0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,671 puan) tarafından
Bebeğim beş aylık oldu ek tadimliklar vermek istyrm siz ne veriyorsunu yada ne verdiniz fikir istyrm 

3 Cevaplar

0 oy
(12,624 puan) tarafından
Ben yoğurt verdim 5. 5 aylıkken başladım ek gıdaya 3 gün kuralı yapmadım ne yalan söyleyeyim sebze çorbası yapıp verdim günde 1 kere meyveli yoğurt yada sade yoğurt 1 kere de çorba verdim 
(2,671 puan) tarafından
Çorba nasıl yaptın sebzeli mi meyveli yoğurdu hazır mı aldın canim
(12,624 puan) tarafından
Patates havuç kabak bildiğimiz klasik bebek çorbası canım bide biraz pirinç ekliyordum meyveli yoğurt hazır değil canım evde yapıp verdim hem armut muz elma herhangi meyveden birini işte
(2,671 puan) tarafından
Hı çok güzel bende deniyeyim tşk ederim bende bugün sebze başladım robottan gecirme diyorlar ama ya bozagindan kalırsa diye tedirgin oldum çatalla ez dediler bana
(12,624 puan) tarafından
Valla bende hep  robottan geçirdim
(2,671 puan) tarafından
Hı anladm tşkler canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
5,5 aylikken doktorumuzun onerisiyle basladim yogurt verdim ama pek sevmedi kabak hasladim uzerine zeytinyag gezdirdim 3 gun kuraliyla verdim sonra havuc patates bu sekilde gitti sonra corba verdim meyve veriyorum ilk sebzeleri bitir sonra meyve ver
(2,671 puan) tarafından
Patates ve havucu kaç gün verdin bende çorba olarak yapayım diyrm bide günde bir kere mi verdin
tarafından
Canim tattiracaksin sadece bi kasik falan versen yeterli tadim bitince corba yaparsin bi kac kasik verirsin zamanla arttirirsin ama ilk gunlerden o kadar yuklenme sindiremez
(2,671 puan) tarafından
Hı anladım tşkler bende öyle yaparım peki yaptığıni çorbayı kaç gün veriyorsunuz bebeginize
tarafından
Ben az yapiyorum genelde o gun bitirmeye calisiyorm ya da en fazla 2 gun
(2,671 puan) tarafından
Hı tm. Tşk ler canım
0 oy
tarafından
3 gün kuralı ile verdim ben canım yoğurt, patates, havuç, kabak, balkabağı,karnıbahar, taze fasulye,kapya biber, elma, armut, muz, mandalina (bunu meyve süzgecine koyuyorum). Bazen sade yapıyorum canım bunları bazen sebze çorbası gibi yapıyorum. Mevzi sebze meyvelerinin tadını alsın istedim hep. Yumurta sarısını da 6.ayın sonuna doğru vermeye başladım. Eline salatalık meyve falanda veriyorum 
(1,336 puan) tarafından
Ama inek sütü 1 yasindan sonra öneriliyor. Bir sorun olmadi degil mi
tarafından
Bende inek sütü ile yapıyorum canım, inek sütünü sade önermiyorlar diye biliyorum yoksa peyniri falan hep inek sütünden yapıyorum ben
(2,671 puan) tarafından
Evet aynen yoğurtta sknti olmaz cnm
(1,336 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim kizlar
(2,671 puan) tarafından
Rica ederiz :-):-) cnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
4 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ruyamm34 (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
10 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu

397,351 soru

11,884,645 cevap

36,004 kullanıcı

...