0 oy
169 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar rezene veya anason çayına birazcık tatlandırmak için pekmez katsam olurmu sade içmiyor şeker katmak istemiyorum?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cevap yokmy ?
-Reklam-
0 oy
(7,653 puan) tarafından
Kime icireceksiniz
(7,653 puan) tarafından
Verilmez ki canım ya gaz icinse kendin icin meme veriyorsan sütünden geçer
tarafından
Ya verilmesini teşekkür ederim
(7,653 puan) tarafından
Ben ikisini karıştırıp 1 bardak icerdim ama bebege hic vermedim 6 ay sadece anne sütü
tarafından
Sütüm yetmiyor'yok denecek kadar. Oyuzden mama daha yeni tadimlara başladık ama kabız ve gaz sancısı çekiyoruz 3 gündür oyuzden vereyim dedim
(299 puan) tarafından
kabızlık için sıvı yağ özellikle zeytin yağı içirebilirsin canım seni emiyorsa rezeneyi kendin iç az emse bile alır sütünden olmadı geçmezse gaz damlası kullanabilirsin biz biogaia dan memnun kalmıştık. Bebeğine rezeneyi de anasonuda içirme nasıl etkileneceğini bilemezsin riske atma
0 oy
tarafından
Kime içeceksin      
tarafından
Bebeğe anason rezene verilmez çünkü
tarafından
Bebeğime canım 5.5 aylik
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Pekmezde olur balda olur canim 
(22,070 puan) tarafından
Kiz rezene verilir valla hani vermedigim halde verdim desem neyse ama full verdim gazi oldukca ozamnlar :D ama yinede kendi bilir bisi diyemek biz
tarafından
Benim DRM ver demişti küçükken bir çay kaşığı kadar vermemiştim ama şimdi birazdahq büyüdüğü için ikigundur agliya agliya perişan oldu bebegim
tarafından
Doğrudur canım dediğim gibi sen annesisin vermek istersen ver
(22,070 puan) tarafından
Canim sen ver rahatlasin cocuk bi guzel bnyo yaptir karnina masaj yap ovala bi guzel ustunede rezeneyi ver icir guzelce uyut bak mis gibi olur bebisin
tarafından
Tamam kızlar teşekkür ederim:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
16 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
29 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 101 göst.
23 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 246 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,202 soru

11,519,682 cevap

35,179 kullanıcı