+1 oy
507 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bende şimdi marketten geldim bütün tavuk aldım ne yapayım diye düşünüyom bulaşıklar beni bekliyo ev dağınık yemek yok. Daha ortada siz neler yaptinz bakim

36 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından
Taze fasulye ve pilav yapcm ayran turşu yeter çok şükür:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kayınvalidemlerdeym bugn lahmacun bide mercimek çorbası ayran var artık ağırlaştm saolsn kaynnam elimi hiç bi işe attırmıyor 
0 oy
tarafından

Sokak sokak gezdim bugun yemek memek tınne :woot:

tarafından
Oooo tinne heee kürtçeni baya gelistirmişsin
tarafından
O kadar biliyom kiz :D
0 oy
tarafından
Ben biber dolması kavurma yaptım bide çorba yapıcam birazdan 
0 oy
(1,999 puan) tarafından
Hastayız gene kızımla hiçbişey yapamadım sadece bi çorba yaptım kuzuma yoğurt çorbası konserve menemen açacam yanınada 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Barbunya vardı plav yapcam turşu koyarım bide çorba
0 oy
(1,932 puan) tarafından
Mercimek corbasi yaptim bide hünkar begendi. Yaninada tursu turp bize yeter :) 
0 oy
(601 puan) tarafından
Şehriye çorbası patates kuvurması tereyağlı erişte pilavı yaptım vallabiraz uyumsuz oldu ama aklıma bugün bunlar geldi
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Ahhh yemek deme bana bugün 4 tane halı yikadim evi temizledim mutfağı temizledim tam dinleneyim dedim kocam bey canm  lahmacun istiyor yapar mısın dedi kıyamadım kalktım hemen yapıverdim ama yorgunluktan iştahım kaçtı yiyebilir miyim bilmiyorum
tarafından
Kız Allah seni kiysaydin ya canın çıkmış bugün senin birde lahmacun mu yaptırdı sana valla sinir oldum o eşine
(1,319 puan) tarafından
He valla birde sözde kaç gündür  küsüm ona . Çalıştığı köyde market falan yok küçük bakkal var ve sadece bisküvi çeşitleri satılıyor o yüzden sabah giderken iki poğaça alıyor gün boyu bir daha yemiyor e haliyle akşam kurt gibi acıkmış halde geliyor kıyamıyorum. Ama maalesef kıymetimi bilmiyor
0 oy
(67 puan) tarafından

Diyetteyim sadece salata yiycem:ermm: Benden başka evdeki her kes sarma mercimek çorbası yiycek:) 

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Esim kahvaltılık ve pişi istedi gececi gece ise gtck o yüzden ağır yemek yiyemiyo 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Hiç bisey   
(12,777 puan) tarafından
Bı makarna yap yeyin yada dışardan bı şey olmaz :)
(7,972 puan) tarafından
Makarnayi hiç sevmem dişardan söyledim azoşş:)
(12,777 puan) tarafından
Ne yersen yav sjsjjs benim karnıma girecek sanki
(7,972 puan) tarafından
He vallah ne kafa yoruyon:))
(12,777 puan) tarafından
Demi ne bilem sjsjsj
0 oy
tarafından
Tavuk tandır patates kızartması ayran
0 oy
(597 puan) tarafından
Iskembeyi koydum dudukluye. Bugun iskembe corbasi var yanina vallaha ne yapsam bilmiom belki bi en basitinden makarna yaparim hatta onuda yapmasammi :D
tarafından
Kiz yapma boşver mis gibi işkembe daha bolsun yeterde artar bile afiyey olsn
0 oy
tarafından
Kuru fasulye pilav tavuk sote salata ayran 
0 oy
tarafından

Pizza spariş verdim tatlı olarakta baklava ve tulumba spariş ettim yanına kola :D 

Akşama kadar oğlumla cebelleşerek temizlik yaptım bugünlük böyle ☺️

tarafından
Yok cnm ben baklava seviyorum eşim tulumba ortak karar alamadık ikisini söyledim :)))) oğlum 7 aylık olucak daha çok küçük aman Allah olmayanlara versin ins ben istemiyorum ❤️
tarafından
Allah bağışlasın cnm benim ❤️ bende istemiyorum diyordum korkuyordum 1 buçuk yaşında geldi yaptm yine 5 haftaligm cnm. Bir büyüsün görürüm seni :))
tarafından
Amin inşallah cnm tşk ederim ☺️ allah bağışlasın inş cnm ❤️ ama oğlum kolik ve aksi birde reflüsü var ayyy bezdim inan ki ☹️ Rabbim inş nasip etmez bir daha. Çok zor bir bebek benim oğlum
tarafından
Saol canım benim kız tövbe de insalla nasip etmez deme büyük konuşma Allah'ın gücüne gider bebeği olsun diye neler yapıyorlar emek verenler var nasip etmez deme cnm hakkına hayirlsii olsn Rabbim kolaylık versin
tarafından
Amin inşallah cnm ❤️ napim cnm 7 aylık olucak hala uyumuyo susmuyo delirecem artık ya ☹️ sıfır uyku ayakta duramıyorum bayılacak gibi oluyorum artık ☹️ inan ki beş dk durmuyo  Rabbim esirgesin ama çok yipraniyorum. Evde doğru düzgün yemek pismiyo bakıyorum buraya kaç çeşit yemek yazıyorlar ben kırk yıl da bir zor bela yemek yapıyorum. Bazen komşulardan yemek kokusu geliyo oturup ağlıyorum hem canım istiyo hemde ben nasıl kadınım evimde yemek pismiyo diye☹️

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 709 göst.
15 Ekim 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 560 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 352 göst.
28 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Aslı Kaban (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 321 göst.
4 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu

379,840 soru

11,370,320 cevap

34,853 kullanıcı

...