+1 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde (101 puan) tarafından
Benim oğlan 22 aylık olacak nasip olursa. Çok fazla bir konuşma olayı yok anne baba gel git ver neden danino meme diyor sadece ama en güzel baba kelimesini diyor her seferinde hayran kalıyoruz baba demesine zaten ilk kelimesi baba olmuştu neyse konumuz o değil :D sizin bebeler en güzel hangi kelimeyi soyluyor.

48 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki 10 aykik gel dede cok güzel soyluyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Henüz bişey demiyor ingaa diye agliyor genelde<3:D

0 oy
tarafından
11 aylık aşkla agzından baba kelımesı ckıyo.   Babasına asık bı sıpam var :)
0 oy
(9,331 puan) tarafından
Bambaaaa diyo anne yok ya dede apla bile var anne yok:( 14aylik
0 oy
(1,315 puan) tarafından

15 aylik yanıma gelir boynunu kaldırıp gösterir anne anne der ben onun boynundan opene kadar anne der öptükten sonra çekilir yanından :D sonra babasının yanına gider 

0 oy
(948 puan) tarafından
3 aylik aglarken anne dio sanki cok hosuma gidio   o bile brni cok mutlu ediyo ilersini dusunemiom:)))
0 oy
tarafından
6 ay 24 günlük anne demeyi öğrenmiş evin içinde sürekli anne diye geziyo dün eşim bu çocuk çok çenesiz olacak başımı ağritti diyo kiziyo( tabi baba demedigi için kıskaniyo o yüzden) mama su bide altına yapınca aaaaaa diyo ama en güzel anneeee diyo kurban olduğum ❤️
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Ananesine nananee diyoo çok tatlı söyliyo ama tabi en çok ve güzel söylediği babaaa :D
0 oy
(107 puan) tarafından

Söylediği en güzel kelime hadiii :D

0 oy
(4,962 puan) tarafından
1o aylık dede diyo Hahaha
0 oy
(1,054 puan) tarafından
13 aylık net ful HD bı şekilde Annneeediyor birde 

Birşeyi atınca atttiiii diyor daha çok varda en net olanları 
0 oy
tarafından
Dedeyi çok güzel 

Sonra hım leziz demesi beni öldürüyor ne dese hepsi güzel aslinda :))) hanımefendi resmen benimle sohbet ediyor 
0 oy
tarafından
22 aylık eşekk sıpası annem geldii babam döydüü bu men donum bu dede donu bu anne donu diyo doydun mu deyince doduumm diyo düşünce anne düdtüüümm diyo bu aralar bişeyleri yaptım demeyi öğrendi herşeyi ımm ekliyor çok tatlı 
0 oy
tarafından
Ben biliyorum demek istediğinde ben bilom  anem yator annem yatıyor demek istiyor
0 oy
(612 puan) tarafından
Aggadis:)) çok gülüyoruz ya tam Kürt oldu yavrum tonlama o genizden gelen g harfi :) arkadaş diyo bu arada 
0 oy
tarafından
Hahahaha valla benimki en güzel gri kelimesini söylüyor sjsjsjsjjss dıriii diyo bayılıyorum 
0 oy
tarafından
Baba baba babaa 

Başkada  birsey demiyor ☺☺
0 oy
(13,850 puan) tarafından
Bemim kızım da baba diyor bazen de baabaaov gibi ses çıkarıyor  uzatıyor:)
0 oy
(3,159 puan) tarafından

21 aylık kızım biçok kelimeyi söyluyor ama bizde de en güzel babayı diyo hemde çeşit çeşit ilk baba dedi sonra babam dedi şimdi ise buba diyo öyle komik söylüyo ki sanki dalga geçer gibi:D

0 oy
(9,625 puan) tarafından

Miyav :D En güzel bunu diyo 

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 621 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 322 göst.
22 Şubat 2022 Aile kategorisinde Mirayin annesi (2,799 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 255 göst.