulamalardan da cektiler bizim farkettgmz 1600 birde 10 kere falan 1 tl cekilmis
(12,264 puan) tarafından
Onu diyecektim bence daha fazla çektiler de işte 2600 iade ettiler Allah bilir kaç para çektiler daha önce hay Allah onları bildiği gibi yapsın
0 oy
(606 puan) tarafından
Biz kapıda ödeme yapıyoruz cnm 
(12,264 puan) tarafından
Getir mi canım
0 oy
(4,403 puan) tarafından
Saol valla canim hemen kaldirdim
(12,264 puan) tarafından
Rica ederim kuzu aklınızda bulunsun ben hep hesap hareketleri ni kontrol ederim bakmasam gormezdim girer di ceplerine
(4,403 puan) tarafından
Valla bizde kredi karti bir tane ben kullanmıyorum  esimden hallediyoruz hemen baktirdim da kesilmemis sildim kartida
(12,264 puan) tarafından
İyi yaptın canım
0 oy
(916 puan) tarafından
Sanal kart kullanıyorum sıkıntı olmuyor
(12,264 puan) tarafından
O nasıl oluyor kiz
(916 puan) tarafından
Kredi kartına bağlı sanal kart açıyorsun . Her alışverişte limitini sen ayarliyorsun. Mesela 100 TL alışveriş yapacaksam limiti 100 yapıyorum. Alışveriş bitince limit sıfırlanmış oluyor ve kimse bir şey çalamiyor :)
(12,264 puan) tarafından
Blheee anladım canım benim
0 oy
tarafından
Hic oyl bisey yasamadik ama daha dikkatli oluruz bundan sonra

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 261 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Miroskos (420 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.
0 oy
4 cevap 174 göst.
11 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 181 göst.
7 Kasım 2021 Aile kategorisinde aybuke22 (156 puan) tarafından soruldu

378,282 soru

11,322,449 cevap

34,770 kullanıcı

...